A

Anonymous

lucky72 napisał:
U mnie odinstalowywanie i czyszczenie rejestru nie pomogło.
Gdzieś musiały pozostać jakieś śmieci.
spróbuj jeszcze jv16 PowerTools X
wersja 60 dni

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
b.dobry czyścik,pewnikiem sporo Ci znajdzie w rejestrze itd

po za tym banalne - wyszukaj pliki AWG w eksploatorze
:hippie
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
lucky72 napisał:
U mnie odinstalowywanie i czyszczenie rejestru nie pomogło.
Gdzieś musiały pozostać jakieś śmieci.
Ale ponownie dziękuję wstawiającemu linki oraz wszystkim którzy starają się pomagać.
Mało tutaj piszę ale dużo czytam i widzę że to forum jest bardzo pomocne. :)

Informacje o zainstalowanych wcześniej programach nie muszą koniecznie mieć odzwierciedlenia w rejestrze systemowym. Dość często, np. w przypadku wcześniejszych wersji Nero (6 i 7) informacje o licencji i zarejestrowanej wersji były zapisywane bezpośrednio na dysku, na partycji systemowej w tzw, metadanych, Wówczas jedynie formatowanie partycji (co wiąże się również z usunięciem systemu) skutkowało usunięciem informacji o Nero. Podobnie może być z produktami AVG.
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Mirko napisał:
AVG Internet Security 2016 na 1 rok


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

AVG AntiVirus 2016 na 1 rok


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Pobieramy i klucz licencyjny na stronach.

Zainstalowałem jakiś czas temu AVG Internet Security 2015, chciałbym go teraz zaktualizować do wersji 2016, jak prawidłowo tego dokonać?
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
wcpicker napisał:
Zainstalowałem jakiś czas temu AVG Internet Security 2015, chciałbym go teraz zaktualizować do wersji 2016, jak prawidłowo tego dokonać?
Myślę że nakładką, wiem że 2015 tak się aktualizował.
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Mirko napisał:
wcpicker napisał:
Zainstalowałem jakiś czas temu AVG Internet Security 2015, chciałbym go teraz zaktualizować do wersji 2016, jak prawidłowo tego dokonać?
Myślę że nakładką, wiem że 2015 tak się aktualizował.
Zainstalowałem nakładkę niestety skróciło mi to czas ochrony do 29 dni, próbowałem wklepać Klucz z wersji 2015 ale go nie przyjmuje, następnie spróbowałem zainstalować wersję 2015 ale AVG nie pozwala na zainstalowanie starszej wersji. Macie może jakieś pomysły?
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18379
Reakcje/Polubienia
38964
Miasto
Gdzieś w Polsce
wcpicker napisał:
Mirko napisał:
wcpicker napisał:
Zainstalowałem jakiś czas temu AVG Internet Security 2015, chciałbym go teraz zaktualizować do wersji 2016, jak prawidłowo tego dokonać?
Myślę że nakładką, wiem że 2015 tak się aktualizował.
Zainstalowałem nakładkę niestety skróciło mi to czas ochrony do 29 dni, próbowałem wklepać Klucz z wersji 2015 ale go nie przyjmuje, następnie spróbowałem zainstalować wersję 2015 ale AVG nie pozwala na zainstalowanie starszej wersji. Macie może jakieś pomysły?

Jak nie jesteś uwiązany do AVG wypróbuj F-Secure programy-z-promocji-freebies-f6/antywirus-dla-ciebie-zbior-promocji-av-is-t12937-1060.html#p164076.
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Czy jest jakiś sposób na pozostanie przy poprzedniej wersji AVG tj. 2015 z kluczykiem który miał działać jeszcze prawie rok
 
Do góry