Zoom Player MAX version 10 - Konkurs

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
boxart_181x270_max.jpg


Zoom Player MAX to najbardziej zaawansowana edycja popularnego odtwarzacza Zoom Player, rozwijanego od 13 lat przez firmę InMatrix.

Oprócz funkcji dostępnych w wersjach Free i Pro, wśród których znajdziemy m.in obsługę zakładek w odtwarzanych mediach, kontrolę parametrów obrazu czy rozbudowany korektor dźwięku, wersja MAX posiada zestaw własnych, unikalnych możliwości. Znajdziemy wśród nich między innymi:
• odtwarzanie zripowanych wersji filmów Blu-ray z napisami,
• edytor audio i wideo, pozwalający na dynamiczne wycinanie scen bądź fragmentów utworów,
• tworzenie harmonogramów odtwarzania, obsługiwanych także przez sieć,
• wsparcie dla kodeka EVR, umożliwiające wyświetlanie filmu na wielu monitorach jednocześnie oraz nieliniowe skalowanie między formatami 16:9 i 4:3,
• zdalne tworzenie list odtwarzania bez zakłócania pracy programu,
• tworzenie dzwonków na telefony komórkowe bezpośrednio z odtwarzanych multimediów,
• opcja automatycznego restartu po ewentualnym zawieszeniu się programu,
• obsługa wielu plików ustawień, pozwalająca na tworzenie różnych profili użytkownika i uruchamianie wielu kopii programu jednocześnie,
• system zapobiegający powstawaniu przepaleń na powierzchni ekranu,
• wsparcie dla elementów interaktywnych HTML, Flash i QuickTime,
• kopiowanie obecnej pozycji filmu do schowka.

Co więcej, producent często udostępnia wersje rozwojowe edycji MAX – użytkownicy pozostałych wydań nie mają do nich dostępu.

Program Zoom Player w wersji MAX polecamy użytkownikom poszukującym odtwarzacza jeszcze potężniejszego, niż wersje FREE i PRO.

Ograniczenia!
Funkcjonalność wersji Trial ograniczona jest do 30 dni. Po upływie tego okresu należy wykupić licencję.

Obsługiwane formaty wideo
DVD, BluRay (odszyfrowanej główna odtwarzanie filmu), Matroska (MKV), MPEG2 transport (TS / TP / TSP / TRP / M2T / M2TS / MTS / PVA / TOD), H.264 i AVCHD (MPEG4 AVC), H.265 & HEVC, WebM, XVID, DIVX, AVI, Flash Video (FLV), Windows Media (WMV / ASF), QuickTime (MOV / HDMOV), Ogg Movie (OGM), Theora (OGV), Real Media (RM / RMVB) , Video CD (VCD), Super Video CD (SVCD), MPEG (MPG), MPEG2 Program (M2V / VOB / MOD), MPEG4 (SP / ASP), MPEG4 ISO (MP4), Format Ogólne Exchange (GXF), Format Materiał Exchange (MXF), Media Center DVR (DVR-MS), kamery (MOD / TOD), Digital Video (DV), DVCPRO, VP3, VP6, VP7, VP8, VP9, Motion JPEG (MJPEG), Motion JPEG 2000 (MJPEG2000) , Flash (SWF), Telefon komórkowy 3GPP (3GP / 3G2), FLIC (FLI / FLC) i więcej. , ,

Obsługiwane formaty audio
MP3, bezstratny kodek audio bezpłatny (FLAC), Advanced Audio Coding (AAC), Windows Media (WMA), Ogg Vorbis (OGG), OPUS (OPUS), CD-audio (CDA), Dolby Digital (AC3), Digital Theatre Surround (DTS), Matroska (MKA), Wave audio (WAV), SHOUTcast (na żywo), telefon komórkowy (AMR), Monkey audio (APE), Real Media (RZS), MusePack (RPP), OptimFROG (OFR), skrócić ( SHN), prawda audio (TTA), WavPack (Wirginia Zachodnia), Apple Lossless Audio Coding (ALAC), LPCM, MIDI, AIFF, MO3, IT, XM, S3M, MTM, UMX i więcej. , ,

Obsługiwane formaty INTERAKTYWNE
DVD, Hypertext Markup Language (HTML), Flash (SWF).

Obsługiwane formaty:

JPEG (JPG), PNG, GIF, BMP, ICO, WMF, EMF, JFIF, RLE, WIN, VST, VDA, TGA, ICB, TIFF, FAX, EPS, PCX, PCC, SCR, RPF, RLA, SGI, BW PSD, PDD, PPM, PGM, PBM, LRP, PIC, PCD, CUT, PSP, PN i więcej. , ,

Interfejs użytkownika

Onyx

1png_wnpqhsw.png


Click on the banner to see the photos :szef

Alba

2png_wnpqhsa.png


Click on the banner to see the photos :szef

Podstawowe opcje

Interfejs
Skróty klawiaturowe
Odtwarzanie
Inteligentne play
Audio / Wideo
Płyta DVD
Stowarzyszenie Format pliku
System
Język
News Feed
O Programie
Odnośniki

