PowerISO - Konkurs

skubaso

Świeżak
Dołączył
14 Sierpień 2011
Posty
11
Reakcje/Polubienia
0
Mam zainstalowaną starą wersję tego programu - jest bardzo przydatny. Chciałbym wygrać licencję, by móc skorzystać z nowych funkcji programu. Dzięki za wstawkę :)
 

MyDreams

Świeżak
Dołączył
19 Marzec 2015
Posty
12
Reakcje/Polubienia
0
Mam na dyskach różne obrazy zgrane z płyt jako kopie zapasowe. Czasami jest potrzeba żeby z tak zgranego obrazu skorzystać i wtedy taki program jak PowerISO okazuje się bardzo pomocnym.
Również wtedy jest przydatny, gdy chce się wyrzucić jakiś plik albo pliki z takiego obrazu, lub je podmienić i nagrać na płytę. Można np. tak zrobić z obrazem zakupionego sytemu Windows, by potem skorzystać z innej wersji systemu od MS niż ta, którą się posiada. Ja robię tak z różnymi systemami począwszy od Windows XP.

Dlatego i ja chcę wziąć udział w tym konkursie.
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Używam tego programu w starszej wersji, której nie mogę zaktualizować,dlatego chętnie przesiądę się na nowszą. Dziękuję za konkurs. :piwko
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35946
Reakcje/Polubienia
25037
Miasto
Trololololo
aj ładnie to tak oszukiwać z multikontami :lanie , w sumie miałem skasować te konta później ale nie tylko ja wykumałem czaczę także skasuję teraz :francuz

Dzięki za czujność :dziękuję

Konta skasowane, posty zostawiłem ale nie wliczać ich. :guma
 
A

Anonymous

Sheriff !! Mówiąc szczerze zastrzeliłeś mnie konkursem na PowerISO i nie ukrywam, że padłem jak długi na forumową wycieraczkę. W takich właśnie okolicznościach zgłaszam swój akces do wyścigu po te cenne trofeum. Pilnie potrzebuję tego programu do nagrywania moich przepastnych zbiorów multimedialnych.

Dlaczego właśnie PowerISO ?? Nie ukrywam, że dużym atutem tego konkursu jest licencja lifetime, żadna roczna czy półroczna, lecz dożywotnia. W ustach Sheriffa brzmi to co prawda jak jakiś wyrok... ale przyznaję, że bardzo, ale to bardzo sprawiedliwy. Korzystałem już z różnych programów do nagrywania, ale zawsze było jakieś „ale”.

Wydaję mi się, że PowerISO jest najlepiej skrojonym narzędziem tego typu na moje potrzeby. Ilość funkcji i lista obsługiwanych formatów obrazów nie jest ani za duża, ani za mała. Nie pogardzę również możliwością tworzenia samostartujących plików ISO i bootowalnych dysków USB. Zapomniałbym dodać, że program posiada wbudowany wirtualny napęd, który zamontuje obraz każdej płyty... nawet tej chodnikowej, przynajmniej tak twierdzą Burn-puryści i ISO-maniacy.

I rzecz najważniejsza, symulacja i emulacja wirtualnego napędu oraz jego „popędu” gwarantują wysoką jakość nagrań na każdej płycie. Ktoś mi kiedyś powiedział rzecz ważną: „Nie masz PowerIso, musi być Ci łyso” !! Teraz wiem, co miał na myśli autor tych słów. Bardzo dziękuję Sheriffowi i producentowi PowerISO Computing za tak nieziemski konkurs. Wszystkim uczestnikom życzę sukcesu - niech moc będzie z Wami.
 

dedal

Wygadany
Dołączył
11 Styczeń 2011
Posty
47
Reakcje/Polubienia
1
Program jest mi znany i wysoko ceniony przeze mnie. Często korzystam z wersji demonstracyjnej. Miło byłoby wygrać licencję i cieszyć się z pełnej funkcjonalności programu.
 

jj111184

Bardzo aktywny
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
104
Reakcje/Polubienia
0
Jest to jeden z najlepszych programów do tworzenia wirtualnych napędów i obrazów ISO. Korzystam z wersji promocyjnej, która niestety nie pozwala na aktualizacje, więc chętnie wygrałbym pełną licencję.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10003
Reakcje/Polubienia
10638
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Zgłosić do konkursu chciałbym się i ja. Program posiadam w "magicznej instalce" przez co brakuje aktualizacji. Program wykorzystuję głównie to tworzenia bootowalnych pendriwów i do konwersji plików do ISO. Nie ukrywam, że wszystkie te operację mogę wykonywać na obecnej wersji ale licencja lifetime działa na zmysły więc spróbujemy ją pozyskać.
Dziękuje za konkurs Szeryfie i powodzenia pozostałym życzę.


Małe post scriptum do Grafa. Jeśli nie uda Ci się wygrać tej licencji tutaj to dam Ci instalkę w wersji 6.0, będziesz miał nowszą.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Zgłaszam się do konkursu, gdyż uwiodła mnie przede wszystkim licencja dożywotnia na ten program. Używam go w wersji z promocji i jestem zadowolony. Wykorzystuje go głównie do emulacji napędów i tworzenia bootowalnych pendriwów. Gratuluję sheriff świetnego konkursu. :hi Powodzenia dla wszystkich.
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Ja również zgłaszam sie do konkursu. Również wykorzystałbym program do tworzenia bootowalnych pendrivów oraz do emulacji napedu.
Dziękuję za konkurs.
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
12png_wexpexn.png
:hi Oto lista osób nagrodzonych w konkursie , co miały farta w losowaniu .Teraz czekam 24 h na potwierdzenie od was odbioru nagrody i wysłanie mi wymaganych danych przez producenta - Gratuluje wygranym :hura i :dziękuję za udział w konkursie .
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Dziękuję i gratulacje dla innych szczęśliwców :)
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Winszuję zwycięzcom. :piwko
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Gratulacje dla zwycięzców :piwko
 
Do góry