Konkursy, Konkusy, Konkursy.

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35564
Reakcje/Polubienia
24590
Miasto
Trololololo
:england
Widzę że ostatnio pojawiło się troszkę konkursów to trzeba pomyśleć nad ustaleniem ich jakiegoś tygodniowego czy miesięcznego limitu po to aby się nie przejadly, odpowiednie dawkowanie nikomu jeszcze nie zaszkodziło :yhy .Druga sprawa to informacja o danych osobowych, fajnie było by gdyby tego typu informacja była podawana w 1 poście konkursu.Wiem że to pierdoła ale nie każdy chce swoje prawdziwe dane podawać (swoją drogą można jakieś inne :klawik. ) także wszelkie propozycje odnośnie zmian mile widziane.

Ciao :francuz
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1069
Reakcje/Polubienia
39
Popieram tzw. "dawkowanie" rozłożone na cały rok kalendarzowy.
 
A

Anonymous

Jak to mawiał mój dziadek NIE NARAZ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH TYLKO TRZECH KRÓLI , więc i konkursy jak będą rozłożone w czasie to będzie jak najbardziej lepiej takie moje skromne zdanie :piwko
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Dawkowanie :piwko czasem się nie da :chory :piwko :chory :p . Bo producent sobie życzy za 2 dni konkurs albo wcale i musisz wybrać .A tym bardziej jak jest spoko soft . Co do danych ja zawsze ustalam to z producentem i nawet ostatnio wynegocjowałem złagodzenie wymagań firmy co do danych choć ostro się targowali i nawet więcej wytargowałem jak bym chciał . No oczywiście nie wszyscy idą nam na rękę. Co do danych u mnie zawsze info jest OXY . Ja sobie nic nie mam do zarzucenia . Jeśli jest opóźnienie w przyznaniu nagrody wszystkich informuje .
 
A

Anonymous

Jak to "dawkować" !! ??
Nie dawkować tylko
SLzmwTD.jpg

:k......
:szydera
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
Dawać konkurs za konkursem dla żeru forumowych Sępów a wszystkich Typów z forum na Fąfli :szydera :szydera :szydera :fakolec :fakolec :fakolec
 

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
428
Osobiście moje zdanie na temat dużej ilości konkursów - wiele konkursów być nie może :) A tak na poważnie, to regulować ilość konkursów nie zawsze jest wygodne. Jedną z przyczyn może być porozumienie z producentami programów, które mogą przypisywać określone daty rozpoczęcia konkursu.
Bizon napisał:
Dawać konkurs za konkursem dla żeru forumowych Sępów a wszystkich Typów z forum na Fąfli :szydera :szydera :szydera :fakolec :fakolec :fakolec
:szydera :szydera
 
A

Anonymous

Bizon-w jednym zdaniu zawarł cała kwintesencję zagadnienia.Tak więc temat do zamknięcia :szydera .
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
Hornet napisał:
Bizon-w jednym zdaniu zawarł cała kwintesencję zagadnienia.Tak więc temat do zamknięcia :szydera .

Hornet, zakładamy temat plus blokady na drogach o zamknięcie na amen tego forum? :szydera
Dolny Śląsk mamy obstukany, więc będzie łatwiej. :szydera
 

fluid

super saiyajin...
Fąfel
Dołączył
4 Czerwiec 2013
Posty
7200
Reakcje/Polubienia
47
tiaa a pogodę na jutro przepowiesz
 
A

Anonymous

Bizon napisał:
Hornet, zakładamy temat plus blokady na drogach o zamknięcie na amen tego forum? :szydera
Dolny Śląsk mamy obstukany, więc będzie łatwiej. :szydera
Nie ma sprawy...zawsze będzie ciekawiej :dziwak .
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Raczej niech OXY prześwietli tych co biorą udziały w konkursach tak-zwany zbieracz ,koneser , pijawka ,sęp , gość z tuzinem kont na siebie . Mimo że nie potrzebuje staje do konkursu ,a potem i tak licencja się u niego kurzy, bo jej nie używa .
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
fluid napisał:
tiaa a pogodę na jutro przepowiesz

A co, Kreta spodenasy w torbę tak przypiliły, że nie rozkminiłeś prognozy w Wiadomościach? :szydera
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
A ja bym nie ograniczał konkursów. Skoro komuś uda się zdobyć kilka licencji i organizuje konkurs to dobrze. Wprowadziłbym tylko kilka obostrzeń bo widać, że niektórzy wygrywają klucz a za chwilę biorą udział w konkursie na soft tego samego rodzaju. Albo przegrywają i w innym konkursie jako powód udziału podają "bo w tamtym mi się nie udało". Dlatego:
- każdy może wziąć udział w dwóch(trzech, czterech?) konkursach na miesiąc. Trzeba będzie się zastanowić czy warto startować do programu "X" bo później może być konkurs na program "Y", który będzie nam bardziej potrzebny.
- wygrywający nie bierze udziału w konkursach w danym miesiącu (niech inni też mają szansę coś wygrać)
- organizator sprawdza przed losowaniem kto w ilu konkursach już brał udział. Dla ułatwienia zakładamy nowy temat, w którym umieszczamy uczestników i zwycięzców poszczególnych konkursów.
- można wprowadzić jakieś ograniczenia dla niższych rang (nie nalegam ale do przemyślenia bo mam wrażenie, ze co niektórzy traktują forum jak "róg obfitości" z którego tylko czerpią).

Dyskutujcie, myślcie bo jakoś trzeba to usankcjonować. :francuz
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
( co niektórzy traktują forum jak "róg obfitości" z którego tylko czerpią).

Zawsze znajdzie się ktoś komu nagroda nie jest adekwatna do jego wymagań :dziwak
 
Do góry