A

Anonymous

Kto jest dwa kroki przede mną ?? Syn dr.Kulczyka czy syn Prezesa Solorza ??
Skoro piszę,że AG jest wystarczający to znaczy,że jest wystarczający.A jak masz inne zdanie Danielek to dawaj linki do testu w którym virek obszedł AppGuarda.
Mówisz,że " bezustannie trzeba się dostosować" ?
Tak samo twierdzą ci którzy tyrają w korporacjach.
Nie wiem bo ja tam nie tyram.
 

Daniel_07

Świeżak
Dołączył
29 Styczeń 2014
Posty
24
Reakcje/Polubienia
0
Hornecik...rzucasz się, a nawet nie wiesz z kim dokładnie tańczysz :facepalm
Jeśli chodzi o dostosowanie się, to miałem na myśli sytuację gdzie np. coś, co było dobre 2 lata temu, raczej na pewno nie będzie się sprawdzało dziś. Gadasz o korporacjach, że Ty zarabiasz nie pracując ciężko - ale o co Ci kaman człowieku i po co komu czytać jak to Hornet jest ponad wszystkimi... :co jest? Skupmy się lepiej na pytaniu, przeanalizujmy kilka rzeczy, bo twierdzenie, że AG jest wystarczający wywołuje u mnie zwyczajnie śmiech i politowanie nad osobami myślącymi jak Ty. Nie jesteś żadną wyrocznią jeśli chodzi o doradztwo w sprawach zabezpieczeń, więc kompletnie nie wiem jak możesz pisać: "Skoro piszę,że AG jest wystarczający to znaczy,że jest wystarczający." <---HAHA, jeśli masz dystans do siebie, to przyznasz mi rację, ze komicznie wyszedłeś tym tekstem :zaciesz

zeno06,
Do tego co mam właśnie będę chciał dodać MBAM Anti-Exploit Premium + Zemana AntiLogger. Szukam aktualnie jakichś wersji testowych/promocji na te produkty.
A jeśli chodzi o LastPass, to wg mnie bezkonkurencyjny jest KeePass :) Możesz go tak połączyć powiedzmy z Chromem, że np. wchodzę na stronkę programyzadarmo.net.pl automatycznie zostaje wpisane hasło+nick. Naprawdę polecam bliższe zapoznanie się z KeePassem ;) U mnie chyba od początku jest.
 

dedal

Wygadany
Dołączył
11 Styczeń 2011
Posty
47
Reakcje/Polubienia
1
Mój zestaw na windows 7 x64.
Na chwilę obecną Spyshelter Premium, Bouncer, Sanboxie, Secure Folders, GlassWire, Adguard Premium, KeePass, Acronis True Image 2013, ustawione OpenDNSy i włączone UAC. Regularne aktualizacje systemu.
Na żądanie Malwarebytes Anti-Malware, HitmanPro.

Daniel_07 napisał:
Skupmy się lepiej na pytaniu, przeanalizujmy kilka rzeczy, bo twierdzenie, że AG jest wystarczający wywołuje u mnie zwyczajnie śmiech i politowanie nad osobami myślącymi jak Ty.
Po tym widzę, że jesteś wysokiej klasy specjalistą w dziedzinie bezpieczeństwa komputerowego. W takim razie po co tutaj piszesz jak masz taka szeroką wiedzę na ten temat? :dziwak
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
303
Miasto
okolice internetu
Po tym widzę, że jesteś wysokiej klasy specjalistą w dziedzinie bezpieczeństwa komputerowego. W takim razie po co tutaj piszesz jak masz taka szeroką wiedzę na ten temat?

Dokładnie. A najbezpieczniej będzie schować kompa w szafie pancernej i w ogóle go nie wyjmować.
 

marsellusaliveinНиш

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
21 Grudnia 2014
Posty
339
Reakcje/Polubienia
37
Ej ale z mojego cumpla Horneta to zejdźcie, ponad Nim jestem tylko ja, resortowe dziecko, bogacz i prowincjonalny biznesmen z lubelszczyzny :guma
A poza tym Hornet wie co mówi, to nie są puste słowa, to my fanatycy i entuzjaści, dawno temu instalowaliśmy nowe wersje różnego szajsu, z podekscytowaniem podobnym przy dochodzeniu w Małgorzacie Rozenek :buziakk Żeby potem przekazać swoje obserwacje i wnioski innym prostym :klawik. ludziom.
Ok to u mnie na pokładzie appguard 3.5.6 + PcTools Firewall Plus #YOLO :klawik.
 
