KONKURS na PzD - Zoner Photo Studio PRO

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
428
F6syf4U.jpg

jest znanym program, który sprawia, że twoja praca zdjęcia staje się łatwa od początku do końca: pobieranie, porządkowanie, wykonywanie prostych i zaawansowanych zmian, udostępnienie w internecie

Pani Alena Vorackova z Zoner uprzejmie dostarczyła do losowania w konkursie na naszym forum 3 licencji program Zoner Photo Studio PRO !! !! !!

Bez względu na to, czy jesteś początkującym czy zaawansowanym fotografem, w Zoner Photo Studio znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:

WQwWJ2r.png

Wystarczy podłączyć aparat do komputera i Zoner Photo Studio wykryje samodzielnie nowe zdjęcia, zapisze je bezpiecznie i posortuj je w folderach.

Potrzebujesz zeskanować zdjęcia lub ich pozyskać je z Internetu, plików PDF lub innych? Zoner Photo Studio pomoże także tutaj.

rdvZ6KJ.png

Utrzymanie dobrze zorganizowanej kolekcji zdjęć oznacza, że wszystkie zdjęcia są ułożone w folderach, dokładnie ponazywane i oznaczone, także pozycjami GPS. Pochłania czas? Z naszym programem, nie. Zoner Photo Studio będzie hurtowo zmieniał nazwy zdjęć i pomoże oznaczyć lokalizacjami wykonania zdjęć, opisy i słowa kluczowe. Wszystko to jest robione z użyciem standardowych danych EXIF, i jest tworzona kopia zapasowa tych informacji. Twoja praca jest bezpieczna.

go2X0R4.png

Ekspozycja, kontrast, balans bieli, i wiele innych. Dzięki paskowi Szybkich Zmian, masz wszystkie najczęściej używane zmiany na zdjęciach w zasięgu ręki. Uzyskujesz wyniki natychmiast. I więcej mocy, istnieją narzędzia, takie jak Filtr Hurtowy, który pozwoli na permanentne zmiany na grupie twoich zdjęć.

Specjaliści docenią łatwe i szybkie przetwarzania RAW. Po prostu umieść swoje zdjęcia w kolejce i pozwól, aby komputer przetworzył je, gdy nie potrzebujesz jego mocy obliczeniowej do czegoś innego.

4PSe6J1.png

Chcesz olśnić znajomych twoimi zdjęciami? Tworzenie imponujących zdjęć, to pestka w Zoner Photo Studio.

Nawet ze zwykłego aparatem, będziesz mógł uzyskać w kilka minut: zdjęcia panoramiczne, HDR, zdjęcia 3D, i więcej. Wypróbuj także nowy efekt Przesunięcia Przechylenia Tilt/shift, modnego przekształcenia, które może sprawić, że zdjęcie jest skupione na danym obiekcie z rozmytą resztą.

07NN4um.png

Już od roku oferujemy publikację w Zonerama, internetowym miejscu na zdjęcia, gdzie Ty i twoi znajomi możecie przejrzeć zdjęcia wszędzie, nawet na drodze. Ale oczywiście wspieramy również przesyłania do Facebooka, Flick, i Picasa.

A może wolisz oczarować bliskich za pomocą własnego kalendarza lub DVD pełnego zniewalających zdjęć? Wszystko znajdziesz tutaj - Zoner Photo Studio dostarczy twoje zdjęcia, tam gdzie powinny się znaleźć.

Zasady konkursu:

1. Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać Zoner Photo Studio PRO.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 07.08.2015.
4. W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu.


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random i będą miały 24 godziny na potwierdzenie wygranej.

Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców.

Życzę wszystkim powodzenia :)
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Dziękuję kolego Askanag za konkurs :)
Chętnie biorę w nim udział ze względu na częstą pracę przy zdjęciach... w zasadzie zawodową pracę przy fotografiach. Posiadam obecnie starszą wersję tego programu i jestem z niej w zasadzie zadowolony. Myślę jednak że nowa wersja przynosi pewne mile widziane zmiany i udogodnienia. Jeśli będzie mi dane wygrać - kapitalnie, tak czy inaczej życzę powodzenia wszystkim, którzy zdecydują się wziąć udział w konkursie - ten program trzeba docenić :)
 

jogobella

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
260
Reakcje/Polubienia
0
Witam ten program z chęcią bym wziął ,przyznam się,że kiedyś go miałem i byłem z niego bardzo zadowolony !! !! !!
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Dziękuję za konkurs! :dziękuję

