Prośba o wybór zabezpieczenia.

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
mavio napisał:
Bo jeśli nie to nie wiem, czy nie wywalić adguarda, bo nie jest bardzo lekki, a powrócić do adblocka i pozostałby appguard + webroot?
Czy miał ktoś podobny dylemat?

Mam AppGuard i Webroot. Hitman Pro przy starcie systemu. I Ad Muncher.
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
ok, narazie zostaje tak :
appguard + webroot + spyshelter personal free + wtyczka adguard (english filter i adblock Polska) i ghostery ;
potestuję i zobaczę jak to hula ;
narazie reklam praktycznie nie ma (od czasu do czasu coś tam wyskoczy, gł. flash), system w miarę szybko reaguje, choć robiłem 2 restarty w przeciągu kilku godz., wydaje mi się, że firewall coś miesza (ochronę dałem na medium) ;
hitmena , mbam i admunchera (był dla mnie najlepszy) nie posiadam, dlatego muszę poczekać z tymi softami, może wyskoczy jakaś promocja...
:piwko
 

CarTon

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Październik 2012
Posty
195
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
19°57'E - 50°03'N
daria15 jeśli chcesz mam na zbyciu "Arcabit Internet Security 2014 PL" z licencją na rok.
Z czasopisma CD-ACTION Nr10/2014
Co do zalet i wad tego pakietu niech wypowiedzą się inni.
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Filozof napisał:
Ja bym tam nie czekał na promocje, tylko starał się ułożyć sobie zabezpieczenia z darmowego oprogramowania. Z piratów nie korzystam, a szukanie na gwałt promocji, gdy upływa termin licencji jest dość stresujące.
na webroot często są promocje, ale jak ich zabraknie to może skusze się na baidu , albo 360 internet security ;
 
A

Anonymous

mavio napisał:
na webroot często są promocje, ale jak ich zabraknie to może skusze się na baidu , albo 360 internet security ;
Mavio-bardzo dobry wybór :ok,możesz wywalić SS free bo przy AG jest zbędny.
Filozof-i po co te złośliwości ? O co biega z Facecikiem ? O to,że On czerpie przyjemność z mieszkania w Miasteczku Wilanów...a Ty z patrzenia na mieszkańców takich osiedli ? :szydera
PZD to nie jest miejsce na leczenie kompleksów...
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Filozof napisał:
Ja bym tam nie czekał na promocje, tylko starał się ułożyć sobie zabezpieczenia z darmowego oprogramowania. Z piratów nie korzystam, a szukanie na gwałt promocji, gdy upływa termin licencji jest dość stresujące.

A co stoi na przeszkodzie,żeby wziąć 4 klucze i masz zabezpieczenie na 2 lata.
 

kuba-xp

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Styczeń 2012
Posty
133
Reakcje/Polubienia
8
Dorzucilibyście jeszcze coś do zestawu 360 Total Security + Outpost Security Suite Free, czy może będzie w zupełności wystarczający? Bo planuję przerzucić się na taki zabezpieczający pakiet, pytanie tylko czy jeszcze czegoś nie dołożyć?
 

yzrej

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
204
Reakcje/Polubienia
58
Kończy mi się licencja na KIS. Czy będę bezpieczny z takim zestawem
1.appGuard
2.SpyShelter Firewall
3.Malwarebytes Anti-Malware
Czy dodać jakiś darmowy AV?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35568
Reakcje/Polubienia
24598
Miasto
Trololololo
yzrej napisał:
Kończy mi się licencja na KIS. Czy będę bezpieczny z takim zestawem
1.appGuard
2.SpyShelter Firewall
3.Malwarebytes Anti-Malware
Czy dodać jakiś darmowy AV?

Pewnie że będziesz bezpieczny, możesz zamiast MBAM dać bezpłatną Pandę Free Antvirus jak chcesz.
 

vojager

Świeżak
Dołączył
13 Styczeń 2013
Posty
16
Reakcje/Polubienia
0
Ja polecam z swojej strony nortona internet security+adwcleaner+hitmanpro w wersji testowej
 
Do góry