UpdateStar Premium Edition

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
20413-2-0-uspre_packshot_115.png


UpdateStar to prosta w użyciu aplikacja (jedna z kilku w tej klasie), której głównym zadaniem jest dbanie o to, żeby na komputerze użytkownika znajdowały się najnowsze wersje zainstalowanego oprogramowania. Jej interfejs jest prosty w użyciu, a weryfikacja aktualności zainstalowanych programów to kwestia kilku kliknięć. Baza UpdateStar uwzględnia prawie sto tysięcy aplikacji, a łączna liczba ich wersji wynosi prawie milion. Program jest darmowy i ma polski interfejs.

Przy pierwszym uruchomieniu UpdateStar skanuje komputer w poszukiwaniu zainstalowanych aplikacji - to szybki proces, po którym zostanie wyświetlona lista zawierająca informacje takie, jak nazwa odnalezionego programu, jego wersja, a także ocena dana przez innych internautów. Po kliknięciu przycisku Szukaj aktualizacji lista zostanie rozszerzona o kolumnę, w której wyświetlone będą numery najnowszych wersji aplikacji wykorzystywanych przez użytkownika. Jeśli w Internecie dostępna jest nowe wydanie danego programu, można kliknąć przycisk Download, co rozpocznie pobieranie najnowszego pliku instalacyjnego.

Użytkownik UpdateStar może zautomatyzować jego działanie poprzez określenie cykliczności sprawdzania nowych wersji (codziennie, co tydzień lub raz w miesiącu) i godziny przeprowadzenia próby. Oczywiście, po przeprowadzeniu automatycznych sprawdzianów użytkownik musi samodzielnie instalować nowości.

Dodatkowo, za pomocą programu można odinstalować aplikacje znajdujące się na komputerze lub przeprowadzić proces instalacji jeszcze raz, w celu np. naprawienia wadliwie działającego narzędzia.

Link dla posiadaczy odpowiedniego numeru magazynu Chip:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Zainstalowałem ten program i powiem że totalna porażka. Mam aktualne wersje a on twierdzi że nie mam i pokazuje numery właśnie moich zainstalowanych wersji. Jeżeli o mnie chodzi to instalacja takich programów to nieporozumienie i niepotrzebne zaśmiecanie dysku nie wspomnę o wydawaniu na to kasy. ;)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25015
Miasto
Trololololo
kiedyś było podobne promo gdzieś,osobiście nie używam tego typu softów :p :dziwak :dziwak :dziwak
 

Dozamet1

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
732
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
Nowa Sól
też kiedyś maiłem coś podobnego i nie przypadło mi do gustu.Większość programów sama informuję o najnowszej wersji
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25015
Miasto
Trololololo

almazaha

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
166
Reakcje/Polubienia
1
Chyba żeczywiście jest to bez sensu, aby wydawać kasę na tego typu aplikacje. Aplikacje same podają, że jest nowsza wersja, ale jest potrzeba odznaczenia odpowiedniej funkcji w aplikacji.
 
Do góry