Kerish Doctor 2015 - zgarnij licencję !!!

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9991
Reakcje/Polubienia
10624
Miasto
Somewhere over the rainbow.

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Do niedawna używałem Glary utilities pro, w tej chwili nie mam żadnego programu do optymalizacji.
Skoro Kerish Doctor jest tak zachwalany a Admin zaleca udział w konkursie to proszę mnie liczyć. :dziękuję
 

vorilhon

Świeżak
Dołączył
12 Lipiec 2013
Posty
37
Reakcje/Polubienia
0
Nigdy nic nie wygrałem, a wiem, że to znakomity program, który można stosować, nawet nie mając doświadczenia. Wiele funkcji sprawi, że odinstaluję inne programy, mam ich kilka, jeden kombajn Kerish Doctor 2015 wystarczy za 10... Pozdrawiam i dziękuje za bardzo dobry gratis!!!
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1084
Reakcje/Polubienia
43
Soffy al._arsen, "zakręciłem" się i byłem przekonany że na naszym forum jest mniej licek, i dlatego to moje pytanie (niezbyt trafione)
 

plejmix

Bardzo aktywny
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
172
Reakcje/Polubienia
22
Witam też chciałbym sie przyłączyć do konkursu na Kerish Doctor dotąd bałem sie cokolwiek instalować na win10 ale skoro program jest tak zachwalany przez fochowców chciałbym wyprubować
 

RadoCMG

Wygadany
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
11
Miasto
Morąg
Witam! Obecnie nie posiadam żadnego kombajnu do czyszczenia systemu, a z pewnością by się takowy przydał. Widzę sporo pozytywnych opinii odnośnie tego programu, więc z chęcią bym go wypróbował :)

Dzięki za konkurs :hi
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Łatwo powiedzieć "zgarnij licencję". Jednak szkoda śliny na plucie w brodę, że nie skorzystało się z okazji wzięcia udziału w konkursie. Rozbudowany i do tego bezpieczny program do ujarzmienia windowsa zawsze się przyda.
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Skończyła mi się licencja na WinUtilities a Kerish byłby pewnie dużo lepszym następcą:) Chciałbym posiadać program który ma tak duże możliwości.
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Używam w tej chwili TuneUp 2013,wygranego w jakimś konkursie,ale nie jestem zadowolony z tego programu,dlatego chętnie wezmę udział w tym konkursie,aby wypróbować Kerisha.
 

kuba-xp

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Styczeń 2012
Posty
133
Reakcje/Polubienia
8
Jestem w trakcie poszukiwań programu-kombajnu do optymalizacji systemu. Testowałem już co prawda kilka bezpłatnych programów, jednak wydaje mi się, że nie są one na tyle skuteczne, co rozbudowane programy z wieloma przydatnymi funkcjami. Z tego co widzę program posiada niezłe recenzje, co świadczy o jego skuteczności. Chętnie zostałbym posiadaczem licencji.
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
197
Witam!
Dzięki wielkie, cieszę, że się wygrałem i gratuluję pozostałym zwycięzcom.

A do przegranych - jeśli ktoś chce mam klucz rejestracyjny zdobyty podczas niedawnej akcji na GiveAway of The Day na rok.
Jak ktoś jest chętny proszę pisać - kto pierwszy ten lepszy!
Pozdrawiam
 
Do góry