Miłe początki!

tigi57

Świeżak
Dołączył
20 Luty 2011
Posty
36
Reakcje/Polubienia
0
Chciałbym podzielić się swoją opinią -odnośnie Forum.
Czytając niektóre tematy, a w nich zawarte podpowiedzi,wskazówki i porady,jestem bardzo miło zaskoczony tolerancją i Ludźmi,którzy służą radą i chęcią pomocy innym,mniej doświadczonym internautom. Nie widać w tych odpowiedziach np. "Nie wiesz tego?", "Na jakiej planecie żyjesz?", "Przecież to takie proste!". Nikt nie stara się zniechęcić laika,czy też mniej doświadczonego,który pyta,lub ma dylemat "co z czym",bądź dlaczego właśnie tak.
Ja także zaczynam nieśmiało poruszać się na Forum i jest to dla mnie miłe zaskoczenie,że są osoby,które starają się pomóc,a nie pokazywać swoją wyższość nad innymi,poprzez dogryzanie i poniżanie. I Chwała Wszystkim za to! Nawet Administratorzy znajdują chwilę czasu,aby wytłumaczyć,podpowiedzieć czy poradzić.
Wiem o czym mówię i piszę,ponieważ moje zainteresowania i hobby sięgają różnych dziedzin życia,a z niektórych Blogów musiałem zrezygnować tylko dlatego,że uczestniczyli w nich "Najmądrzejsi i Najinteligentniejsi", nie mówiąc o "Mistrzach"-w danej dziedzinie.
Pozdrawiam wszystkich Uczestników Forum a sobie życzę, aby było tak dalej!
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Niestety ludzie są jacy są, niektórzy istnieją tylko dzięki internetowi "Dzieci Neostrady". Bywam na kilku forach i te jest jednym z niewielu gdzie jakoś chamstwa niema co sobie bardzo cenię, (pojedyncze przypadki zawsze lepiej zignorować) dla tego zaglądaj jak najczęściej i pytaj ile możesz ;) Ucz się i nauczaj :D
 

Olga

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
564
Reakcje/Polubienia
1
"Ucz się i nauczaj". pss, zabrzmiało jak z Jezusa :D :D
(Bez urazy, to żart rzecz jasna :D )
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Azaliz juz najstarsi indianie mawiali ..w jednosci siła....
Jestesmy ową jednościa...a w jednosci nie ma miejsca na prostactwo i trollowanie...Dzis ja pomoge tobie ..a jutro kto wie moze ty pomozesz mnie.
 

Olga

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
564
Reakcje/Polubienia
1

Olga

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
564
Reakcje/Polubienia
1

mac

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
742
Reakcje/Polubienia
3
Miasto
Starogard Gdański/Berlin
Olga napisał:
daniel napisał:
I tak trzymać Panowie!!! :)
szowinista... :D

Olga,daniel napewno nie chciał być posądzony o szowinizm :D ale wiesz jesteś na forum "rodzynkiem" wśród kobiet(prawie sami faceci :( ) które się aktywnie udzielają(wiem jak to brzmi ale nie jestem szowinistą :D ).Olga ,jako kobieta osładzasz nam to forum :) . Pozdrowienia dla wszystkich :D
 

Olga

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
564
Reakcje/Polubienia
1
Mac, ja wiem, że to był żart :D . Mam lekko skrzywione poczucie humoru i obawiam się, że to właśnie moje "wstawki" mogą być źle zrozumiane, dlatego staram się z nimi ograniczać :D .
Zapewniam Cię, że nie należę do tzw. obrażalskich i wcale nie myślałam poważnie o tym, co napisał daniel :D .
Pozdrówka :D
 
Do góry