Konkurs ! - Malwarebytes Anti-Malware Premium

Status
Zamknięty.

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
LSFNCE5.jpg


Do rozdania mam 5 rocznych licencji na Malwarebytes Anti-Malware Premium. Składam serdeczne podziękowania pani Cecile Nguyen za możliwość organizacji tego konkursu.

Malwarebytes Anti-Malware Premium to rozbudowana wersja narzędzia do ochrony naszego komputera. Za jego pomocą będzie można ustrzec się przed działaniem wirusów, trojanów, szpiegów (spyware) oraz innego złośliwego oprogramowania. Malwarebytes Anti-Malware Premium jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu mniej doświadczone osoby nie powinny mieć problemów w korzystaniu z niego. Program może stanowić dobre uzupełnienie posiadanej ochrony antywirusowej. Warto przy okazji odnotować, że nie spowalnia przy tym peceta.
źródło: komputerswiat.pl

Zasady konkursu :
1.Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać Malwarebytes Anti-Malware
Premium.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 04.10.2014.

Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random.

Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców
 

matroska

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
280
Reakcje/Polubienia
10
This is an application that is very I hope I can have, the free version is pretty good but does not have realtime protection features, I really want to experience this feature, because when I was browsing the internet the threat of malware is increasing every day
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Bardzo skuteczny i niedoceniany program AV , lekki i przyjazny ;)
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Mam w tej chwili ten program ale chciałbym sprawić córce prezent w postaci tego programu, dlatego startuję w konkursie.Dziękuję za konkurs.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Dziękuję za konkurs!
Chętnie wezmę udział,bo jest o co powalczyć. Świetny program do ochrony komputera.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Używam tego programu jako skaner na żądanie i spisuje się bardzo dobrze, nie ma konfliktu z innymi programami zabezpieczającymi ale przydałaby mi się wersja premium, która daje większe możliwości i może działać jako ochrona w czasie rzeczywistym. Szkoda, że już nie ma licek lifetime ale dobre i roczne. :ok
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
1.Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać Malwarebytes Anti-Malware
Premium.
Przecież zawsze lepiej mieć pełną wersję od skanerka na "widzimisię".
Powodzenia życzę wszystkim! hmm, ale sobie również :yhy
Dzięki za kolejne konkursidło :ok
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Ponieważ konkurs nie został jeszcze rozstrzygnięty, także i ja do niego dołączę. :)

Ewentualna wygrana posłuży nie mi ale komuś komu bym program sprezentował jako dodatkową ochronę. Bardziej zaawansowanym wystarczy AppGuard :szydera ale nie wszyscy są tak odważni. Program MBAM to nie tylko placebo ale dla tych którzy nie radzą sobie z innymi metodami zabezpieczeń, wręcz konieczność. :jezyk
Czasami więc lepiej komuś taki program podarować, niż ciągle zastanawiać się gdy dzwoni o co mu tam chodzi z tymi "dymkami" i "okienkami". Nie wyeliminuje to zupełnie różnych pytań, jednak z pewnością je ograniczy.
 

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Udało mi się uzyskać 2 dodatkowe licencje więc losowanie nie będzie potrzebne
 
Status
Zamknięty.
Do góry