Online Solutions Security Suite 1.5

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Testował ktoś już Online Solutions Security Suite 1.5 ?

matousec.com 148 tests
Online Solutions Security Suite 1.5.14905.0 99 % 10+ Excellent

 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
Dobry bo Produkcji Rosyjskiej,jeśli będzie więcej w necie pozytywnych opinii na temat tego programu to skrobnę do producenta:)
 

m4cios

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
141
Reakcje/Polubienia
24
ponoc podobne do comodo internet security, tyle ze platne :p
 

waderr73

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
192
Reakcje/Polubienia
0
O tego nie znam, już go tacham. Zobaczymy co to za cudo.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
waderr73 napisał:
O tego nie znam, już go tacham. Zobaczymy co to za cudo.

Wader73 daj znać jak potestujesz
 

waderr73

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
192
Reakcje/Polubienia
0
Typowy HIPS. Ufff.... ale się naklikałem "Alow" Czuły jak diabli, nic mu nie umknie, aż strach teraz iść odpalić samochód :dziwak . Trial na 30 dni, ale można do nich napisać o chęć testowania i przyślą key. Interface trochę biedny, ale nie o to tu chodzi, duży plus za rozbudowane reguły. To tyle po 5 min testowania. Dla mnie rewelka. Powiem jeszcze że program dla bardziej zaawansowanych ludków.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
waderr73 napisał:
Typowy HIPS. Ufff.... ale się naklikałem "Alow" Czuły jak diabli, nic mu nie umknie, aż strach teraz iść odpalić samochód :dziwak . Trial na 30 dni, ale można do nich napisać o chęć testowania i przyślą key. Interface trochę biedny, ale nie o to tu chodzi, duży plus za rozbudowane reguły. To tyle po 5 min testowania. Dla mnie rewelka. Powiem jeszcze że program dla bardziej zaawansowanych ludków.

Dobrze ze Hips czuły,ale takjak piszesz ...dla bardziej zaawansowanych,ciekawe jak z wykrywalnością :geek:
 

waderr73

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
192
Reakcje/Polubienia
0
OXYGEN THIEF napisał:
waderr73 napisał:
Typowy HIPS. Ufff.... ale się naklikałem "Alow" Czuły jak diabli, nic mu nie umknie, aż strach teraz iść odpalić samochód :dziwak . Trial na 30 dni, ale można do nich napisać o chęć testowania i przyślą key. Interface trochę biedny, ale nie o to tu chodzi, duży plus za rozbudowane reguły. To tyle po 5 min testowania. Dla mnie rewelka. Powiem jeszcze że program dla bardziej zaawansowanych ludków.

Dobrze ze Hips czuły,ale takjak piszesz ...dla bardziej zaawansowanych,ciekawe jak z wykrywalnością :geek:
Tego nie będę sprawdzał, przecież my się tutaj nie znamy na "tych rzeczach". To widać gołym okiem :D
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Zapowiada się kolejny bdobry HIPS, może w przyszłości będzie polityka piaskownicy albo AV :) w pakiecie.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
waderr73 napisał:
OXYGEN THIEF napisał:
waderr73 napisał:
Typowy HIPS. Ufff.... ale się naklikałem "Alow" Czuły jak diabli, nic mu nie umknie, aż strach teraz iść odpalić samochód :dziwak . Trial na 30 dni, ale można do nich napisać o chęć testowania i przyślą key. Interface trochę biedny, ale nie o to tu chodzi, duży plus za rozbudowane reguły. To tyle po 5 min testowania. Dla mnie rewelka. Powiem jeszcze że program dla bardziej zaawansowanych ludków.

Dobrze ze Hips czuły,ale takjak piszesz ...dla bardziej zaawansowanych,ciekawe jak z wykrywalnością :geek:
Tego nie będę sprawdzał, przecież my się tutaj nie znamy na "tych rzeczach". To widać gołym okiem :D

Faktycznie :p:p:p
 
Do góry