Dzień Chłopaka

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
:scratch
Dziś chyba Międzynarodowy Dzień Chłopaka?
:scratch
49yJ6z9.jpg

:zawsty :klawik.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
To powinna być inicjatywa którejś z forumowiczek. Wówczas byśmy wiedzieli czy o nas pamiętają. No chyba że Ty.... ale nie wnikam, bo to nie moja sprawa :guma
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
al_arsen napisał:
To powinna być inicjatywa którejś z forumowiczek. Wówczas byśmy wiedzieli czy o nas pamiętają. No chyba że Ty.... ale nie wnikam, bo to nie moja sprawa :guma
:zaciesz Nie. Taka mała prowokacja. :jezyk
_50586670ab14b.jpg

Sam zresztą już wiesz, że imam się każdego sposobu w walce o nagą prawdę. :facepalm Poza tym każda okazja jest dobra na fajny prezent... :bea :zawsty

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Nie ma też co ukrywać - każdy dobry powód, żeby poświętować wart jest celebrowania! :piwko
 

Ora

Świeżak
Dołączył
13 Styczeń 2015
Posty
30
Reakcje/Polubienia
0
Drodzy koledzy spieszę zatem z życzeniami :dziwak obyście dostali prezenty jakie najbardziej lubicie :jezyk
1380532336_44bkfb_600.jpg
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
52487ecc.jpeg
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2166
Reakcje/Polubienia
245
Miasto
okolice internetu
Poniekąd wywołany do tablicy - od rana zalatany, dopiero wróciłem w domowe pielesze - nadrabiam zaległości. Zatem informuję wszem, wobec i każdego z osobna:dziś przypada Dzień Chłopaka i
Międzynarodowy Dzień Tłumacza.W "tak pięknych okolicznościach przyrody", oraz mając na względzie iż nieważna płeć, liczą się uczucia ("nikt nie jest doskonały" - chciałoby się zacytować) - spieszę wszystkim chłopakom złożyć tą drogą najserdeczniejsze życzenia. Bez względu na wiek, bo "choć szron na głowie, choć nie to zdrowie, to w sercu ciągle maj" i w każdym z nas drzemie to małe, urocze półdiablę - mały chłopiec. Szczególnie Ryśkom - bo "wszystkie Ryśki to fajne chłopaki"
 
A

Anonymous

Dziękujemy z serca wszystkim dziewczynom za TAK "szczodre" życzenia :dziękuję ...będziemy pamiętać :szydera .
 

AsiaK

Świeżak
Dołączył
14 Październik 2015
Posty
19
Reakcje/Polubienia
0
:zawsty teraz rozumiem o czym była wcześniej mowa.
Spóźnione, ale szczere. Dla (jak mi się zdaje) znacznej większości forumowych użytkowników :ok
Samych miłych niespodzianek, nie tylko w Dniu Chłopaka, ale na każdy dzień - również tej szarej codzienności :hippie
 
Do góry