Windows 7pro refurbished do Windows 10 pro

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Niedawno kupiłem lapka z Windows 7pro refurbished wiadomość o licencji na fakturze na lapku naklejka z kluczem, chciałbym go zaktualizować do Windows 10 pro. Nie będę miał z tym problemu?
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10004
Reakcje/Polubienia
10638
Miasto
Somewhere over the rainbow.
wcpicker napisał:
Niedawno kupiłem lapka z Windows 7pro refurbished wiadomość o licencji na fakturze na lapku naklejka z kluczem, chciałbym go zaktualizować do Windows 10 pro. Nie będę miał z tym problemu?

Byłem w takiej samej sytuacji i z aktualizacją nie było problemu ale są tacy co mają problemy więc różnie może być. Prawnie nie będzie problemów, technicznie mogą być.
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
al_arsen napisał:
wcpicker napisał:
Niedawno kupiłem lapka z Windows 7pro refurbished wiadomość o licencji na fakturze na lapku naklejka z kluczem, chciałbym go zaktualizować do Windows 10 pro. Nie będę miał z tym problemu?

Byłem w takiej samej sytuacji i z aktualizacją nie było problemu ale są tacy co mają problemy więc różnie może być. Prawnie nie będzie problemów, technicznie mogą być.
Jakie masz wrażenia odnośnie używania nowego systemu ?
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10004
Reakcje/Polubienia
10638
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Póki co jest ok, nie żałuję przesiadki. Szczególnie Edge przypadł mi do gustu. Pewnie jakieś mankamenty wyjdą podczas użytkowania ale nie martwię się na zapas.
 
Do góry