Ochrona komputera - proszę o radę

Status
Zamknięty.

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24870
Miasto
Trololololo
wcpicker napisał:
Proszę o radę jaki pakiecik zabezpieczający zainstalować, oczywiście darmowy, taki żeby robił swoje a przy okazji nie nękał jej
Najchętniej żeby był w wersji pl
Panda Free Antivirus lub Pro którą jak dobrze poszukasz to znajdziesz w promocji, automat i po polsku.
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Dziękuję wszystkim za pomoc w wyborze programu.
Hornet Pani sąsiadka to 60+
więc za wysokie progi na moje nogi :szydera
Jak już pościągałem najpotrzebniejsze rzeczy i poszedłem
do niej wszystko poinstalować i wytłumaczyć jak obsługiwać myszkę
to okazało się że ma avasta i na razie przy tym zostanie.
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2229
Reakcje/Polubienia
298
Miasto
okolice internetu
a ta jej myszka - warta zachodu? :dziwak
 

Mikelonsky

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
152
Reakcje/Polubienia
5
Ja bym proponował aby sąsiadka logowała się do swojego konta które nie jest kontem administratora.
Tak na wszelki wypadek, no i na wizytę kogoś kto "wie lepiej" i tak bardzo wie że może coś popsuć.
No i obraz partycji/kopia zapasowa aby w razie czego szybko przywrócić wszystko do poprzedniego stanu.
 
A

Anonymous

budimex napisał:
Baidu ma tę niezaprzeczalną przewagę, że nie potrzebuje licencji (jest "wieczysty"), promocji, jest lżejszy od proponowanych i skuteczniejszy. Sam póki co używam.
To fajnie,że używasz :) ale nie wprowadzaj ludzi w błąd...jest przynajmniej 10 razy cięższy od Webroota i porównywalnie skuteczny.
Tyle razy apelowałem : udzielajcie obiektywnych porad a nie subiektywnych odczuć.
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2229
Reakcje/Polubienia
298
Miasto
okolice internetu
To fajnie,że używasz :) ale nie wprowadzaj ludzi w błąd...jest przynajmniej 10 razy cięższy od Webroota i porównywalnie skuteczny.
Tyle razy apelowałem : udzielajcie obiektywnych porad a nie subiektywnych odczuć.

Na razie życia i wiosny używam pełnymi garściami, czego i Tobie życzę. :suuper Każda pliszka swój ogonek chwali, n'est pas? Przy odpowiednio dużym dysku, przyzwoitym procesorze i ilości RAMu cóż znaczy te parę MB? I to wcale nie jest subiektywne odczucie. Pozdrawiam wiosennie!
 
A

Anonymous

Budimex no offence ale nie mam żadnego powodu chwalić Webroota gdyż używałem go tylko okresowo do testów.Baidu uruchamia 6 procesów a Webroot tylko 2.
Kolega nie podawał parametrów maszynki sąsiadki więc nie odwracaj kota ogonem i nie wyjeżdżaj z configiem.
Sprytny jesteś...ale tamta epoka już nie wróci :Stop .
 
A

Anonymous

Webroot posiadałem 3 miesiące lekki,sprytny skuteczny.Ale gdy pojawił się konkurs na CIS Pro skorzystałem.Bardzo pozytywnie oceniam Webroot'a.
 
A

Anonymous

to i ja sie przyłącze :zaciesz
i powiem w prost , Nie ma lżejszego av od Webroota , a jesli ktos tak twierdzi , to z calym szacunkiem... bredzi
Używałem w przeszłości chyba wszystkich tu proponowanych i moge to stwierdzic z doświadczenia
jesli ma byc lekko , zdecydowanie Webroot ( jedyna wada to licka ktora trzeba i da sie odnowic co 6 m-cy)
jesli ma byc za darmo
to zdecydowanie cos z 360 Internet Security , lub 360 Total Security Essential (ten pierwszy nadal rozwijany) i w nic innego sie nie baw
pozdrawiam :guma
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Myślę że kolega , który prosił o radę jest w pełni usatysfakcjonowany taką ilością porad , zatem temat zamykam :guma
 
Status
Zamknięty.
Do góry