Słownictwo na mini-czacie

Status
Zamknięty.

fluid

super saiyajin...
Fąfel
Dołączył
4 Czerwiec 2013
Posty
7200
Reakcje/Polubienia
47
jak tak bardzo wam przeszkadza Shout to zrobimy tylko widoczny dla invited users :szydera
 

marsellusaliveinНиш

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
21 Grudnia 2014
Posty
339
Reakcje/Polubienia
37
O proszę jacy aktywni motoratorzy :klawik. Szkoda że jak jakiś post który powinien wylecieć od razu, wisi po kilka godzin, to żadnego nie widać :szydera :szydera
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Całkowicie zgadzam się z przedmówcami. Mam odczucie, że mini-czat czasem przypomina Sodomę i Gołotę. Sam bywam zgorszony. Uważam, że dabanie o czystość naszego pięknego polskiego języka również na czacie to nasz patriotyczny obowiązek. Poza tym jako wzorowi userzy winniśmy dbać o estetykę naszego forum, w tym mini-czatu. Dlatego postuluję o wprowadzenie i przestrzeganie zakazu wrzucania fotek nagich mężczyzn, gołych smutnych żab, gołych smutnych, jak również wesołych świnek, a jeżeli chodzi o laseczki to muszą spełniać jakieś kryteria np. wymiary -biodra:88-92cm, talia 58-62 cm, biust - nie mniej niż 88 cm, wzrost- nie mniej niż 170 cm i nie więcej niż 200 cm, poza tym powinny być pogodne, uśmiechnięte i zadowolone. Jeżeli ktoś będzie miał wątpliwości, czy osoba z fotki spełnia wymogi, to może np. wysłać na PW do któregoś z modów zdjęcie z prośbą o ocenę i akceptację...

A tak poza tym, jorn grzeczny ton Twojego apelu do mnie przemawia i sprawia, że komunikat jest dla mnie bardziej czytelny i zrozumiały. Ot uprzejma prośba kulturalnego kolegi i pisząc poważnie - zamierzam mieć ją na uwadze i się do niej stosować. Pozdrawiam Cię. Tudzież doceniam łagodny charakter wypowiedzi kolegów zielonych, bo przecież mogliby napisać w sposób bardziej stanowczy (bywało), a ww. wspomniania inwencja w tworzeniu nowomowy niejednokrotnie budzi we mnie uznanie.
 
A

Anonymous

marsell- odpowiedz na twój zarzut jest prozaiczna i oczywista :guma
Pracuje i mam dzieci(innymi slowy obowiązki :ok ) ,wtedy liczę na modów starszych stażem,którzy dysponują w takich chwilach czasem :friends i wiem ze są
po części masz racje ... jednak powód jest chyba nieco inny
dziś zauważyłem ze nie każde zgłoszenia są widoczne tam gdzie powinny
na jedno natrafiłem przeglądając historie :eek:
a kompletnie nie było go widać w panelu
Oxy będzie musiał sprawdzić czy wszystko działa tak jak powinno :scratch
dla tego , jeśli nie ma reakcji piszcie dodatkowo na pw
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
marsellusaliveinНиш napisał:
O proszę jacy aktywni motoratorzy :klawik. Szkoda że jak jakiś post który powinien wylecieć od razu, wisi po kilka godzin, to żadnego nie widać :szydera :szydera

Zaiste słuszna uwaga, szanowny forumowy towarzyszu. Aczkolwiek przemawia do mnie słowotok negujący nasze, jakże czasami nieokrzesane zachowanie na małym-gderaczu (tak chyba będzie po polsku bo mini-chat odpada) i tworzenie nowych, nieprzystających do naszej elokwencji słów.

Z poważaniem "Ja".

Załączam także pozdrowienia dla lubej Twej Kingi.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Z tego, co widziałem szanowna Kinga spełnia kryteria, więc gdyby nie miała nic przeciwko, a Ty marsellus miałbyś taką potrzebę umieścić co nieco na krótkiej rozmównicy, to nie krępuj się.... Jeżeli chodzi o mnie - nie mam nic przeciwko... :zawsty
 
A

Anonymous

Chłopcy nie popadajcie w paranoję :dziwak . Jaki "rynsztok" jakie "wysublimowane" ??
Przecież ogólnie naród jest schamiały na potęgę a Wy na czacie chcecie się bawić w słowną Francję-Elegancję ?
Bez przesady.Poza tym żadne kurwy nie lecą na SB więc nie wiem w czym problem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry