Zmiana wyglądu forum

m4cios

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
141
Reakcje/Polubienia
24
Wygląd forum w dniu dzisiejszym uległ zmianie ... wszelkie błędy w działaniu nowej skórki proszę podawać tutaj bądź kierować na PW do m4cios :)
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Nie widzę przycisku powrotu do bloga, jak to było w poprzedniej skórce :|
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Nie chodzi o to że mi się nie podoba wręcz przeciwnie ale gdybym miał możliwość drobnych korekt to ...
1) Zamieniłbym ten jasny niebieski kolor na jakiś Ciemniejszy na brązowy albo na taki jak jest na belkach poszczególnych działów.
2) Nicki użytkowników które są pod tematami na forum, które założyli bym troszkę zmniejszył bo ciut za duże są, tzn. wydają mi się większe niż Temat postu.
3) Kolor linków (obecnie jest jasno-niebieski) jest dla mnie mało widoczny wolałbym ciemniejszy kolor, byłby bardziej widoczny ta takim tle. Może to że mają taki kolor jest związane z tym, że nazwy w poszczególnych podrozdziałów w działach mają taki jasny niebieski kolor gdyby je zamienić na jakiś Ciemny brąz lub ciemną zieleń albo inny byłoby o wiele lepiej widoczne.
4) Warto też byłoby powiększyć trochę tą czcionkę bo jest mało czytelna. Tzn. jak teraz piszepost to jest nawet fajna ale po opublikowaniu go to już taka małą jest :(

Mam nadzieję, że się nie obrazicie za moje pomysły ;)
 

m4cios

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
141
Reakcje/Polubienia
24
nikt sie nie obrazi ... ale nie jestem pewien czy wszelkiego rodzaju modyfikacje wygladu sa legalne ... nie bardzo orientuje sie w tej kwestji.
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Ja zwiększył bym czcionkę bo późnym wieczorem czy nocą taki maczek będzie utrudniał - taki format jak ten który mam w OKNIE pisania tego posta jest idealny - :D
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
pss napisał:
Ja zwiększył bym czcionkę bo późnym wieczorem czy nocą taki maczek będzie utrudniał - taki format jak ten który mam w OKNIE pisania tego posta jest idealny - :D

Jednym zdaniem popierasz punkt czwarty mojego posta :p czyli jest nas dwóch.
 

m4cios

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
141
Reakcje/Polubienia
24
wszystkie uwagi uznalismy za wartosciowe i zostaly one wprowadzone w zycie :)
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
m4cios napisał:
wszystkie uwagi uznaliśmy za wartościowe i zostały one wprowadzone w życie :)

Ślicznie dziękujemy m4cios i wiedz, że doceniamy Twoją pracę :)
Mam jeszcze taką malutką prośbę, mianowicie czy nie dałoby rady odrobinę powiększyć tej czcionki tak przynajmniej o 1 albo lepiej 2 punkty?
 

korben

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Sierpień 2010
Posty
107
Reakcje/Polubienia
0
Szkoda że nadal kod użyty wymusza na użytkowniku keepassa dłuższą drogę logowania

w skrócie - auto type spod skrótu klawiaszowego jak nie działał tak nie działa

przy wcześniejszym uboższym czytanie/przegladanie forum przebiegało...uhm...szybciej, ale jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej ;)
 
Do góry