A

Anonymous

Daniel_07 napisał:
Hornecik...rzucasz się, a nawet nie wiesz z kim dokładnie tańczysz.
Jeśli chodzi o dostosowanie się, to miałem na myśli sytuację gdzie np. coś, co było dobre 2 lata temu, raczej na pewno nie będzie się sprawdzało dziś. Gadasz o korporacjach, że Ty zarabiasz nie pracując ciężko - ale o co Ci kaman człowieku i po co komu czytać jak to Hornet jest ponad wszystkimi... Skupmy się lepiej na pytaniu, przeanalizujmy kilka rzeczy, bo twierdzenie, że AG jest wystarczający wywołuje u mnie zwyczajnie śmiech i politowanie nad osobami myślącymi jak Ty. Nie jesteś żadną wyrocznią jeśli chodzi o doradztwo w sprawach zabezpieczeń, więc kompletnie nie wiem jak możesz pisać: "Skoro piszę,że AG jest wystarczający to znaczy,że jest wystarczający." <---HAHA, jeśli masz dystans do siebie, to przyznasz mi rację, ze komicznie wyszedłeś tym tekstem
Daniel-nie ma co sapać bo bronisz synku przegranej sprawy...ale po kolei :

1.Zawsze wiem z kim tańczę...jak idę do "Cherry" to wiem,że tańczę z kurwami...bo tylko takie tam przychodzą...jak idę do "Tawerny" to tańczę ze studentkami bo innych tam nie ma...itd.
2.Analizować to mogliśmy 6-7 lat temu na Legendarnym Forum Aviry bo byli tam : Ichito , Zbycho , Yngve , Creer , Bierni , LikwidatoR , Lunaticdreams (nasz obecny Admin) , Jurek , czy moja skromna osoba .
Ferajna która wiedziała wszystko o wszystkim w temacie security...i to były Prawdziwe Wyrocznie więc nie bzdurkaj i zacznij litować się ale nad sobą :wariat .
3.Oczywiście,że AG jest w 99% wystarczający-jeśli ktoś twierdzi inaczej to znaczy,że siedzi cały czas na dp.pl i stamtąd czerpie wiedzę...a to już jest droga w jedną stronę :szydera .
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25014
Miasto
Trololololo
Daniel_07 napisał:
Win7 + Bitdefender IS 2015 + MBAM Premium. Od 2 lat bez problemów. Zastanawiam się jednak czy czegoś jeszcze nie dodać, żeby uzupełnić ewentualne braki tego zestawiku (czy w ogóle taki pakiet ma jakieś słabe punkty?) oraz wiadomo...nie może się gryźć z resztą. Czy ktoś obeznany w temacie mógłby coś doradzić? Obojętnie czy dany program będzie płatny czy nie.
Pozdro!
Wszystko zależy jakim jesteś użytkownikiem, jeśli takim który czyta wiadomości, pisze maile, dokumenty, ogląda klipy na YT i podobnych to raczej nie ma co więcej kombinować.Jak sam napisałeś nie masz problemów od dwóch lat także raczej wszystko powinno grać, jak już musisz coś zmienić to możesz zainteresować się jakimś antiloggerem np:
Zemana AntiLogger w której nie naklikasz się dużo bo korzysta z chmury (program jest często w promocjach) lub spyshelter gdzie naklikasz się więcej, ale nie chodzi tutaj o to abyś klikał bez zrozumienia monitów bo jeśli tak miałbyś klikać to nie ma najmniejszego sensu taki program.

AppGuard to już inna bajka, jak go sobie odpowiednio ustawisz to faktycznie jest to bardzo dobra ochrona do której wystarczy jakiś skaner na żądanie.

