Polski antywirus Arcabit IS w promocji do 31-08-2015

antywirus.pl

Wygadany
Dołączył
30 Lipiec 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Warszawa
Jeszcze tylko do 31 sierpnia zapraszamy do skorzystania ze specjalnego rabatu na pakiet Arcabit Internet Security Dom - 5 stanowisk, 12 miesięcy za 99 zł.

Zapraszamy na stronę sklepu
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

oraz facebook
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


:piwko

6.png
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35925
Reakcje/Polubienia
25019
Miasto
Trololololo
Przeniosłem do poprawnego działu. :guma
 

wojtek758

Wygadany
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
93
Reakcje/Polubienia
2
To nie jest polski av. Jest to bitdefender w innej szacie graficznej. -Który non-stop jest rozdawany w wers. IS i Total Sec. Jedyny (mocny w tamtych czasach) polski av to Mks ..ale to juz bajka.
 

antywirus.pl

Wygadany
Dołączył
30 Lipiec 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Warszawa
Otóż bardzo się mylisz, jest to w pełni polski soft - posiada własny silnik oraz drugi silnik skanujacy Bitdefendera.

Szczególnie warto sprawdzić działanie modułu SafeStorage w nowej wersji - beta na 60 dni jest di pobrania na stronie Arcabit. Tego nie ma żaden inny AV :guma

Zresztą oprócz jednego z silników nic wiecej nie ma już z BD wspólnego, własna zapora, kontrola dostępu, moduł administratora w wersjach Endpoint, antyspam, Rescue Disk...

Ps

Jest taki "polski" program, który jest Bitdefenderem w innej szacie graficznej działający całkowicie na rumuńskiej licencji.. Nazywa się FM Antivirus, dawniej FileMedic :ok
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
A ja chętnie sprawdzę, 5 licek za 100zł to nie dużo, a jeżeli soft jest odpowiednio lekki to można pomyśleć.
 
A

Anonymous

antywirus.pl napisał:
Szczególnie warto sprawdzić działanie modułu SafeStorage w nowej wersji - beta na 60 dni jest di pobrania na stronie Arcabit. Tego nie ma żaden inny AV
Cudowna wiadomość...a można prosić linki do testów ze skutecznością tej funkcji przeciwko cryptolockerom ?
 

antywirus.pl

Wygadany
Dołączył
30 Lipiec 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Warszawa
Hornet napisał:
Cudowna wiadomość...a można prosić linki do testów ze skutecznością tej funkcji przeciwko cryptolockerom ?

Skuteczność tej funkcji jest niemozliwa do sprawdzenia :klawik.
Już tłumaczymy dlaczego...

Otóż SafeStorage działa na zasadzie kopii zapasowej - chwilówki. Nie musisz pamiętać o tworzeniu kopii samodzielnie itd. Funkcja ta tworzy automatycznie kopie każdego pliku, który jest "dotykany". Czy to przez użytkownika przez otwarcie, zapisanie... Cokolwiek. Czy też przez Cryptolockery i wszelkie podobne tego typy syfy.
Każdy zaszyfrowany plik znajdzie się bowiem w zdrowej postaci od razu w odizolowananym środowisku. Wszystkie pliki przechowywane przez SafeStorage zbierane są przez 3 dni, aby potem automatycznie się usunąć, i tak w kółko cyklicznie co 3 dni to samo.. Jeżeli Cryptolocker coś zaszyfruje , lub my przez przypadek usuniemy wystarczą dwa kliknięcia i mamy to spowrotem :suuper

Mam nadzieję że pomogłem :)
Ps oficjalna premiera wersji z tym modułem planowana jest na sierpień/wrzesień.

Póki co do pobrania jest Beta na 60 dni.
 

SKIBA

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
307
Reakcje/Polubienia
4
Ja używam Norton Security, ale chyba przetestuję wasz antywir na maszynie wirtualnej.

PS. Musicie zrobić mega reklame, że jednak Polacy potrafią, bo niestety, ale jak narazie słabiutko z polskimi antywirami. Najlepiej własny skuteczny silnik, bo ile to można korzystać z Bitdefendera. Kiedyś nie pomyślałem, że silnik Bitdefendera będzie aż taki popularny.

A najlepiej, żeby była licencja typu Live, czyli na wiele urządzeń ( licencja np. jak w Nortonie na 5 lub 10 urządzeń, w tym Android, Mac i Windows ).

Edytuj posty a nie pisz jeden pod drugim.
 

antywirus.pl

Wygadany
Dołączył
30 Lipiec 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Warszawa
Dziękujemy i zapraszamy do testow :ok
Aktualnie wykorzystywane sa dwa silniki -
wlasny i BD. Z rozwiazan BD korzysta dodatkowo bardzo duzo
popularnych softow np. GData, Bullguard, Emsisoft, F-Secure czy chinskie Qihoo.
Nic w tym zlego pod warunkiem, ze producenci wprowadzaja wlasne technologie do pakietow. Nigdy nie bedziemy za kopiami 1:1 ze zmienionym logo.

Co do reklamy.. Pracujemy nad tym.
Mamy nadzieje ze zadowoleni uzytkownicy tez pomoga :friends
 

SKIBA

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
307
Reakcje/Polubienia
4
antywirus.pl napisał:
Dziękujemy i zapraszamy do testow :ok
Aktualnie wykorzystywane sa dwa silniki -
wlasny i BD. Z rozwiazan BD korzysta dodatkowo bardzo duzo
popularnych softow np. GData, Bullguard, Emsisoft, F-Secure czy chinskie Qihoo.
Nic w tym zlego pod warunkiem, ze producenci wprowadzaja wlasne technologie do pakietow. Nigdy nie bedziemy za kopiami 1:1 ze zmienionym logo.

Co do reklamy.. Pracujemy nad tym.
Mamy nadzieje ze zadowoleni uzytkownicy tez pomoga :friends
Życzę powodzenia i mam nadzieję, że powstanie godny konkurencji antywirus. :piwko A co do BD, to FM Antywirus ( chyba twórca NetArt ) jest czystym klonem Bitdefendera, tak samo jak czeski TrustPort.
 

antywirus.pl

Wygadany
Dołączył
30 Lipiec 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Warszawa
SKIBA napisał:
Życzę powodzenia i mam nadzieję, że powstanie godny konkurencji antywirus. :piwko A co do BD, to FM Antywirus ( chyba twórca NetArt ) jest czystym klonem Bitdefendera, tak samo jak czeski TrustPort.

Ostatnie VB100:
5.jpg
 

antywirus.pl

Wygadany
Dołączył
30 Lipiec 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Warszawa
antywirus.pl napisał:
Jeszcze tylko do 31 sierpnia zapraszamy do skorzystania ze specjalnego rabatu na pakiet Arcabit Internet Security Dom - 5 stanowisk, 12 miesięcy za 99 zł.

Zapraszamy na stronę sklepu
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

oraz facebook
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


:piwko

6.png

Podbijamy - zostało już tylko kilka dni.
Zapraszamy również do ewentualnych pytań, chętnie odpowiemy.
:dziękuję
 
Do góry