Mortal Kombat Komplete Edition PC - procesor

Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Witam,chciałem się poradzić na temat procesoru,posiadam intel core i3-3217U 1.80GHZ,4.00 GB pamięci RAM oraz zintegrowaną kartę graficzną Intel HD Graphics 4000.Spełniam rekomendowane wymagania dotyczące pamięci RAM oraz karty graficznej,lecz do procesora brakuje.

Gra

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Core i5 2.6 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 560 lub lepsza), Windows Vista/7/8

Czy to wielka różnica między procesorami ?? chciałbym grać na domylśnych ustawieniach w miarę płynnie czy to możliwe,jak myślicie ?? .
 
A

Anonymous

Eksplozja śpisz nad klawką czy co :eek: >?
Ty masz integrę Intela 4000 a wymagana jest GTX 560 lub lepsza :szydera .
To tak jakby ktoś chciał się przejechać Panamerą a Ty byś się zgłosił i powiedział : spełniam wymagania mam Fabię.
 
A

Anonymous

Hornet napisał:
Eksplozja śpisz nad klawką czy co :eek: >?
Ty masz integrę Intela 4000 a wymagana jest GTX 560 lub lepsza :szydera .
To tak jakby ktoś chciał się przejechać Panamerą a Ty byś się zgłosił i powiedział : spełniam wymagania mam Fabię.

Ale ta intela ma 1GB grafiki,w sam raz.
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Powiem tak, nie masz co liczyć aby uruchomić najnowsze gry lub ciut starsze tytuły na pełnych detalach na grafice zintegrowanej Intel 4000. Gra możliwe, że się uruchomi ale będzie jeden pokaz slajdów niż płynne działanie. Spróbować zawsze warto, i przekonać się samemu jak działa.
 
A

Anonymous

Po morderczych staraniach min wymianie pliku config oraz treści plików options.ini i dxdiag.ini gra działa bez zarzutów,no jeszcze detale musiałem powyłączać :piwko .Także temat do zamknięcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry