Brak ikony CD-ROM

Status
Zamknięty.

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
302
Miasto
okolice internetu
Jeśli pc- zgoda. Ale nadal poruszamy się w sferze domysłów. Możesz powiedzieć, kiedy Devil przeglądał ostatnio ten temat, dodał coś, poinformował co zrobił, czego nie, co z tych porad wynika w praktyce? Cisza...
I to by było na tyle.
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
302
Miasto
okolice internetu
No tak. My się tu mądrzymy, piąchami okładamy, a Devil dał dyla i tyla. A kawał porządnej, nikomu niepotrzebnej roboty leży odłogiem i stanowi podłoże do wycieczek osobistych. Moderacjo, czas zamknąć temat.
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
302
Miasto
okolice internetu
Może tak, może nie. Ale nie tu jest pies pogrzebany. Najśmieszniejsze jest to, że dyżurny expert tego forum z wściekłością hulnął na mnie tylko za to, że chłopakowi wyłożyłem "łopatologicznie" co i jak, bo widzę, że taka jest właśnie potrzeba. A nie: "nie ma nigdzie" - i koniec, kropka. Wszyscy spieszą z cudownymi środkami, nie wnikając w żródło problemu. Autorytet mu naruszyłem? No to powiem obrazowo.
Pokaż mi lekarza, który ordynuje lek, nie widząc na oczy pacjenta i nie znając przyczyn choroby....
 
A

Anonymous

Witam :bea
jako iż mniej-więcej połowa postów przekształciła się w kłótnie... temat tymczasowo zamykam
jeśli zainteresowany się pojawi , będzie chciał dodatkowo czegoś się dowiedzieć , niech pisze do któregoś z Modów :hippie
z powrotem otworzymy
:friends
 
Status
Zamknięty.
Do góry