Paragon Backup & Recovery - dylemat.

A

Anonymous

Witam. Zainstalowałem sobie program Paragon Backup & Recovery 2011 Free i mam jedno pytanie odnośnie tworzenia obrazu. Chce sobie zrobić obraz partycji C (system) i przy wyborze partycji mam jeszcze do zaznaczenia dwie pozycje (obrazek poniżej). Czy mam to zaznaczać? Gdy zaznaczyłem partycje C i MBR to MBR był w osobnym obrazie nie nie wiem gdzie go miałbym potem przywracać, a to drugie to nie wiem co to :? .
Ale jeśli zaznaczę samą partycje to przy przywracaniu MBR zostanie stary :??
hhhaf.jpg

Proszę dobrych ludzi o jakąś wskazówkę jak mam to zrobić ;) .
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35840
Reakcje/Polubienia
24891
Miasto
Trololololo
Jeśli chcesz zrobił 100% pełny obraz ( kopie ) tej partycji / dysku to tak zaznaczasz to, kiedyś sam miałem z tym lekki mętlik ( w Macrium reflect ). Dla przykłądu napiszę ci że są szkodniki które infekują MBR
MBR to sektor rozruchowy /startowy
MBR (ang. Master Boot Record) – główny rekord startowy, czyli umowna struktura zapisana w pierwszym sektorze dysku twardego. Często nazywany też Master Boot Block (pol. główny blok startowy). Zawiera on program rozruchowy oraz główną tablicę partycji (w przypadku dysku twardego – dyskietki zwykle nie posiadają tablicy partycji).
 
A

Anonymous

OK dzięki OXYGEN THIEF, rozumiem że oprócz partycji mam zaznaczyć i MBR i to drugie :??
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35840
Reakcje/Polubienia
24891
Miasto
Trololololo
Lepiej jak tak zaznaczysz.

Tu masz darmowy programik do ochrony MBR ( zapobiega modyfikacjom )
MBRguard
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry