Kaspersky Anti-Virus 2010 kilka darmowych kluczy

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
Jak są chętni to mam kilka kluczy na 3 miesiące /WP/ których nie wykorzystałem. Pisać na PM
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35583
Reakcje/Polubienia
24612
Miasto
Trololololo
Re: Kaspersky Anti-Virus 2010

Super :)

Zmieniłem nazwę tematu żeby była bardziej " widoczna " :)
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
Ciekawe czy te klucze działają... Kiedyś była promocja ale aktywacja klucza była do któregoś dnia a potem klucz przepadał. Zabezpieczyli się w ten sposób by nie chomikować na potem. Osobiście mam promo na 6 miesięcy KAV 2010 i mi nie trzeba ale dla siostry bym wziął jeden, bo ona nie zna się za bardzo na kompach, nie aktywuje tego Kaspra z Chin i nie wprowadzi niezbędnych do zmiany języka z Chińskiego na Angielski "poprawek" w rejestrze a Kaspra lubi. Wiec jeśli maja Ci się te klucze zmarnować to poprosił bym o jeden.
Pozdrawiam.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
Ponury Rumcajs napisał:
Ciekawe czy te klucze działają... Kiedyś była promocja ale aktywacja klucza była do któregoś dnia a potem klucz przepadał. Zabezpieczyli się w ten sposób by nie chomikować na potem. Osobiście mam promo na 6 miesięcy KAV 2010 i mi nie trzeba ale dla siostry bym wziął jeden, bo ona nie zna się za bardzo na kompach, nie aktywuje tego Kaspra z Chin i nie wprowadzi niezbędnych do zmiany języka z Chińskiego na Angielski "poprawek" w rejestrze a Kaspra lubi. Wiec jeśli maja Ci się te klucze zmarnować to poprosił bym o jeden.
Pozdrawiam.
Zgadza się z tym "chomikowaniem' ale ta promocja w Wirtualnej Polsce podobno jest inna :D . Klucz Ci wysłałem na PM daj znać czy zatrybi. Jeśli chodzi o Kasperskiego to w rejestrze jest jeden klucz który odpowiada za to czy program był już instalowany na komputerze czy nie. Wystarczy zmienić tylko jedną cyferkę co miesiąc i ma się znowu 30 dni TRIALA, cała operacja trwa 20 sekund ;) .W firmach i u bardziej wystraszonych to rewelacyjny sposób bo Testować można legalnie ;)
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
W imieniu siostry dziękuję za kluczyk :)
Dam znać czy pasuje.

Co do tych cyferek... ...to wiem o co biega. Nie testowałem tego jednak. To już wiadomo jak działa trial reset :D Można sobie też własne klucze robić [przynajmniej na starym poczciwym XP] :dziwak Jest jeszcze ponoć inna opcja ...z licencja "Beta". Też nie testowałem.
Pozdrawiam.
 
A

Anonymous

Ja swego czasu nazbierałem kluczy z wp ale pewnego dnia jak chcialem wklepac nowy to okazało sie ze kazdy jeden miał około 10 dni waznosci wychodzi na to ze licza od czasu wyslania na skrzynke
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
byku81 napisał:
Ja swego czasu nazbierałem kluczy z wp ale pewnego dnia jak chcialem wklepac nowy to okazało sie ze kazdy jeden miał około 10 dni waznosci wychodzi na to ze licza od czasu wyslania na skrzynke
Właśnie się wczoraj o tym przekonałem, więc nie warto chomikować ale można licencje łączyć ;)
326a6ac1656997e7.jpg
 

eMCe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
522
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Ś-Wsch
jeśli to prawda z możliwością łączenia pełnych licencji w KAV2010 to super sprawa, w wersji 2009 przy próbie wgrania dodatkowej licencji przy obecnej ważnej dokładnie nie pamiętam ale chyba dłużej niż 10 dni licencje się nie sumowały, dni pozostałe jeszcze w starej przepadały a odliczało już z nowej
 

maries221b

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Czerwiec 2010
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
witam jeśli twoja oferta jest aktualna to prosiłabym o jeden ;)

z góry dzięki
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
maries221b napisał:
witam jeśli twoja oferta jest aktualna to prosiłabym o jeden ;)

z góry dzięki
już niestety nie, ale to były kluczyki z tej promocji więc rejestruj się na WP i dostaniesz kluczyk na 90 dni ;)
 
Do góry