Malwarebytes przejmuje Junkware Removal Tool

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35814
Reakcje/Polubienia
24856
Miasto
Trololololo

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2553
Miasto
Kraków
OXYGEN THIEF napisał:
Malwarebytes przejmuje Junkware Removal Tool czyli bezpłatne narzędzie przeznaczone do usuwania niechcianych programów, obiektów BHO i toolbarów.
Kilka miesięcy temu użyłem Junkware Removal Tool ale usunął mi jakiś składnik IDM więc dałem sobie spokój z tym softem.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35814
Reakcje/Polubienia
24856
Miasto
Trololololo
helium napisał:
OXYGEN THIEF napisał:
Malwarebytes przejmuje Junkware Removal Tool czyli bezpłatne narzędzie przeznaczone do usuwania niechcianych programów, obiektów BHO i toolbarów.
Kilka miesięcy temu użyłem Junkware Removal Tool ale usunął mi jakiś składnik IDM więc dałem sobie spokój z tym softem.
pewnie wykrył wtyczkę jako toolbar lub IDM dodaje jakiś toolbar.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2553
Miasto
Kraków
pewnie wykrył wtyczkę jako toolbar lub IDM dodaje jakiś toolbar.
zapewne tak jak piszesz że potraktował wtyczkę jak intruza i załatwił sprawę :facepalm
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Malwarebytes kupiła Removal Tool Junkware

Witam !

Pojawiła się ciekawa fuzja firma Malwarebytes przejęła Removal Tool Junkware , przypomnę że jest to narzędzie które wyszukuje i usuwa potencjalnie niechciane programy (PUP), takie jak adware, spyware i paski narzędzi.
Może zaowocuje to tym że w programie Malwarebytes anty-malware pojawi się jako dodatek Removal Tool Junkware.

Więcej

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Należy użyć tłumacza
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Malwarebytes Anti-Malware z nowymi funkcjami

Malwarebytes Anti-Malware zostanie wzbogacony o rozwiązania znane w programie Junkware Removal Tool 7.1.0

Jak informuje portal Dobre Programy twórca Junkware Removal Tool dołaczył do zespołu Malwarebytes aby pomóc w pracach nad implementacja nowych rozwiązań. Jak możemy zaobserwować zespół Malwarebytes w ostatnim czasie bardzo intensywnie rozwija swój produkt. Zmiany można zauważyć nie tylko po zmianie wyglądu programu ale i po udoskonaleniu mechanizmów wykrywania szkodników i skanowania stron internetowych.

Użytkownicy popularnego oprogramowania ochronnego Malwarebytes Anti-Malware już niebawem będą mogli korzystać z nowych funkcji i jeszcze lepszego skanera. Twórcy programy właśnie przejęli inny ciekawy projekt, jakim jest Junkware Removal Tool. Narzędzia w nim dostępne zostaną zintegrowane w Malwarebytes.

Przejęta aplikacja specjalizuje się w usuwaniu konkretnego typu szkodników. Narzędzie skanuje uruchomione procesy, usługi, wpisy w rejestrze, pliki i foldery, w których mogą ukrywać się niechciane komponenty – po wykryciu są automatycznie usuwane, program jest także w stanie przywracać niektóre domyślne ustawienia przeglądarek Mozilla Firefox i Internet Explorer. Junkware Removal Tool jest częstym wyborem, gdy musimy usunąć np. toolbary lub obiekty BHO, które trafiły do systemu. Całość jest dostępna za darmo, co pozwala użytkownikom usuwać takie elementy bez ponoszenia jakichkolwiek opłat...

Źródło:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Junkware Removal Tool 7.1.0
Junkware Removal Tool to darmowe narzędzie przeznaczone do szybkiego oraz skutecznego usuwania niechcianych programów, toolbarów i obiektów BHO z systemu Windows.
Narzędzie skanuje uruchomione procesy, usługi, wpisy w rejestrze, pliki i foldery, w których mogą ukrywać się niechciane komponenty. Gdy zostaną wykryte aplikacja automatycznie je usunie. Junkware Removal Tool potrafi również przywrócić niektóre ustawienia domyślne dla programu Internet Explorer i Mozilla Firefox, przeglądarka Google Chrome nie jest obsługiwana.

Junkware Removal Tool radzi sobie bezproblemowo z usuwaniem m. in. takich toolbarów jak Ask Toolbar, Babylon, Browser Manager, Claro / iSearch, Conduit, Coupon Printer for Windows, Crossrider, Facemoods Funmoods, iLivid, IncrediBar, MyWebSearch, Searchqu czy Web Assistant. Narzędzie nie jest jednak ograniczone tylko i wyłącznie do tych komponentów.
info:dobreprogamy
Źródło:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35814
Reakcje/Polubienia
24856
Miasto
Trololololo
Tadek a szukajki się używało ?? :jezyk
Tematy połączyłem
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Do góry