aukcja allegro - problem

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
programexe napisał:
Mam problem z aukcja, a właściwe ze sprzedającym, który dość dziwnie sie zachowuje, oferuje produkt po niskiej cenie z wydłużonym terminem dostawy i reaguje rezygnacją ze sprzedaży i oddaniem pieniędzy, po zadaniu kilku standardowych pytań na Allegro.

PENDRIVE128 GB USB 3.0 DT SUPER CENA PROMOCJA !(5283192880)

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
MultiEksport

Napisałem po aukcji w wiadomości do sprzedającego, bo nie chce dostać kota w worku lub chińskiej podróbki, a takie mam wątpliwości po lekturze aukcji, kupiłem bo zalezy mi na Pendrive z takimi parametrami Kingston 128, a cena bła bardzo niska wiec postanowiłem sie jakos zabezpieczyć, nie koniecznie bym tak wszystko zorbil, ale... to allegro.
Produkt oryginalny Kingston PENDRIVE128 GB USB 3.0 DT pochodzący od producenta, jesli produkt okaze sie chinską kopią, nie mająca nic wspólnego z oryginalnym produktem , będę żądal zwrotu pieniędzy i wycofania sprzedaży.
Na tej aukcji (domyślnie -oferowany produkt jest oryginalny) kupuje produkt pochodzący od firmy Kingston (producenta) i związane z tym zasady legalności i oryginalności oferowanego produktu oraz odpowiedzialności sprzedawcy za produkty nie oryginalne.
Produkt po otrzymaniu przesyłki zostanie wysłany do krajowego przedstawicielstwa firmy Kingston lub skonfrontowany z jednym z jej przedstawicieli w punkcie sprzedaży w celu weryfikacji oryginalności.

odpisał mi na to:
Witam. Proszę podać nr konta to ja oddam panu kasę. Nie bardzo chyba znoszę ludzi takiego pokroju, co takie pierdoły piszą. Więc nie mam zamiaru z panem cokolwiek robić
Oczywiście pozdrawiam

Co z tym robić?

Czemu ta- bo nie było innej z takimi parametrami, a nie będę płacić 800,- za k..e pendrive.
Witam oczywiście po tym co ci odpowiedział na pewno wciska podróby więc bierz kasę A tak poza tym klient nasz pan i tutaj druga sprawa brak szacunku do klienta ..... :guma
 

programexe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
776
Reakcje/Polubienia
0
Dzięki wszystkim za wyczerrującą poradę, zribię tak jak piszecie bo w sumie racja, szkoda że nie zauważyłem wcześniej, ale ta cena i możliwość zdobycia szybkiego mnie zaciemnila.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
programexe napisał:
Dzięki wszystkim za wyczerrującą poradę, zribię tak jak piszecie bo w sumie racja, szkoda że nie zauważyłem wcześniej, ale ta cena i możliwość zdobycia szybkiego mnie zaciemnila.

I na to właśnie liczą oszuści.
 
Do góry