Temat z ustawieniami AppGuarda
programy-zabezpieczajace-co-wybrac-porady-pytania-f43/appguard-kilka-pyta-konfiguracja-ustawienia-t19267.html
 

Daniel_07

Świeżak
Dołączył
29 Styczeń 2014
Posty
24
Reakcje/Polubienia
0
Hornet,
5 lat temu ja też opisywałem na kilku forach jak porządnie zabezpieczyć komputer, jednak od tamtej pory przestałem się mocno interesować tym tematem i nie jestem na bieżąco, dlatego postanowiłem tutaj zapytać o pewne rzeczy mądrzejsze głowy od mojej, a że akurat Ty (pro) się wypowiedziałeś, to fajnie :), jednak jakbyś miał tylko więcej szacunku do ludzi... :dziwak Nvm, proponuję zakończyć już tę wojenkę ;), także :piwko na zgodę z mojej stron - taki jestem :jezyk.

PS. OXYGEN THIEF, dzięki za linka, przyjrzę się bliżej temu AG, skoro tak bardzo jest polecany jak widzę. A czy w takim razie można połączyć AppGuard z Bitdefenderem i MBAM Premium? I jeśli chodzi o Exploity, to w/w pakiet poradzi sobie z tym czy wskazany jest specjalny program do tego?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25014
Miasto
Trololololo
Daniel_07 napisał:
PS. OXYGEN THIEF, dzięki za linka, przyjrzę się bliżej temu AG, skoro tak bardzo jest polecany jak widzę. A czy w takim razie można połączyć AppGuard z Bitdefenderem i MBAM Premium? I jeśli chodzi o Exploity, to w/w pakiet poradzi sobie z tym czy wskazany jest specjalny program do tego?
Oczywiście że można, wystarczy dodać wykluczenia i będzie hulało, co do exploitów to jak najbardziej powinno być ok, możesz też skorzystać z bezpłatnego Malwarebytes Anti-Exploit.

Jeśli zainteresujesz się AppGuardem to nie potrzebujesz dodatkowej ochrony na Exploity.
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
Po raz kolejny powtarzam:

AppGuard + Privatefirewall + Sandboxie Free = CACY SKUTECZNA, LEKKA I TANIA OCHRONA

Ja akurat mam AG + SSFW + SB i do tego raz na jakiś czas skan przez Emsisoft Emergency Kit...lekko, łatwo i przyjemnie. :bea
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Bizon napisał:
Ja akurat mam AG + SSFW + SB i do tego raz na jakiś czas skan przez Emsisoft Emergency Kit...lekko, łatwo i przyjemnie. :bea

Od tamtego roku mam identyczny zestaw, z tym że używam Hitmana Pro i Zemanę jako skanerków na życzenie. Od tego czasu jakby straciłem ochotę na zgłębianie wiedzy, który antywirus przepuszcza to czy tamto. Jestem goły bez AV, ale pod dobra opieką.

bJDlhWk.gif
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Też bym używał AG, ale u mnie jest jakiś konflikt z Sandboxie. Niby wszystko działa i nic nie blokuje, ale np. podczas opróżniania piaskownicy albo czyszczenia cache przeglądarki, znacznie wzrasta użycie procesora i trwa to dosyć długo. Nie wiem właśnie dlaczego AG powoduje te skoki na procku a z Sandboxie nie mam zamiaru rezygnować.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Miałem tak ustawione bo gdyby było inaczej to AG blokował by używanie Sandboxie a u mnie wszystko działało tylko nie wiem skąd to zwiększone użycie procesora :scratch
 
A

Anonymous

Daniel_07 napisał:
Hornet,
5 lat temu ja też opisywałem na kilku forach jak porządnie zabezpieczyć komputer, jednak od tamtej pory przestałem się mocno interesować tym tematem i nie jestem na bieżąco, dlatego postanowiłem tutaj zapytać o pewne rzeczy mądrzejsze głowy od mojej, a że akurat Ty (pro) się wypowiedziałeś, to fajnie, jednak jakbyś miał tylko więcej szacunku do ludzi... , proponuję zakończyć już tę wojenkę , także :piwko na zgodę z mojej stron - taki jestem.
Spoko,spoko...żadnych wojenek tu nikt z nikim nigdy nie prowadzi :) .Nieraz się zagotujemy w tym czy innym temacie ale to już kwestia temperamentu a nie złośliwości.
Ogólnie dobre z nas Chłopaki i zawsze chętnie pomożemy...oczywiście jak wiemy :dziwak .
 
Do góry