pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Do testowania używam wielu programów tworzących kopię partycji systemowej i jak na razie ze wszystkich, tylko Macrium Reflect musiałem przepraszać. Każdy powinien posiadać takiego asa w rękawie :mistrzunio
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37251
Reakcje/Polubienia
33664
EASEUS Todo Backup Free 8.9
Supported OS: Windows 10/8/7/Vista/XP
Supported language: English, Deutsch, Español, Français, Italiano, Português,
Polski, 日本語, 中文 (繁體), 中文 (简体)
EASEUS Todo Backup Free - bezpłatne do użytku domowego, narzędzie pozwalające wykonać kopię zapasową całego dysku. Prosty, aczkolwiek efektownie wyglądający interfejs pozwala na szybki dostęp do wszystkich funkcji programu. Obsługa nie sprawia problemów, komunikaty są zwięzłe i czytelne. Użytkownik jest prowadzony krok po kroku przez wybrane działanie np. tworzenie nośnika ratunkowego, przywracanie kopii zapasowej.
Opis zaczerpnięto ze strony programosy.pl
Pobieramy:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Ja używam paragona, choć chętnie bym posłuchał opinii recenzji, plusów i minusów na temat innych programów
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam !

Mój program do tworzenia kopii to : RollBack Rx Professional :ok
 

hmmkot

Wygadany
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
97
Reakcje/Polubienia
50
Uważam, że bardzo dobrym programem jest acronis szkoda, że jest płatny i starsze wersje już nie działają na nowych systemach, kiedyś używałem także norton ghosta
 

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
Witam!
Ja używam Seagate DiscWizard. Jest to darmowa wersja do dysków Seagate i jeśli dobrze pamiętam Toshiby. Program jest po polsku, ma ograniczenia, ale obrazy całych dysków robi wg mnie dobrze. Dyski wielkości około 80 GB danych kompresuje do około 40 GB. Ma harmonogram, więc można sobie ustawić, kiedy ma robić kopie a także ile kopii ma przechowywać. Przywracanie obrazów dysków ( partycji) rozpoczyna się z poziomu Windowsa. Program sam restartuje komputer i przeprowadza operację, która trwa u mnie ( kopia 40 GB danych, Asus N61VG, Windows 10 ) około 15 - 20 minut. Jeszcze zaznaczę że posiadam jeden dysk Seagate, pozostałe 3 innych marek, więc trzeba mieć ten jeden, a może żaden ? Na dole programu na pasku zachęca do zakupu pełnej wersji. Po naciśnięciu wyświetla się okno ale już Acronisa z wypisanymi pełnymi możliwościami. Z tego wynika że jest to jakaś okrojona wersja Acronisa. To by było na tyle....
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Windows backup & restore is more than enough for me.
 

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
379
Reakcje/Polubienia
411
AOMEI Backupper Pro

Po wielu próbach na innych programach uważam, że ten program jest nie zły.
Obsługuje obsługuje pięć metod tworzenia kopii zapasowych danych na
komputerze lub w sieci, tj.:
1. Kopia zapasowa typu Kopia
2. Codzienna kopia zapasowa - ustawienia w harmonogramie
3. Różnicowa kopia zapasowa
4. Przyrostowa kopia zapasowa
5. Normalna kopia zapasowa
Poza ww. opcjami między innymi szyfrowanie i kompresja obrazów dysku, klonowanie dysków\partycji, sprawdzanie integralności, przywracanie danych z obrazu, podział backupu na mniejsze pliku oraz generowanie bootowalnych nośników i inne.
 

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
379
Reakcje/Polubienia
411
Dla tych którzy nie posiadają wersji profesjonalnej AOMEI Backupper Professional 3.2, program jest na płycie jako dodatek do PC Format 02/2016
 

fishmark

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
34
Reakcje/Polubienia
46
AOMEI Backupper Professional 3.2,używam od wersji 1.6 i jak zawsze jest niezawodny,
wykonuję nim kopie zapasowe systemu oraz klonowałem nim dysk twardy.
 
3

3e6-16hn

My favorite programs for backup is Rollback Rx . It is easier to rollback when I encounter a problem with my PC and it is also light in my system.
 
Do góry