Opcje zaawansowane

Interfejs
Pasek sterowania
Przyciski
Obszar osi czasu
Wystawa
Klawiatura
Skróty
Mysz
Koło
Ustawienia
XInput (kontrolery XBOX)
On Screen Display
Akcje
Obrazy i tagi audio
Ścieżki i skryptów graficznych
Pełny ekran nawigacji
Ustawienia
Dostosowywanie
Ścieżki
Tracker pliku
Lista odtwarzania
Dostosowywanie
Wystawa
Pozycja i rozmiar
Pasek zadań
Odtwarzanie
Inteligentne play
Wideo
Proporcje obrazu
Kolory
Presets
Napisy
Audio
Wizualizacje
Sterownica
LIRC Pilot
Historia
Płyta DVD
Ustawienia DVD
Wartości DVD
Narzędzia DVD
Auto AR
Kontrola rodzicielska
BluRay
Windows Media
Ścieżki i plików
Flash (SWF)
Stowarzyszenie Format pliku
Rozszerzenia plików
System
Guard Dog & Wydarzenia
Wygaszacz ekranu i przechwytywania
Zarządzanie filtr
Język
News Feed
O Programie

opis programu - programosy.pl
fotografie i opis opcji programu tłumaczenie na polski ze strony - InMatrix

Odnośniki

Producent: InMatrix

http://www.inmatrix.com/

Licencja: Trial (testowa)

http://dl.zoomplayer.com/zp1000max.exe

Link do sklepu

http://www.inmatrix.com/shop


System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/8.1

Ocena programu moja :

5/5


Description of the program in English

Zoom Player MAX is the most advanced edition of the popular player Zoom Player, developed over 13 years by InMatrix.

In addition to the functions available in the Free and Pro versions, among which we find m.in bookmark service media playback, control of image parameters equalizer or the extended version MAX have its own, unique features. We find among them, among other things:
• Play ripped version Blu-ray movies with subtitles,
• Audio and video editor, enabling dynamic cut scenes or fragments of works,
• playback scheduling, also supported by the network,
• EVR codec support, capable of displaying video on multiple monitors simultaneously and non-linear scaling between formats 16: 9 and 4: 3,
• Remote create playlists without disrupting the program,
• create ringtones for mobile phones directly from the playback experience,
• Optional automatic restart after any crash program
• Support for multiple settings files, allowing you to create different user profiles and run multiple copies of the program at the same time,
• system to prevent the formation of burning on the surface of the screen,
• support for the interactive elements of HTML, Flash and QuickTime,
• copy of the current position of the movie to the clipboard.

Furthermore, the manufacturer often provides development versions of editing MAX - Users of other editions do not have access to them.

Zoom Player MAX version recommend users looking for the player even more powerful than the FREE and PRO versions.

Limitations!

The functionality of the Trial version is limited to 30 days. After this period, you must purchase a license.

Manufacturer: InMatrix

http://www.inmatrix.com/

Trial version :

http://dl.zoomplayer.com/zp1000max.exe

shop

http://www.inmatrix.com/shop


Operating System: Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1

My evaluation of the program:

5/5


tłumaczenie na język angielski ze strony - programosy.pl

Konkurs

Wiem , że program ciesz się dużą popularnością , więc mam dla Was dobrą wiadomość
dzięki hojności firmy InMatrix oficjalnego producenta Zoom Player MAX mam do rozdania 3 sztuk licencji forever + 1 year updates .

Zasady konkursu

1.Pobierz wersje testową z linku , zainstaluj , testuj i napisz odpowiedz na pytanie - dlaczego dla Ciebie ma być Zoom Player MAX ?

2.Komentarz w języku ojczystym POLISH OR ENGLISH :szef

3. !! W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani na forum którzy spełnią warunki konkursu 30 postów i 5 pochwał !!

4.Zakończenie konkursu 8.03.2015 godzina - 20 Polish time

5.Wymagane dane do wygenerowania kluczy to : name and email

Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będą miały 24 godziny na potwierdzenie odbioru wygranej na PW do mnie i wysłanie mi wymaganych danych przez producenta firmę
InMatrix .
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1084
Reakcje/Polubienia
43
Opis zachęcił mnie do pobrania instalki. Niebawem potestuję ten sofcik. Być może przestanę korzystać z wbudowanego WMP. Zgłaszam chęć udziału w konkursie. Niebawem jeszcze się odezwę jak będę po testach softu.
Przyznam że cena za wersję lifetime jest trochę "zaporowa". Ciekaw jestem czy soft jest wart tej ceny?
-----
Zainstalowałem na leciwym stacjonarnym z XP. Rzeczywiście jest "lekki" porównywałem z VLC który był na tym PC. Ten sam film otwierając VLC a następnie Zoom zdecydowanie szybciej otwiera się w Zoom.
Szkoda tylko że po instalacji chce jeszcze dociągnąć jakieś kodeki, zezwoliłem na wszystko (tak dla testu) nawet na 7 zipa którego chciał ściągnąć. Wg mnie powinien już wszystkie niezbędne kodeki mieć zaimplementowane (w końcu to wersja MAX). Do zobaczenia po kolejnych testach.
-----
Potestowałem słuchanie muzyki przez ten soft - może być, jeśli chodzi o moje wymagania to może mi służyć jako kombajn do wszystkiego (choć osobiście wolę AIMP).
Słuchanie radia też OK, jeszcze nie wiem jak dodawać nowe stacje (muszę zapytać dr Google)

cdn...
 

