Giveaway Forever/UnWrapper GOTD

vidalia

Świeżak
Dołączył
7 Październik 2015
Posty
11
Reakcje/Polubienia
0
Jakoś nie bardzo rozumiem, wyodrębnię instalkę, która ma wbudowany klucz, i potem mogę zainstalować sobie to ponownie?
A po co wyodrębniać sam klucz skoro mam instalkę z wbudowanym kluczem.
Tak jest na filmiku gość wyodrębnił instalkę i klucz
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
vidalia napisał:
Jakoś nie bardzo rozumiem, wyodrębnię instalkę, która ma wbudowany klucz, i potem mogę zainstalować sobie to ponownie?
A po co wyodrębniać sam klucz skoro mam instalkę z wbudowanym kluczem.
Tak jest na filmiku gość wyodrębnił instalkę i klucz
Chyba napisałem wcześniej, że instalka nie ma wbudowanego klucza... :scratch
Klucz jest potrzebny do aktywacji programu po terminie promocji.
Vidalia czy przypadkiem nie łączą Cię więzy krwi z Devilem? :dziwak
 

vidalia

Świeżak
Dołączył
7 Październik 2015
Posty
11
Reakcje/Polubienia
0
chyba nie ,nie wiem który to Devilem.
do tematu ,proszę o cierpliwość z czasem coś dam od siebie ,narazie ja proszę .
więc jak to krok po kroku ,wyodrębniłem instalkę i co dalej żeby potem śmigało ?
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5477
Reakcje/Polubienia
3995
Miasto
Polska
vidalia napisał:
chyba nie ,nie wiem który to Devilem.
do tematu ,proszę o cierpliwość z czasem coś dam od siebie ,narazie ja proszę .
więc jak to krok po kroku ,wyodrębniłem instalkę i co dalej żeby potem śmigało ?
Słowo pisane działa na Ciebie bardziej niż filmowy tutorial?
Ahaaaaaaaa, to takie buty... i z De.ilem nie masz nic do czynienia, a chcesz żeby śmigało?
Wyłącz firewall/antywirus, odpal UnWrappera - może będzie śmigało...
 

vidalia

Świeżak
Dołączył
7 Październik 2015
Posty
11
Reakcje/Polubienia
0
specyficzni lidzie na tym forum
nie pomogą a dokopią .
tyle wiem wyodrębniłem instalke i co? jak skończy sie promocja zainstaluję z niej i będzie działać?
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5477
Reakcje/Polubienia
3995
Miasto
Polska
vidalia napisał:
specyficzni lidzie na tym forum
nie pomogą a dokopią .
tyle wiem wyodrębniłem instalke i co? jak skończy sie promocja zainstaluję z niej i będzie działać?

Zacytuję w skrócie kolegę Zeno, ale co nieco poukładam, a ważne kwestie wytłuszczę:

zeno06 napisał:
vidalia napisał:
...
1. Na GOTD rzadko kiedy masz instalki preaktywowane. Żeby korzystać z pełnej wersji programu - musisz zarejestrować program załączonym kluczem licencyjnym lub aktywatorem w terminie promocji. Po terminie nie da rady.
2. Jeśli jakiś program uważasz za cenny i chciałbyś go zainstalować później na innym kompie lub powtórnie po jakimś czasie jeszcze raz na dysku (np po jakiejś awarii systemu), to trzeba sobie zostawić zarówno instalkę (później tej wersji programu już możesz nie znależć na stronie producenta), jak i klucz rejestru. Inaczej nie da rady zarejestrować.

Tak więc:
1. wyekstrahowana instalka
2. klucz
3. wpis w rejestrze po wpisaniu instalki lub plik (licencji) powstały na skutek wpisania instalki
pomogą Ci w uruchomieniu programu w każdym terminie, aczkolwiek nie działa to w 100% przypadków.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24588
Miasto
Trololololo
vidalia skoro już masz wyodrębnioną instalkę to teraz musisz wyciągnąć dane aktywacyjne tego programu (oprócz posiadanego klucza), najczęściej jest to wpis w rejestrze jak już znajdziesz to klikasz eksportuj w rejestrze i dostaniesz pliczek reg.Pamiętaj że nie działa to zawsze bo niektórzy producenci aktywacji nie przechowują w rejestrze twojego systemu a w np. pliku ale to raczej sporadycznie.