Zoner Photo Studio PRO to mój podstawowy program do obróbki zdjęć bardzo sobie go chwalę. Do tej pory używam starszej wersji z promocji 15 w wersji Home.Miło by było wygrać licencję i móc korzystać z najnowszych rozwiązań.
 

jan13

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
214
Reakcje/Polubienia
19
Program b.dobry używam go w starszej wersji na WIN10 przydała by się najnowsza wersja.....
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1070
Reakcje/Polubienia
40
Witam.
Pozwolę sobie wystartować w tym konkursie. Mimo że jestem amatorem fotografii to jednak jestem "pedantyczny" jeśli chodzi o porządki w fotkach, edycję itp. Kiedyś używałem starszej wersji i byłem z niej zadowolony.
Chętnie wygram ten soft.
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Ciągle używam tego programu do obróbki moich fotek,tylko wersja 15tka którą używam jest już podstarzała i okrojona,dlatego chętnie przesiądę się na na tą i dziękuję ofiarodawcą za ten konkurs. :dziękuję
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Kolejny świetny program do wygrania , aktualnie nie mam tego typu programu a płyta z programem od mojego aparatu gdzieś mi się zawieruszyła i nie mogę przesłać zdjęć z aparatu do komputera , zatem biorę udział w konkursie tym bardziej że Zoner Photo Studio PRO to prawdziwy kombajn do obróbki zdjęć :klawik.

:dziękuję za konkurs :)
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Używam starszej wersji głównie do obróbki zdjęć. Mam aparat nienajlepszej jakości, dlatego jest co poprawiać :) Dla mnie jest to niezastąpiony program i chciałbym mieć możliwość sprawdzenia najnowszej wersji. Zgłaszam się do konkursu.
 

CiociaSamoDobro

Świeżak
Dołączył
22 Lipiec 2015
Posty
39
Reakcje/Polubienia
0
Bardzo chetnie wystartuje w tym konkursie. Lubie fotografowac i potem dokonywac lekkiej obrobki moich zdjec. Ten program posiada tyle mozliwosci, ze wystaczy za kilka, ktore mam. Mozna zmieniac rozmiar, edytowac, a nawet obrabiac hurtowo co sie przyda po urlopie. Dziekuje za konkurs!
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Jako że właśnie wakacjuję i pykam sporo fotek, a defacto nie mam żadnego programu do obróbki grafiki więc bardzo chętnie wezmę udział w konkursie. Organizatorowi dziękuję za organizację :)
 

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
428
Pozostało trochę czasu :szef Konkurs kończy się jutro :hi
 

william1955

Świeżak
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
10
Fotografią interesuję się od lat siedemdziesiątych.
Technika fotochemiczna nie dawała zbyt wielu możliwości edycji i poprawienia jakości obrazu (poza dosyć skomplikowanym retuszem).
Dzisiaj, gdy mogę fotografować sprzętem cyfrowym sytuacja zmieniła się. Często można uratować zdjęcia z pozoru słabe technicznie, bądź też skorygować błedy n.p. perspektywy, nasycenia i.t.p.
Nie mówiąc już o walce z szumem cyfrowym.
I tu właśnie byłby przydatny program Zoner Photo Studio PRO.
Jest on dla mnie, zaawansowanego fotoamatora w sam raz - wystarczające możliwości, a przy tym
nie tak przerośnięty jak wiele innych programów,
 

marro

Świeżak
Dołączył
6 Grudnia 2011
Posty
17
Reakcje/Polubienia
0
Zonera Photo Studio używam od dawna - dzięki serwisowi PzD, na którym odkryłem ten nieoceniony soft. Jest to najwygodniejsze narzędzie do katalogowania zasobów i szybkiej edycji plików graficznych. Byłoby mi bardzo miło gdyby udało mi się wygrać licencję PRO :) Pozdrowienia dla całej redakcji i społeczności PzD !!
 

jj111184

Bardzo aktywny
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
104
Reakcje/Polubienia
0
Kiedyś korzystałem z wersji promocyjnej tego programu, ale odkąd pojawiła się nowa wersja zaczęli wyświetlać reklamy, a wersja darmowa ma ograniczenia, dlatego chciałbym wygrać pełną. Dzięki za zorganizowanie konkursu.
 
Do góry