IObit Malware Fighter 3/2 PRO za darmo

prawiedziadek

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
126
Reakcje/Polubienia
28
Przedłuzyło mi licencję do 5 czerwca 2016, a więc o 10 miesięcy. :) Pzdr.
 
A

Anonymous

kurcze ... :scratch nie mogę się nadziwić ... :eek: ale zanim zadam pytanie to chciał bym aby ludzie którzy tego programu używają zobaczyli ten film

i teraz pytam , szczerze , bez podtekstów:)
czemu promocje na ten soft tak was cieszą??
i co w tej atrapie(inaczej tego nazwać nie wypada) wam się podoba ??
każdy inny nawet darmowy program ma o niebo lepsze wykrywanie niż ten ( ten w zasadzie nie widzi nic :eek: )
i kto to kupuje :eek: :eek:
przecie to jest tragedia ...
 

SKIBA

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
307
Reakcje/Polubienia
4
Nie wiem o co kaman. Przecież na filmiku widać, że znalazł pliki, które stwarzać mogą zagrożenie i usunął je. :guma Dla mnie to super program i nieraz mi wykrył malware/adware w jakimś podejrzanym pliku. :ok


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
MalwareFighter za free. Promocja kończy się 6 sierpnia.
 

BestiaZBagienMyśli

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
31 Grudnia 2014
Posty
126
Reakcje/Polubienia
4
Trudno się nie zgodzić z "metalowym" modem. Program nawet na porównanie do placebo sie nie nadaje bo placebo coś tam daje a to nic... No chyba że fałszywe alarmy uważamy za super wynik. Generalnie wszystkie softy od IObit są co najmniej dziwne za wyjątkiem Uninstallera:
-program Driver Booster do sterów znajduje sterowniki z kosmosu i często te powodują różne problemy że najłagodniejszym z nich jest blue screen.
-program Advanced System Care do "optymalizacji" PC (z silnikiem Bitka bez rozbudowanych opcji) który znajduje o dziwo tone śmieci i czyści aż miło. Tyle że po takim czyszczeniu zostaje dwie tony śmieci.
Jak już ktoś chce coś darmowego a co ważne SKUTECZNEGO to przecież można wybierać; choćby nawet Baidu (silnik m.in. Aviry) czy 360 od Qihoo ( Bitdefender plus Avira).
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Należy jeszcze dodać że ludzie od IObit swego czasu kradli bazy sygnatur od Malwarebytes :guma i zostali na tym przyłapani :buziakk .Miarą jakości programu do zwalczania malware nie jest ilość pokazanych wyników bo te mogą być błędne, swego czasu pamiętam jak ten IObit Malware Fighter po skanowaniu na czystym systemie pokazał że mam dużo szkodników (wcześniej skanowałem MBAM i HitmanemPro które nic nie znalazły) i gdybym usunął owe "szkodniki" to pewnie system już by nie wstał a te rzekome "szkodniki" to były czyste pliki od systemu i jakiś programów które ten IObit tak błędnie sklasyfikował także jeśli macie ufać i kasować bez zastanowienia (bo nie kumacie czaczy) to co pokaże program to ufajcie lepiej tym o większej renomie.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Do góry