Ashampoo Zip Pro - Konkurs na PZD

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Do wygrania: licencja na program Ashampoo Zip Pro

Ashampoo-ZIP-PRO.jpg


Zasady uczestnictwa:
1. Do konkursu może stanąć każdy, kto w momencie ogłoszenia konkursu już jest zarejestrowanym użytkownikiem forum. Uczestnicy zapisani po tym terminie nie mogą brać udziału w tym konkursie.
2. Proszę o pozostawienie komentarza jakie funkcje tego programu podobają Ci się najbardziej.

Zakończenie konkursu: 6.03.2015 o godz. 22.00.
Życzę powodzenia w losowaniu! Random.org wyłoni zwycięzców.

Nad przebiegiem konkursu czuwa komisja ds konkursów

KOMISJA DS KONKURSÓW
30o.gif
1zm.gif
nm7.gif
pdl2.gif
7un.gif
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Dzięki tofana za konkurs. :dziękuję :hi Niby program jest dostępny w świecie w ramach jakiejś promocji, ale jak to z promocjami bywa, czasami nie działają dobrze lub się przedwcześnie konćzą. :jezyk A jak koleżanka tofana oferuje program w konkursie, to na pewno wszystko zagra jak należy. :ok Dlatego się zgłaszam. Poza tym moje zaufanie wzbudza skład komisji konkursowej. :dziwak Nie używałem nigdy tego programu, ale moje zaciekawienie nim wzbudziła przede wszystkim opinia z jaką się spotkałem, że jest szybszy od 7-zip. Interesujące. :scratch Poza tym przydatne są dla mnie opcje: podziału archiwum na pliki o określonych wymiarach, wbudowany menadżer napędów wirtualnych i możliwość załadowania do niego niewypakowanych archiwów, szyfrowanie dowolnych plików i folderów na dysku z użyciem OpenPGP. A to wszystko w jednym. Zatem startuję w konkursie. :dziękuję :francuz
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9954
Reakcje/Polubienia
10577
Miasto
Somewhere over the rainbow.
To moje drugie podejście do zdobycia tego softu. Szczególnie dla mnie interesujące jest to, że w jednym programie jest kilka innych. Pakowacz, montowanie obrazów, szyfrowanie plików, połączenie z chmurkami. Chętnie wezmę udział w konkursie. Dzięki i powodzenia zeno :dziękuję
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
GRATULACJE!

2015-03-06_22h26_51.jpg
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
:hura :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :suuper :suuper :hura :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :suuper :suuper
Dzięki tofana za konkurs i świetną nagrodę. :dziękuję :dziękuję :dziękuję :england
al_arsen - pozdrawiam. :zawsty :hi :francuz
 
Do góry