matroska

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
280
Reakcje/Polubienia
10
I was very happy when he became one of the winners of the giveaway zoom player pro, and I'm very happy with the results given, all kinds of video can be played well, and I want to be able to use all the features possessed by the zoom player max, this will be my main weapon for multimedia files
thank you for making this giveaway
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Używam w tej chwili Zooma w wersji Pro,którego wygrałem na tej stronie.Jest to bardzo dobry odtwarzacz,ale nie posiada funkcji tworzenia dzwonków,która bardzo by mi się przydała.Natomiast Max ją ma.Dlatego startuję w konkursie.
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13020
Reakcje/Polubienia
43945
Obecnie używam wersji Zoom Player Pro - Giveaway v 9.5 i chętnie biorę udział w konkursie,jako odtwarzacz jest bardzo dobry, a jeśli chodzi o wersję Max to ma wszystko co powinien mieć , dzięki za konkurs !
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Dziś zainstalowałem ten program po raz pierwszy, wcześniej nie miałem z nim żadnego kontaktu, bo korzystałem ALLPlayera.
Po zainstalowaniu odtwarzacza w wersji 10.0 potrzebowałem doinstalować potrzebne kodeki oraz język polski, żeby łatwiej było mi sie w nim poruszać.
Program oferuje 3 tryby pracy: audio, DVD oraz multimedialny. Do tego do wyboru różne paski narzędzi (ale to bajer).
Dodatkowo nawigator – wszystko widoczne na załączonym obrazku;)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Program oferuje dwa tryby pracy: podstawowy
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


oraz zaawansowany
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
(w zależności od potrzeb wykorzystania programu przez użytkownika).
Zoom Player MAX radzi sobie z wszystkimi formatami audio i video, które dziś na nim testowałem.

Dodatkowo odtwarzając np. film, można dokonywać zmian ustawień w programie. Nie powoduje to zakłóceń w oglądaniu :)
Pierwszy kontakt z programem wygląda naprawdę interesująco :)
 

jj111184

Bardzo aktywny
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
104
Reakcje/Polubienia
0
Wypróbowałem wersję trial i jestem bardzo zadowolony, ładny interfejs i obsługuje wiele formatów, a w dodatku można zmienić styl. Obecnie korzystam z VLC i chętnie zamieniłbym go. Dzięki za konkurs.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Wprawdzie udało mi się zdobyć licencję na wersję MAX ,ale to licencja dla mnie.Brat testuje go na swoim komputerze
i również przypadł mu do gustu,podobnie jak mi.Więc w imieniu brata piszę się na ten konkurs.
Wersja Max w stosunku do Pro jest bardziej rozbudowana ,pozwala m.in. na podgląd miniatur, tworzenie dzwonków,
konfigurację gestów myszy itd, trudno tu wymienić wszystkie.Jest bardzo funkcjonalny i posiada kilka trybów pracy.
Dziękuję sheriff i firmie InMatrix za możliwość zdobycia licencji na ten program.
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Korzystam z wersji PRO bez prawa do aktualizacji . A dlaczego ten odtwarzacz bo jest on do wszystkiego do muzyki ,filmów . Oprócz tego instaluje potrzebne kodeki dzięki czemu nie trzeba instalować ich osobno do tego dochodzi nasz język i dostosowanie odtwarzacza pod siebie . Dziękuję za konkurs :dziękuję i proszę wziąć mnie pod uwagę , a konkurencji życzę powodzenia
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
Potrzebuje tego odtwarzacza, bo szukam odtwarzacza, który by był w stanie odtworzyć wszystko.

Biorę udział w konkursie.
 
A

Anonymous

Chciałbym wygrać ponieważ potrzebuję lekkiego odtwarzacza z masą funkcji,ALLPlayer nie spełnia moich oczekiwań,pozdrawiam.

post nie spełnia warunków konkursu - 30 postów na stronie i 5 pochwał
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Używam wersji Zoom Player Pro.Jest to bardzo dobry odtwarzacz.
Biorę udział w konkursie,gdyż wersja Max ma bardzo ciekawe, a zarazem przydatne funkcje.
Dziękuję za konkurs :dziękuję !
:hi
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
wpisy do konkursu tylko do 20 dziś po tym terminie odbędzie się losowanie
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
1png_wnenawr.png
:hi oto lista osób nagrodzonych w konkursie co miały farta w losowaniu .Teraz czekam 24 h na potwierdzenie od was :ok :) :hura

3 osoby nie wzięły udziału w konkursie nie spełniły wymogów konkursu w ilości postów i pochwał
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Dziękuję i gratulacje dla innych szczęśliwców :)
 
Do góry