Nowy Admin

A

Anonymous

najwyraźniej wcale nie było tak ok skoro jest teraz nas więcej
- jeden ma ta funkcje z racji swojej wiedzy ( bo ma naprawdę olbrzymia natomiast istnieje dość istotna bariera językowa) to nijako uniemożliwia mu prawidłowe działanie jako Admin
-m4cios- człowiek który to tak naprawdę ruszył, natomiast raczej już tu nie zawita,i w sumie głupio by było go usunąć...( nikt tego teraz nie zrobi)
wiec tak naprawdę jest nas trzech
będzie łatwiej... dla nas , myślę ze reszta użytkowników również to odczuje na plus
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Al idziesz jak burza!!! :ok :D Gratuluję. Życzę dużo satysfakcji na nowej ścieżce forumowego życia... :piwko :friends
Od kilku dni jakiś wiatr historii pozmieniał część avatarów. Twój mi się nie ładuje... Pewnie szykujesz coś extra...
Niech zgadnę - Bruce Willis z cygarem i w koronie? :zaciesz
Jeżeli będziesz musiał wskazać kogoś na wakat na Twoją poprzednią fuchę - wiesz gdzie mnie znaleźć... :p
Heh..., żartowałem... :klawik.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9845
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Dziękuję, dziękuję. Nie przygotowałem expose gdyż nominacja a tym bardziej wybór na premiera forum kompletnie mnie zaskoczył. Nie zaproszono mnie na żadną debatę, nawet Adam Nawałka nie powołał mnie na decydujące o awansie mecze kadry.... i taka niespodzianka, zaszczytne stanowisko.... nie wiem co powiedzieć.
Postanowiłem więc, że zamiast lania wody podziękuję piosenką. Wybór był trudny. Początkowo pomyślałem, że "We are the champions" ale to zbyt banalne i nie jesteśmy na stadionie. Stwierdziłem więc, że wrzucę jakiś łomot i będzie dobrze.... ale dobrze byłoby dla paru osób (może jednej) a nie o to chodzi. Wpadły mi do głowy fajne ballady rockowe ale to znowu za długie i zanudziłbym wszystkich. No to może jakiś skoczny numer rockabilly.... no ale w końcu jesteśmy w poważnym miejscu więc skoczne odpada. Po dłuższej chwili doszedłem do wniosku, że czego bym nie dał to komuś się nie spodoba. Voilà - to najlepsze z możliwych rozwiązań - dać coś co nikomu nie przypadnie do gustu i każdy będzie (nie)zadowolony. Czyli krótkie, nie za smutne i nie za wesołe, dostojne i nie łomoczące. Werble....



:dziękuję :dziękuję
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5477
Reakcje/Polubienia
3995
Miasto
Polska
al_arsen napisał:
Dziękuję, dziękuję. Nie przygotowałem expose gdyż nominacja a tym bardziej wybór na premiera forum kompletnie mnie zaskoczył. Nie zaproszono mnie na żadną debatę, nawet Adam Nawałka nie powołał mnie na decydujące o awansie mecze kadry.... i taka niespodzianka, zaszczytne stanowisko.... nie wiem co powiedzieć.
Postanowiłem więc, że zamiast lania wody podziękuję piosenką. Wybór był trudny. Początkowo pomyślałem, że "We are the champions" ale to zbyt banalne i nie jesteśmy na stadionie. Stwierdziłem więc, że wrzucę jakiś łomot i będzie dobrze.... ale dobrze byłoby dla paru osób (może jednej) a nie o to chodzi. Wpadły mi do głowy fajne ballady rockowe ale to znowu za długie i zanudziłbym wszystkich. No to może jakiś skoczny numer rockabilly.... no ale w końcu jesteśmy w poważnym miejscu więc skoczne odpada. Po dłuższej chwili doszedłem do wniosku, że czego bym nie dał to komuś się nie spodoba. Voilà - to najlepsze z możliwych rozwiązań - dać coś co nikomu nie przypadnie do gustu i każdy będzie (nie)zadowolony. Czyli krótkie, nie za smutne i nie za wesołe, dostojne i nie łomoczące. Werble....

:dziękuję :dziękuję
A może Oda do radości :)



Gratulacje!!!
 
A

Anonymous

Zaraz będzie tu więcej adminów niż userów :szydera
Niemniej jednak, żeby nie zarobić bana, gratuluję :)
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Hehe rozrasta się administracja rozrasta. Jak w środowiskach rządzących :yhy . Wszystko dla dobra... Kraju upsss tzn. Forum.
al_arsen wyrazy współczucia z dodatkowych obowiązków. :piwko
 

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1119
Reakcje/Polubienia
5059
Gratulacje!
Życzę także natchnienia do dobrych pomysłów na Forum!
 
Do góry