RollBack Rx Professional --->>> KONKURS !!! <<<---

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Gratulacje dla zwycięzców! :piwko
 

ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
:yahoo Dzięki i gratki dla wszystkich pozostałych zwycięzców.
Tym, co się tym razem nie udało, albo przegapili konkurs, polecam wersję RollBack Rx Home - jest naprawdę niezła, a gdyby ktoś jeszcze specjalnie do Win.XP potrzebował, to darmowy ubiegłoroczny Rollback XP ma mniej ograniczeń niż Home (limit 10 dostępnych migawek zamiast 7 konfigurowalny harmonogram) i przez to może być bardziej przydatny na tym właśnie systemie.
Jego strona (a także link do instalatora) nadal działa - sprawdzałem przed chwilą - choć nie ma już do niej odnośnika na stronie głównej:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
Gratuluję pozostałym zwycięzcom!

Dziękuję bardzo.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Dzięki i gratulacje dla pozostałych wygranych :piwko
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Hurrrrrraaa! Dziękuję i gratuluję pozostałym! :yahoo

Mam nadzieję, że licka lifetime? :dziwak
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Dziękować i gratulacje dla zwycięzców :yahoo :yahoo :yahoo
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
Dane zwycięzców skompletowane i wysłane do Horizon DataSys Corporation.
 

ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
Dotarł kluczyk, a jakże. :) I wyjaśniła się kwestia licencji:
ArekS napisał:
Manila napisał:
To jest oczywiście licencja jednoroczna, tak ?? Pytam tylko kontrolnie, czy aby coś się nie zmieniło w polityce firmy w sprawie konkursów.
Z tego, co widzę na stronie Horizon DataSys - to nie ma tam mowy o ograniczeniu czasowym licencji na RollBack Rx Professional, więc nie wiem skąd takie info? Jest tam za to opcja wykupienia dodatkowo przy zakupie licencji na program:
Gold Support and Maintenance
Free license updates to new builds and new releases and versions. Gold Support status delivers prioritized technical support services.
Ten produkt wykupuje się na zasadzie subskrypcji płatnej w wysokości 73,92 zł rocznie. Subskrypcję można w dowolnym momencie anulować.
W liście od pana Kurtisa czytam bowiem:
Thank you for participating in the contest. Here's your RollBack Rx Key. It comes with lifetime upgrades and maintenance.
Dodatkowo, na potwierdzenie, wiadomość przekazana za pośrednictwem kolegi Helium:
Please do clarify with them that their licenses do come with free lifetime annual maintenance so they will receive free upgrades for life.
Super wiadomość! :yahoo
To znacznie więcej niż oczekiwaliśmy, bo oprócz licencji lifetime, to jest właśnie to wspomniane przeze mnie "Gold Support and Maintenance" w pakiecie - i to dożywotnie, a nie roczne!!! :klawik.
Dzienks kolejny raz! :yes master
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
helium - wcześniej się nie złożyło, ale gratuluję konkursu na świetny soft. :ok
Kiedyś sam wnioskowałem o konkurs z tym programem. Niestety jak już się zdarzył, to przegapiłem... Tak to już jest, jak się wyjeżdża na wakacje bez komputera. :facepalm
Gratuluję zwycięzcom..., gdyby któremuś z Was nie przypadł go gustu, to polecam się pamięci... (o ile nie stworzy to kłopotów z przeniesieniem licencji)... :dziękuję :hi
 
Do góry