Revo Uninstaller Pro - Konkurs tylko dla zasłużonych

Status
Zamknięty.

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24588
Miasto
Trololololo
Mam 1 licencję na Revo Uninstaller Pro wygraną tutaj na forum w konkursie guardiana Make us laugh photo caption i jej nie używam także jak ktoś chce niech się wpisze, ja będzie więcej niż 1 osoba to rozlosuję.


Zaznaczam że mogą zgłaszać się userzy tylko z rangą zasłużony :guma , wpisy mają dotyczyć tylko konkursu, jakiekolwiek miauczenie będzie kasowane.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Dawno nie widziałem tu konkursu z takim wymogiem. :scratch
OXY generalnie nie bierzesz udziału w konkursach i masz jedną licencję na Revo - aż głupio wyciągać rękę z prośbą o licencję.... :scratch
Skoro jednak ma być bez miauczenia i mój tymczasowy kolor ( :)) się zgadza, to się zgłaszam. Dotychczas nie poszczęściło mi się w konkursach na ten soft. Do śledzenia instalacji i odinstalowania używam SoftOrganizer v. 4.13 z promo. Program jest dobry. Posiadana przeze mnie wersja ma jednak tą nieszczęsną przypadłość, że o ile na początku monitorowanie zmian w celu zakończenia instalacji trwało na tyle długo, że mogłem znieść jajko, to teraz trwa na tyle długo - że mogę znieść jajko i jeszcze ugotować je na półtwardo... :nea
Mam nadzieję, że przy Revo niczego znieść nie zdążę. :zaciesz
Dzięki OXY za ten nietypowy konkurs. :dziękuję :england
 
A

Anonymous

OXYGEN THIEF napisał:
wpisy mają dotyczyć tylko konkursu, jakiekolwiek miauczenie będzie kasowane.
To ja jednak za pozwoleniem zamiauczę :zawsty : brać udział w rozgrywce bo Revo oprócz TU to najlepszy deinstalatorek ! A potem długo nic nie ma...
To taka luźna uwaga.Mnie proszę nie uwzględniać.
 

ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
Jakoś dotąd nie miałem szczęścia w konkursach na Revo, ani na PZD, ani na innych forach. Póki co, używam Ashampoo UnInstaller, ale że Revo jest bezkonkurencyjny (w sensie: the best of the best), zgłaszam się. Dzięki za ten nietypowy konkursik, OXY. :dziękuję
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24588
Miasto
Trololololo
Ok rozlosowałem choć wpisywanie wszystkich nicków trochę czasu zabrało ale jest ogłaszam wynik
BlDLbn1.jpg


Jakby ktoś chciał posądzać o jakiekolwiek manipulacje podczas losowania to przyznam się, Tak, Tak, Tak edytowałem obrazek gdyż wymazałem kawałek IP

Licencje wysyłam do wygranego na PW
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Manipulacje? O to może posądzić chyba tylko Lord Comander :szydera
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
:hura :suuper :suuper :suuper
OXY bardzo dziękuję :dziękuję
Ze swej strony chciałbym sie jakoś zrewanżować, więc jakby Ci Szefie było niezręcznie wystartować w jakimś konkursie, to postaram się przyłożyć i coś dla Ciebie wygrać. :)
:scratch Tymczasem w rewanżu przyjmij moje solenne zapewnienie, że przez miesiąc nie wrzucę żadnego nowego posta w "Kontrowersyjnych...". Chociaż tyle... :zawsty
Szacun
:england
 

ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
artoor napisał:
Manipulacje? O to może posądzić chyba tylko Lord Comander :szydera
Słusznie! :ok :sarkazm Nieustraszony tropiciel spisków oraz, przede wszystkim, multikont... ale tylko cudzych. :p