Jak już powyciągasz te wszystkie pliki to oczywiście musisz je gdzieś sobie zachować.

Na forum wielokrotnie podawałem programy które śledzą i zapisują zmiany po instalacji i między innymi dzięki takim programom dokładnie wiadomo czy jakiś promocyjny program utworzył sobie aktywacje w pliku czy może w rejestrze.
 
A

Anonymous

Czy mi się wydaje, czy tylko to u mnie ostatnie promo Secure Hunter Anti-Malware Pro nie mogę wypakować unwrapperem.
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Ja przed chwilą wypakowałem, zainstalowałem i zarejestrowałem kluczem bez problemu. Wyeksportowałem również dane z rejestru.
 

ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
ArekS napisał:
ard napisał:
Działa to "cudo" na Windowsie 10? Próbował ktoś?
Działa, co ma nie działać - trojana masz niemal na bank, wyszła wersja 2.04 kilka dni temu; raport z VirusTotal:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
22/55. Nieźle! :klawik. A to i tak postęp, bo wczesne wersje (np. 2.01) miały coś ponad 35/55, o ile pamiętam. :p
(...)
Widzę, że po 10 miesiącach 2.04 to wciąż jest aktualna wersja tego UnWrappera.

Tak z ciekawości, sprawdziłem przed chwilą, ile współczynnik wykrycia dla tego pliku wynosi obecnie na VirusTotal:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
.

Jeśli ktoś nadal jest skłonny łykać tłumaczenie, że to wszystko na pewno "false positives" i że na czas uruchomienia trzeba zdezaktywować wszelkie programy zabezpieczające i się nie przejmować, to gratuluję bezmyś... ups - chciałem powiedzieć: beztroski. :p
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
335
Reakcje/Polubienia
159
It works properly provided you have to disable your security software first.
 

ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
hakah napisał:
It works properly provided you have to disable your security software first.
And why should anyone trust a shady tool more than a security software? If you seriously think that 46 out of 56 security programs are wrong and their alerts should be ignored, then what can I say? Perhaps only: good luck to you! You'll need a lot of it! :p
 

pstrykoff

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
676
Reakcje/Polubienia
879
do ArekS i gutek85
Moim zdaniem UnWrapper (wszystkie wersje) jest całkowicie bezpieczny.
UnWrapper v 2.04, który w tej wersji jest od niemal roku, jeszcze ładnych parę miesięcy temu nie miał konfliktu z AV (w moim przypadku KIS). Jakiś czas temu po aktualizacji baz danych w KIS, tę samą aplikację (UnWrapper v2.04) KIS zaczął blokować i odczytywać jako groźnego Trojana. Po prostu duża część różnych AV działa też m.in. na zasadzie ilości zgłoszeń samych użytkowników - którzy uważają, że coś jest zagrożeniem - do "centrum" baz danych, a z tego względu, że UnWrapper mocno ingeruje w system, to wiele laboratoriów AV zakwalifikowuje go jako wirusa.
Na początku wystarczyło wykluczyć UnWrappera w KIS, a teraz bez wyłączenia KIS, się nie obędzie. Podkreślam, że chodzi o tą samą wersję UnWrappera.
Zresztą teraz UnWrapper rzadko kiedy się przydaje, bo raczej już się nie spotyka, tak jak kiedyś na GOTD, programów wstępnie zarejestrowanych.
 

sowa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Listopad 2015
Posty
347
Reakcje/Polubienia
219
Nie tyle sam program, co przez jego sposób działania, antywiry kwalifikuja go jako zagrożenie, często taki sam problem dotyczy programów przejmujących kontrole nad pulpitem np auto klikaczy... to przez ich działanie są kwalifikowane jako zagrożenie. Równie dobrze ktoś mógł zgłosić ten program do producentów antywirów, choćby admini strony GOTD lub producenci programów tam udostępnianych... przez ten program ponoszą straty. Możliwości jest wiele.
 
Do góry