Co się działo dziś ze stroną PZD ?

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35905
Reakcje/Polubienia
24985
Miasto
Trololololo
Wieczorem opiszę o co chodziło, w skrócie tak jak na fb napisałem. :wariat
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
na przyszlość jest jeden plan...dobra dębowa laga i zdrowe wpierdududu dla niedobrych ludków od hostingu :)
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Filozof napisał:
Ja nie używam żadnego fejsa ani twitera. Takie coś to mogą używać albo gimbusy ze wczesnej podstawówki albo niedorozwinięci politycy.
Faktycznie prawdziwy z Ciebie filozof :scratch . Jeżeli to zaczepka do mnie, to powiem, że spokojniej mi było dowiedzieć się, że zniknięcie forum nie było spowodowane tym, ze Oxy sprzedał go skośnookim, a Ci go chwilowo wyłączyli, żeby przygotować interfejs w swoim rodzimym języku lub też gdzieś tam wpadły ludziki w niebieskich czapeczkach i zaplombowali serwery, bo np. nie spodobał im się jakiś komentarz... (kto wie może Twój). Ale Ty pewnie tego nie wiedziałeś i drapiąc się w głowę filozofowałeś, o co to może chodzić. Na fb nie zajrzysz i się nie dowiesz, bo przecież gimbusem nie jesteś. :dziwak Mi tam jest wszystko jedno skąd mam info, bylebym je miał. :dziwak
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Marriott przestał blokować Wi-Fi w swoich hotelach i pewnie przymuliło się łącze :szydera
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5610
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
Filozof napisał:
Ja nie używam żadnego fejsa ani twitera. Takie coś to mogą używać albo gimbusy ze wczesnej podstawówki albo niedorozwinięci politycy.
:zawsty Muszę się przyznać.
Jestem gimbusem a zarazem niedorozwiniętym politykiem. :scratch
Nie podpadam zatem pod Twoją klasyfikację? :hippie
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35905
Reakcje/Polubienia
24985
Miasto
Trololololo
Drodzy parafianie :papież , w skrócie opiszę co takiego się stało że PZD nie działało.
Nie było żadnej awarii o czym dowiedziałem się dopiero po niełatwym skontaktowaniu z dostawcą.Dostawca serwera stwierdził że minął termin płatności za serwer :scratch :facepalm :facepalm :co jest? i dlatego wyłączył co oczywiście mnie zdziwiło ponieważ serwer jest opłacony do marca tego roku i tak dostawca doszukiwał się i sprawdzał co trwało tyle czasu.Co ciekawe w zeszłym roku zadałem im pytanie odnośnie końca umowy i dostałem potwierdzenie mailowe - opłacone do marca -.

Sprawdzanie czy czasem ich nie bajeruję zajęło tyle czasu, lub po prostu mieli to gdzieś.Wysłałem masę maili, dzwoniłem i jakoś się udało.Żeby było jasne, wcześniej pytałem się do kiedy trwa umowa dlatego że drugi admin którego nie ma już bardzo długo właśnie takimi sprawami się zajmował (serwer itp.) niestety ma teraz swoje problemy :(

Powinienem też napisać co nieco o podejściu tej firmy do klienta ale szkoda mi na to czasu, zresztą każdy popełnia jakieś błędy.

Miłego :francuz
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5610
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
OXYGEN THIEF napisał:
Drodzy parafianie :papież , w skrócie opiszę co takiego się stało że PZD nie działało.
Nie było żadnej awarii o czym dowiedziałem się dopiero po niełatwym skontaktowaniu z dostawcą.Dostawca serwera stwierdził że minął termin płatności za serwer :scratch :facepalm :facepalm :co jest? i dlatego wyłączył co oczywiście mnie zdziwiło ponieważ serwer jest opłacony do marca tego roku i tak dostawca doszukiwał się i sprawdzał co trwało tyle czasu.Co ciekawe w zeszłym roku zadałem im pytanie odnośnie końca umowy i dostałem potwierdzenie mailowe - opłacone do marca -.

Sprawdzanie czy czasem ich nie bajeruję zajęło tyle czasu, lub po prostu mieli to gdzieś.Wysłałem masę maili, dzwoniłem i jakoś się udało.Żeby było jasne, wcześniej pytałem się do kiedy trwa umowa dlatego że drugi admin którego nie ma już bardzo długo właśnie takimi sprawami się zajmował (serwer itp.) niestety ma teraz swoje problemy :(

Powinienem też napisać co nieco o podejściu tej firmy do klienta ale szkoda mi na to czasu, zresztą każdy popełnia jakieś błędy.

Miłego :francuz

No to najuprzejmiej zapytam : Misiu, co po końcu marca? Jakiś inny koniec? Będziemy wiązać koniec z końcem, czy po prostu KONIECZNA BĘDZIE ŚCIEPA, mówiąc po kościelnemu - TACA?
 
A

Anonymous

Filozof napisał:
Ja nie używam żadnego fejsa ani twitera. Takie coś to mogą używać albo gimbusy ze wczesnej podstawówki albo niedorozwinięci politycy.
A w domu wszyscy zdrowi?
 
Do góry