Gratki zeno06! :piwko

Ja nadal do konkursów z Revo jakoś nie mam szczęścia... :scratch :zaciesz
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9844
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Nie wiem Zeno czy Cię to ucieszy ale popatrz dokładnie na screena z losowania. Dokładnie spójrz w miejsce wtyczek do przeglądarki. Jak widzisz jest tam taka jedna i jest napisane 34m oznacza to czas w jakim Twoja licencja pobierze się z warezów. Miłego użytkowania :buziakk
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Al patrzę Ci w oczy na avatarze i widzę, że jak nic mnie wkręcasz. Pewnie dlatego, że nie chcesz, abym w spokoju obejrzał meczyk :lanie i możliwe również, że to kara za to, że zapomniałem Ci powiedzieć, że Olympiakos też wczoraj wygrał. Wybacz. :yes master :zaciesz
OXY :scratch by pewnie powiedział coś w stylu: że wtyczka 3 jest na lewe ucho, a wtyczka 4 na - prawe. :yhy
Dzieki ArekS. Ja sobie w takich chwialch przywołuję złotą myśl mojego kumpla: "Kto nie ma szczęścia w miłości......- ten i tak nie ma szczęścia w ogóle". :hippie
 

ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
zeno06 napisał:
Dzieki ArekS. Ja sobie w takich chwialch przywołuję złotą myśl mojego kumpla: "Kto nie ma szczęścia w miłości......- ten i tak nie ma szczęścia w ogóle". :hippie
No, niestety, w tym wypadku nawet powtórne losowanie mi nie przyniosło szczęścia. :facepalm
Btw - dzięki, Al, za zwrócenie uwagi na screen z losowania. :dziękuję
Dzienks OXY! :sarkazm
 

hoortensja7532

Nowy użytkownik
Dołączył
18 Styczeń 2019
Posty
8
Reakcje/Polubienia
3
Mam 1 licencję na Revo Uninstaller Pro wygraną tutaj na forum w konkursie guardiana Make us laugh photo caption i jej nie używam także jak ktoś chce niech się wpisze, ja będzie więcej niż 1 osoba to rozlosuję.


Zaznaczam że mogą zgłaszać się userzy tylko z rangą zasłużony :guma , wpisy mają dotyczyć tylko konkursu, jakiekolwiek miauczenie będzie kasowane.
czy ten konkurs jest jszcze aktualny jakby co to sympatycznie bardzo proszę jak najbardziej dla zasłużnej hoortensji . Jestem z wami uż kilka lat , obserwuje Was jesteście bardzo sympatyczni. serdecznie pozdrawiam.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9844
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
czy ten konkurs jest jszcze aktualny jakby co to sympatycznie bardzo proszę jak najbardziej dla zasłużnej hoortensji . Jestem z wami uż kilka lat , obserwuje Was jesteście bardzo sympatyczni. serdecznie pozdrawiam.
Ten konkurs odbył się prawie 7 lat temu i szczęśliwiec odebrał nagrodę.
W dodatku to był konkurs dla użytkowników z rangą "zasłużony" :)
 
Ostatnia edycja:

hoortensja7532

Nowy użytkownik
Dołączył
18 Styczeń 2019
Posty
8
Reakcje/Polubienia
3
czy ten konkurs jest jszcze aktualny jakby co to sympatycznie bardzo proszę jak najbardziej dla zasłużnej hoortensji . Jestem z wami uż kilka lat , obserwuje Was jesteście bardzo sympatyczni. serdecznie pozdrawiam.
dzięki za odpowiedz szkoda że nie aktualne jkby co pisze się na następny serdecznie pozdrawiam.
 

rom57

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2021
Posty
219
Reakcje/Polubienia
56
Kurczę, chyba nie jestem zasłużony (ostatnie oznaczenie dostałem jakiś 25 lat temu zasłużony pracownik morza przy tworzeniu BRH) ale chętnie bym sprawdził nowszą wersje tego programu. Mam 3.2.1 powiem super.
 
Status
Zamknięty.
Do góry