System Information for Windows Pro ( SIW ) - Konkurs

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
SIW is an advanced System Information for Windows tool that analyzes your computer and gathers detailed information about system properties and settings and displays it in an extremely comprehensible manner.

SIW can create a report file (HTML, JSON, CSV, TXT or XML), and you can run it in batch mode (for Computer Inventory - Software and Hardware Inventory, Asset Inventory, Software License Management, Security Audit, Server Configuration Management).

bed49687bc61741bcfef44e525a2609d.jpg


The System Information is divided into few major categories:

Software Information: Operating System, Software Licenses (Product Keys / Serial Numbers / CD Key), Passwords Recovery, Installed Software and Hotfixes, Processes, Services, System Uptime, Audio and Video Codecs, Server Configuration, etc.
Hardware Information: Motherboard, CPU, Sensors, BIOS, chipset, PCI/AGP, USB and ISA/PnP Devices, Memory, Video Card, Monitor, Disk Drives, CD/DVD Devices, SCSI Devices, S.M.A.R.T., Network Cards, Ports, Printers, PCI, etc.
Network Information: Basic/Extended Information about Network Configuration, Network Statistics, Active Directory (Computers, Groups and Users), Network Connections, Network Shares, Open Ports, etc.
Network Tools: MAC Address Changer, Neighborhood Scan, Ping, Trace, Open Files, etc.
Miscellaneous Tools: Eureka! (Reveal lost passwords hidden behind asterisks), Wake-On-LAN, URL Explorer, Monitor Test, Shutdown / Restart, etc.
Real-time monitors: CPU, Memory, Page File usage and Network Traffic.


SIW (Technician's Version) is a standalone utility that does not require installation (Portable Application) - one less installed program on your PC as well the fact that you can run the program directly from an USB flash drive, from a network drive or from a domain login script.

SIW is periodically updated (usually once per quarter) in order to provide most accurate results.

Client Platform: Windows 10 / Windows 8.1 / Windows 8 / Windows 7 / Vista / Windows XP / WinRE / BartPE / Winternals ERD Commander

Server Platform: Windows 2012 (R2) / Windows SBS 2011 / Windows Server 2008 (R2) / Windows Server 2003 (R2)

opis w języku Angielskim ze strony producenta SIW

System Info for Windows (SIW) to aplikacja służąca do pozyskiwania informacji o sprzęcie i systemie. Program jest w czołówce tego typu aplikacji ze względu na szeroką gamę zdobywanych informacji.
SIW zbiera informacje zarówno o sprzęcie jaki i systemie operacyjnym użytkownika (aplikacje, sterowniki, kodeki, itp.). Dostępne są również informacje na temat sieci. W programie dostępna jest funkcja dająca dostęp do wszystkich zapamiętanych w systemie haseł (np. hasła w przeglądarkach internetowych). Kolejną ciekawą funkcją jest możliwość zmiany adresów MAC kart sieciowych zainstalowanych w komputerze.
System Info for Windows umożliwia tworzenie rozbudowanych raportów o sprzęcie w różnych formatach (CSV, HTML, TXT lub XML).

opis w języku Polskim ze strony - instalki.pl

Moja Ocena:
ec282d1b8810f54a668496f6d0934b1d.gif
[5 z 5 Gwiazdek!]

My Rating:
ec282d1b8810f54a668496f6d0934b1d.gif
[5 of 5 Stars!]

strona producenta SIW - manufacturer's website :szef

http://www.gtopala.com/index.php

strona zakupu programu ( sklep ) - program page (shop) :szef

http://www.gtopala.com/siw/buy.php


Konkurs

Wiem , że program cieszy się dużą popularnością , więc mam dla Was dobrą wiadomość
dzięki hojności firmy , oficjalnego producenta System Information for Windows Pro ( SIW ) mam do rozdania 10 sztuk licencji unlimited .

Chciałbym gorąco podziękować firmie Topala Software Solutions za wsparcie i pomoc w organizacji konkursu .

Zasady konkursu :

1. Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać System Information for Windows Pro ( SIW ) .
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 26.04.2015 o godzinie 21 czasu Polskiego


Competition rules:

1. Write a meaningful comment why you want to win System Information for Windows Pro ( SIW ) .
2. Comment in Polish or English.
3. Completion of the contest will be held on 26.04.2015 at 9 PM time Polish


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez random.org
The persons who receives a licenses, will be drawn by random portal.


Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1084
Reakcje/Polubienia
43
Oczywiście że startuje. Z AIDĄ mi się nie udało wiec SIW z pewnością przyda się równie dobrze.
Zdarza mi się że ktoś z rodziny lub znajomych poprosi mnie abym zajrzał w ich komputery (niejednokrotnie leciwe sprzęty). Taki sofcik w takich przypadkach jest często potrzebny. Wskaże co PC siedzi i niejednokrotnie pomaga w odjęciu pewnych decyzji koserwacyjno naprawczych.
 

matroska

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
280
Reakcje/Polubienia
10
Everything you ever wanted to know about your computer, but were afraid to ask.(SIW Software)
I want to ask them if my laptop memory can be upgraded or not :)
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
Często zdarza mi się gmerać w sprzęcie rodziny lub znajomych i taki sofcik byłby dla mnie jak znalazł.
Plis kant mi in. :guma :england
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1634
Reakcje/Polubienia
3948
Pierwszy raz biorę udział w konkursie ... może dopisze mi szczęście :)
SIW używałem ostatnio w wersji z promocji bodajże z GOTD ,
niestety musiałem przywrócić system i go straciłem .
Napiszę tylko że tego z utraconych programów brakowało mi najbardziej .
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
Niestety jako "głufny" informatyk rodzinny jestem skazany na sukces i pomoc innym. Niestety zazwyczaj na pytanie: Co tam siedzi? Widzę "Karpika" i wybałuszone gały muszę sobie radzić różnymi dziwacznymi programami. W ziącku z tym chętnie stałbym się posiadaczem SIW którego znam i lubię, stawiam go na równi z Aida

dziękuje organizatorowi i producentowi za zacny konkurs!
 

eMCe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
522
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Ś-Wsch
Program z tych "must have" szczególnie dla osób grzebiących w sprzęcie ale też dla tych co lubią wiedzieć co tam szumi w obudowie. Przydatny w bardzo wielu sytuacjach, czy to zmiana podzespołów, czy poszukiwanie odpowiednich sterowników ale także do kontroli tego co już w naszym komputerze pracuje. Wielką zaletą programu jest jego szczegółowość oraz fakt, że wszystko mamy zgromadzone w jednym miejscu.
Dzięki za konkurs !!
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Używam tego programu z promocji na GOTD i jestem bardzo zadowolony, że mam dostęp do wszystkich informacji o moim blaszaku. Z racji jego wieku dobrze jest miec podglad jego stanu(np. temperatury, pamięć) . Dodatkowo mam podgląd wszystkich programów zainstalowanych na kompie oraz sieci.
Dziękuję Sheriffie za konkurs.
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13009
Reakcje/Polubienia
43887
Witam.. Ja również używam z promocji na GOTD ..program super jak dla mnie ,ale jak wiadomo z tych promocji GOTD jest zawsze troszkę okrojony z funkcji , dzięki Sheryffie za konkursik ..
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
1png_wwrparh.png


:hi A oto chwila najbardziej emocjonująca dzisiaj :hura . Losowanie się odbyło i mamy 10 zwycięzców . Gratuluje wszystkim i tym co wygrali że los im dziś sprzyjał a przegranym cóż mogę życzyć tylko szczęścia w kolejnych konkursach przezmianie organizowanych :) .Osoby wylosowane mają 24 godziny na potwierdzenie odbioru nagrody i wysłanie mi na pw wymaganych danych przez producenta System Information for Windows Pro ( SIW ). :dziękuję

Wymagane dane to : :szef

Dane wymagane przez firme to imię i adres e-mail

Data required by the company that the name and e-mail
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Dziękuję i gratulacje dla innych szczęsliwców
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
:hi Dane osób nagrodzonych w konkursie System Information for Windows Pro ( SIW ) zostały przekazane do producenta programu . To tyle w kwestii informacji . :) Teraz już tylko wypada czekać na nagrody cierpliwie :dziękuję
 

eMCe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
522
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Ś-Wsch
sheriff napisał:
:hi Dane osób nagrodzonych w konkursie System Information for Windows Pro ( SIW ) zostały przekazane do producenta programu . To tyle w kwestii informacji . :) Teraz już tylko wypada czekać na nagrody cierpliwie :dziękuję
Wiele cierpliwości potrzebne nie było :jezyk kluczyk już mam na mailu :klawik.
Jeszcze raz dziękuję Szeryfie :dziękuję
 
Do góry