HitmanPro 3.7.9 Build 238 Test detekcji

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
HitmanPro 3.7.9 Build 238 File Detection Test
 

wojtek758

Wygadany
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
93
Reakcje/Polubienia
2
Dzieki za test. Przyznam ze sam robilem takie testy z duzo wieksza paczka najgrozniejszych zagrozen w tym z ransomware -crypto. Nie mialo wiekszego znaczenia czy av byl freeware, czy platnej z wysokiej pułki.
O co chodzi. Wyniki skanowania zinfekowanego folderu oscylowaly 90% - 100%. Ale kiedy zainstalowalem okreslona ilosc programow zainfekowanych roznym dziadostwem (zainstalowalem 50) wyniki skanow pokazaly roznice w skutecznosci AV/AMal a zwlaszcza poprawnego usowania wirusow.
 

waderr73

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
192
Reakcje/Polubienia
0
No właśnie i tu masz rację. Darmowy Av jest dobry dopóki nic się nie dzieję na kompie. Pozniej tylko słyszysz "znaleziono wirusa, znaleziono wirusa" he he. Tez lubię sobie potestować antyvirki, teraz jestem na etapie Kaspersky i musze przyznać ze wymiata.
Możesz napisać jak ci poszły testy z crypto?
 
A

Anonymous

Chłopcy-tyle razy pisałem : testy antyvirków na paczkach skończyły się i już nie wrócą.Tak samo jak zapraszanie wylaszczonej panny do parku (sorki za dygresję).
W dobie cryptolokerów ochrona AV to na dwoje babka wróżyła : uda się albo nie.
Instalować lekkie monitory systemu (do koloru do wyboru) dawać suwak na High i gitara.
 

waderr73

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
192
Reakcje/Polubienia
0
Hornet napisał:
Chłopcy-tyle razy pisałem : testy antyvirków na paczkach skończyły się i już nie wrócą.Tak samo jak zapraszanie wylaszczonej panny do parku (sorki za dygresję).
W dobie cryptolokerów ochrona AV to na dwoje babka wróżyła : uda się albo nie.
Instalować lekkie monitory systemu (do koloru do wyboru) dawać suwak na High i gitara.
Czy takim lekkim monitorem można nazwać "Tryb zaufane aplikacje" w KIS 2015?
Jeszcze nie testowałem.
 
A

Anonymous

waderr73 napisał:
Czy takim lekkim monitorem można nazwać "Tryb zaufane aplikacje" w KIS 2015?
Jeszcze nie testowałem.
Tak...ale to tylko jeden z modułów zaimplementowanych do tej kobyły...a jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać (skrót myślowy :dziwak).Miałem na myśli to,że zamiast rozbudowanego pakietu można instalnąć coś duuużo lżejszego a równie skutecznego.
 

wojtek758

Wygadany
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
93
Reakcje/Polubienia
2
Z crypto nie bylo problemow. Kazdy Av go wylapal. Gorzej po uruchomieniu crypto.. kasper z plytki przy rozruchu zalatwil sprawe. Za drugim razem format .. taki los "testera" :)
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
wojtek758 napisał:
Z crypto nie bylo problemow. Kazdy Av go wylapal. Gorzej po uruchomieniu crypto.. kasper z plytki przy rozruchu zalatwil sprawe. Za drugim razem format .. taki los "testera" :)

Bawisz się cryptolockerami na fizycznym dysku? No, chyba że masz testowego kompa. Parszywy ten los testera :dziwak
 

waderr73

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
192
Reakcje/Polubienia
0
Hornet napisał:
wojtek758 napisał:
Z crypto nie bylo problemow. Kazdy Av go wylapal.
Wojtuś a co z tymi crypto których nie ma jeszcze w bazie danych AV ??
Ja wiem :klawik.
"Ch..., dupa i kamieni kupa" :dziwak

A tak poważnie to jeszcze zostaje:
1) Ochrona behawioralna
2) Ochrona heurystyczna
3) Rollback (z tego co mi wiadomo to mają to dwa antywiry Kacper i Webroot)
4) Płać i płacz :wariat

A w ogóle to mam apel do szanownych twórców crypto. Powinno wyskakiwać okienko:
"Czy chcesz aby program zaszyfrował wszystkie Twoje dane i żądał później okupu w wysokości $1000 za klucz do odszyfrowania.
A) TAK
B) NIE
C) ZAPYTAJ PÓŹNIEJ"

Pieniądze brać to pierwsi, a napisać porządnie soft to nie ma nikogo!

:p :klawik.
 
Do góry