Powstawanie kont "niekonkursowych"

Status
Zamknięty.

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Mój komentarz :)

1272297750_by_komando5_600.jpg
 
A

Anonymous

Każde działanie jest lepsze niż jego brak
Ingerować w konkursy raczej sami nie będziemy
bo to sprawa i wybór organizujacego nie mniej
macie w niebieskim dziale temat z propozycjami rozwiazania tego problemu...
Zróbcie ankiete i wspólnie wybierzcie droga demokracji najlepsze rozwiazanie
A my je odgórnie wprowadzimy i bedziemy pilnować zasad ktore wybierzecie
Konta konkursowe będą tak czy inaczej tempione
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
To ja proponuję założyć atrakcyjniejszy dział niż "Konkursy". :zaciesz
Ja to się dziwię, że tak mało osób bierze udział w konkursach. :p
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
OXYGEN THIEF napisał:
a może by wykasować userów którzy na forum są od XX i nie mają żadnego posta ??

Tego bym nie robił. Może sie zapisali, żeby czytać i nic w tym złego. Przecież nie ma obowiązku pisania postów.Skoro mają 0 postów,to nie robią sztucznego tłoku w konkursach.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35787
Reakcje/Polubienia
24824
Miasto
Trololololo
alberto napisał:
OXYGEN THIEF napisał:
a może by wykasować userów którzy na forum są od XX i nie mają żadnego posta ??

Tego bym nie robił. Może sie zapisali, żeby czytać i nic w tym złego. Przecież nie ma obowiązku pisania postów.Skoro mają 0 postów,to nie robią sztucznego tłoku w konkursach.
ok, tak tylko luźno pytałem
 

marcel996

Nowy użytkownik
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
4
Reakcje/Polubienia
0
Witajcie,
Np. ja jestem takim czytaczem i nie chciałbym mieć usuniętego konta ... po raz 2. Oprócz czytania (posty niektórych są naprawdę... niezłe i przemyślane), warto mieć dostęp do linków o promocjach, a czasem spróbować szczęścia w konkursowym losowaniu.
Pierwsze konto z tym samym nickiem miałem założone jakieś 2-3 lata temu. Widocznie jednak miałem zły stosunek postów w konkursach do reszty i konto... poszło do kosza.
Pozdrawiam,
Marcel996
 

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
429
OXYGEN THIEF napisał:
a może by wykasować userów którzy na forum są od XX i nie mają żadnego posta ??
Ja uważam, że usuwać konta użytkowników bardzo niewłaściwe i niesprawiedliwe rozwiązanie.
Do usuwania kont powinny być bardziej poważne powody, niż ilość postów, sens postów, w jakich tematach te posty napisane itp.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35787
Reakcje/Polubienia
24824
Miasto
Trololololo
Askanag napisał:
OXYGEN THIEF napisał:
a może by wykasować userów którzy na forum są od XX i nie mają żadnego posta ??
Ja uważam, że usuwać konta użytkowników bardzo niewłaściwe i niesprawiedliwe rozwiązanie.
Do usuwania kont powinny być bardziej poważne powody, niż ilość postów, sens postów, w jakich tematach te posty napisane itp.
Spokojnie to było tylko pytanie, nic nie będzie usuwane. :francuz
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Askanag również podzielam Twoją opinię, a tym samym zgadzam się z Marcelem (przy okazji - Witaj, dowcipna uwaga). No i w ten sposób właśnie też coś tam sobie nabiłem... :facepalm
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Proszę tylko poinformować, o papatkach.

I nie ma co się ograniczać jest mnogość opcji likwidacyjnych. :bea
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
Najbardziej logiczne wydaje się ograniczenie dostępu do działu konkursy tym , którzy nadużywają tego dobrodziejstwa - tyle w temacie i mam jednego posta więcej - hura.

Albo ograniczenie ilości postów , które można napisać w miesiącu w dziale konkursy.
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
Filozof napisał:
Usuwanie kont z tak błahych powodów jak opisane powyżej, to działanie całkiem nie po chrześcijańsku (nerwicy seksualnej można dostać). Usuwać się powinno za karę po jakiś ciężkich przewinieniach, drastycznym złamaniu regulaminu Forum, obrazie czy sponiewieraniu OXEgo itp itd.

Pomysł z wagami jest całkiem niezły, ale skuteczne i sprawiedliwe ustalenie tych wag będzie wielkim wyzwaniem. :hippie

Pomysł z wagami też jest zły, bo za chwile na forum będą same vipy. Każdy jakoś sobie załatwi wyższą klasę. Ja nie myślę o sobie - bo ja w takie zabawy się nie bawię by się podlizywać by coś uzyskać.
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
juhuhu napisał:
Pomysł z wagami też jest zły, bo za chwile na forum będą same vipy. Każdy jakoś sobie załatwi wyższą klasę. Ja nie myślę o sobie - bo ja w takie zabawy się nie bawię by się podlizywać by coś uzyskać.
Żeby znaleźć się w gronie Fąfli, czy zasłużonych, to nie jest pstryknięcie palcem... choć i to w obecnych czasach (jak kolega Hornet ujął) zostało zdewaluowane :yhy
 

ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
antbil007 napisał:
.
W odreagowaniu na "rewolucję" polegającą na kasacji kont tzw. konkursowych, zaobserwować można powstawanie nowych kont "niekonkursowych". Ich właściciele, multikonciarze, wrzucają na gwałt posty, znakiem tego szykują się do "desantu". :zaciesz

Widać zatem, że sama akcja kasacji przyniosła nie do końca oczekiwany skutek.

Może by trochę poprzeszkadzać i ustalić obowiązkową zasadę warunków uczestnictwa w konkursach dla użytkowników, którzy zarejestrowali się albo w zeszłym roku, albo do marca tego roku? :scratch

Ja osobiście będę mocno ich obserwować.
Co do pomysłów, jakie się pojawiły w tym temacie (nie mam niestety dostępu do tematu dla Fąfli)...
1. Pomysł z wagami generalnie popieram, :ok choć z bólem - bo moja ranga nie jest przecież najwyższa. :sarkazm
2. Pomysł z tym, żeby z góry wykluczyć z konkursów użytkowników zarejestrowanych np. w styczniu czy w kwietniu - bzdurny. Pisałem o tym kilkakrotnie przy różnych okazjach - ukłony dla SE7EN i ORGANIZATOR za rozsądne podejście do zagadnienia.
3. Pomysł z ograniczaniem startów w konkursach np. do jednego w miesiącu - też jestem za. :ok
4. Wyłączenie niektórych działów z licznika postów - super! :ok

Oczywiście żaden z pomysłów nie rozwiązuje problemu do końca - dotyczy to np. tzw. multikonciarzy, którzy kilka kont mogą mieć założonych już od dawna i wykorzystując je, dobrze się z tym kamuflują, ale od czegoś trzeba zacząć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry