Z jakich przeglądarek korzystacie ?

Z jakich przeglądarek korzystacie , i dlaczego akurat tę wybraliście

  • Firefox

    Głosy: 179 47,4%
  • Pale Moon

    Głosy: 14 3,7%
  • Internet Explorer 6, 7, 8, 9, 10

    Głosy: 36 9,5%
  • SlimJet

    Głosy: 21 5,6%
  • Opera

    Głosy: 114 30,2%
  • Chrome

    Głosy: 99 26,2%
  • Chromium

    Głosy: 12 3,2%
  • Maxthon

    Głosy: 15 4,0%
  • SRWare Iron

    Głosy: 18 4,8%
  • Inne

    Głosy: 40 10,6%
  • Edge

    Głosy: 6 1,6%

  • Głosujących
    378

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Manila napisał:
Chromowaty CentBrowser:

zzdzolP.jpg


Wszystko działa jak należy. Poza tym bardziej mi pasuje niż Slimjet. Może dlatego, że z wyglądu bardzo przypomina własnie Chrome :sarkazm


Dzięki Manila.
W domu sprawdzę jak to się sprawuje - bo w pracy mam tylko Firefoxa. Nie ukrywam, że w Slimjet'owej obsłudze gestów myszy brakuje mi tylko dwóch gestów - bardzo często przeze mnie wykorzystywanych - mianowicie, kiedy klikam ppm na linku i przeciągam w górę - otwiera mi łącze (na które wcześniej najechałem) w nowej zakładce i od razu do niej przechodzi i analogicznie tylko przeciągam w dół - przy czym otwiera łącze obok aktywnej zakładki - dwa niesłychanie ważne dla mnie gesty :)
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Widzę że używacie różnych przeglądarek, ma na razie tylko IE. Próbowałem się przekonać się do Opery I Firefoxa ale jakoś najbardziej odpowiada mi IE. Tylko że przy kilku lub -nastu otwartych kartach użycie ramu dochodzi nawet do 1.5Gb - to normalne?
 
A

Anonymous

wwd napisał:
Tylko że przy kilku lub -nastu otwartych kartach użycie ramu dochodzi nawet do 1.5Gb - to normalne?
Tak normalne.
Czy u Was Slimjet w wersji 6 otwiera się długo dłużej niż w poprzedniej wersji ?
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2175
Reakcje/Polubienia
246
Miasto
okolice internetu
Czy u Was Slimjet w wersji 6 otwiera się długo dłużej niż w poprzedniej wersji ?

Wręcz przeciwnie
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Hornet napisał:
Czy u Was Slimjet w wersji 6 otwiera się długo dłużej niż w poprzedniej wersji ?
Nie zauważyłem takiej przypadłości. Natomiast faktem jest, że masa zblokowań ze strony AppGuarda jest w stosunku do Slimjet, ale tak było też za czasów wersji 5. Poza tym, pewnie bloki są dlatego, że mam folder Slimjet'a na pulpicie :bea
 
A

Anonymous

artoor napisał:
Slimjet, ale tak było też za czasów wersji 5. Poza tym, pewnie bloki są dlatego, że mam folder Slimjet'a na pulpicie :bea
To nie wina Slimjeta tylko długo nieaktulizowanego AppGuarda.
 

guma77

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
168
Reakcje/Polubienia
79
polecam slimjet x64 portable \ postawiony na ram dysku zapiernicza fest :hura
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Ja od wielu lat Firefox w pewnym okresie próbowałem przekonać sie do chrome ale jakos nie pykło
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
U mnie obecnie kilka (w zależności od potrzeb):
Slimjet portable - dla małego zużycia pamięci, dużej szybkości, kilku fajnych wbudowanych dodatków (bezp. zrzuty, turbopobieranie, itp.)
Palemoon x64 portable - dla szybkości, największej konfigurowalności interfejsu i różnych dodatków, prywatności,
Tor Browser portable - dla największej anonimowości w necie.
 

krktch

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
19
Reakcje/Polubienia
7
Nadal PaleMoon w wersji 64 bitowej.

Próbowałem inne przeglądarki, ale w stabilności pracy PM wygrywa. Niskie zapotrzebowanie na pamięć
i obsługa większości dodatków z Firefox na plus.
 

qwer0

Świeżak
Dołączył
17 Wrzesień 2015
Posty
31
Reakcje/Polubienia
1
Korzystam z Opery troszkę dlatego że pamiętam jak się zmieniała i ile rzeczy wprowadziła które zostały potem zjechane do innych przeglądarek - choćby guzik rozwijany Opera działający trochę na zasadzie przycisku Start - potem zastosowany i chwalony w FF. Poza tym najważniejsze rzeczy jak blokowanie reklam itd miała wbudowane i nie trzeba było bawić się w dodatkowe poszukiwanie wtyczek.
Obecnie jeszcze śledzę postępy twórców przeglądarki Vivaldi - z zapowiedzi ma to być taka jakby stara Opera czyli to co lubiłem :)
 
Do góry