Ranga Kolekcjoner

Nowa ranga " kolekcjoner"

  • TAK

    Głosy: 23 88,5%
  • NIE

    Głosy: 3 11,5%

  • Głosujących
    26
  • Poll closed .
Status
Zamknięty.

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Generalnie to każdemu chyba (od zasłużonego w górę) podoba się liczydełko tofany.
Jednak króliki i zające od razu pewnie uruchomią swoje moce przerobowe tzn.inne, rezerwowe konta i się wyrówna :dziwak
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35914
Reakcje/Polubienia
25002
Miasto
Trololololo
ok to ja od następnego konkursu wycinam bzdetne komentarze typu " słyszałem że to dobry program", "chciałbym wypróbować" i takie tam, inni zieloni też jak chcą niech wycinają ponieważ i tak będzie na mnie :szydera , moda mogę przyznać komuś i będzie szalał po całym forum a nie tylko w konkursach.

Jak artoor chcesz to mogę zrobić lekki porządek w konkursie na AX64 Time Machine :francuz
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Manila napisał:
Generalnie to każdemu chyba (od zasłużonego w górę) podoba się liczydełko tofany.
Jednak króliki i zające od razu pewnie uruchomią swoje moce przerobowe tzn.inne, rezerwowe konta i się wyrówna :dziwak
I na to zdaje się też byłby sposób, przykładowo na

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
niektórzy organizatorzy zastrzegają, że wpisy z IP generowane przez VPN'y nie biorą udziału w losowaniu. Krótka piłka. Jeśli Administracja - tj. Szef i Moderatorzy widzą, czy wpis jest z normalnego IP, czy z VPN'a to da się sprawdzić, czy dany wpis nie jest z multikonta. No pod warunkiem oczywiście, że widać IP... i jest czas na analizę ;)

--== EDYCJA ==--

Tak Oxy, proszę zrobić porządek w moim konkursie - zasady są jasne :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35914
Reakcje/Polubienia
25002
Miasto
Trololololo
IP z VPNów ogólnie takie konta są kasowane, konkursy też po cichu sprawdzam po IP.Teraz trochę się ogarneli ale wcześniej było paru takich co klepali z Ghosta :szydera
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Dobrze, że przypomniałeś Oxy o vpn-ie, bo zdarza się nieraz, że przeskakuje się z innego forum tutaj razem z tym "dobrodziejstwem"...mimochodem :zawsty
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35914
Reakcje/Polubienia
25002
Miasto
Trololololo
ale tu piszę o nowych userach i tych małopostowych , śmigaj sobie na VPNie.
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
Szlag jasny, OXY, Przestań kasować posty bo ja nie jestem tu Twoim wrogiem tylko piszę co powinno się tu zmienić, bo to forum zaczęło wyglądać jak przedszkolne. Skasujesz to znowu to gdzieś wrzucę. :pala

Ten kto organizuje konkurs powinien sam decydować kogo dopuszcza do losowania, czy komuś się to podoba czy nie, dlatego możecie nadmuchać ORGANIZATOROWI i komukolwiek innemu . :papież
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
OXYGEN THIEF napisał:
Jak artoor chcesz to mogę zrobić lekki porządek w konkursie na AX64 Time Machine :francuz

To byłoby całkiem dobre posunięcie,bo jakieś, nie powiem, że nieużytki, ale mało widoczni na forum ludzie chcą nam :dziwak sprzątnąć licki sprzed nosa. A niech coś zrobią i zasłużą. Takie jest moje skromne zdanie.
Pomysł tofany jest ok, także pomysł artoora z proxy i VPN też mi sie podoba.
 
A

Anonymous

No i sprawa się rypła (jak prawie zawsze u nas :wariat ) pogadaliśmy,pogadaliśmy...i guzik ustaliliśmy :szydera .
Nie wiem co pisał Bizon więc nie mogę się ustosunkować...
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
Hornet napisał:
No i sprawa się rypła (jak prawie zawsze u nas :wariat ) pogadaliśmy,pogadaliśmy...i guzik ustaliliśmy :szydera .
Nie wiem co pisał Bizon więc nie mogę się ustosunkować...
Zapytaj OXYAKA co pisałem. :szydera
Ogólnie chodziło mi o to, że jaki Pan taki kram i dane Panisko decyduje jaką swołocz dopuszcza do konkursiwa, a komu się nie podoba, to won a nie, że adminuś i spółka coś tam wykasują. :szydera
Zresztą to forum dla przedszkolaków i goovno się tu zmieni. :szydera
Dlatego bossowi w konkursiwach ORGANIZATOROWI możecie lakierki pucować a cały inny Caritas niech robi co chce w swoich rozdawaniach. :szydera
 
A

Anonymous

Bizon napisał:
Zresztą to forum dla przedszkolaków i goovno się tu zmieni.
Dlatego bossowi w konkursiwach ORGANIZATOROWI możecie lakierki pucować a cały inny Caritas niech robi co chce w swoich rozdawaniach.
Cóż...nic nie może przecież wiecznie trwać...ale słyszałem,że na początku na tym Forum było naprawdę elegancko...
Co do ORGANIZATORA to fakt...jest prawdziwym suwerenem konkursowym i nic/nikt tego nie zmieni...
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
Dlatego darujmy sobie to sranie w banie, bo niczego to nie zmieni...no chyba, że jakiś cud nastąpi... :p
A w kwestii OXYAKA, ma u mnie wielki szacun za stworzenie tego kultowego forum, ale jeśli przestaje ogarniać swój projekt to ma u mnie zjeby na bank i nie ma przebacz. :szef :francuz
 
Status
Zamknięty.
Do góry