Pochwały do przeanalizowania

A

Anonymous

angellomichel387 napisał:
wprowadzić neutrał i minus oczywiście od jakiejś rangi i dla ludzi którzy już jakiś czas działają na forum i tym mogło by się pomóc rozwiązać ten problem
To dopiero zacząłby się festiwal ............ (użyłem brzydkiego słowa które wyniosłem z domu a w nagrodę administrator przeniósł mnie do grypy Karny Jeżyk aka Karny Pedofilins) :szydera
 

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
ktośtam napisał:
angellomichel387 napisał:
wprowadzić neutrał i minus oczywiście od jakiejś rangi i dla ludzi którzy już jakiś czas działają na forum i tym mogło by się pomóc rozwiązać ten problem
To dopiero zacząłby się festiwal spierdolenia :szydera
Witaj ja tylko dałem pomysł
bo działa to na innym forum
fakt niektórzy przesadzają z dawaniem minusa bo ktoś kogoś wkurzył ale dlatego dodałem że od jakiejś rangi lub od czasu tutaj aktywnie oczywiście spędzonego
Jak wszystko ma swoje minusy i plusy :klawik.
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2175
Reakcje/Polubienia
246
Miasto
okolice internetu
Witaj ja tylko dałem pomysł
bo działa to na innym forum
fakt niektórzy przesadzają z dawaniem minusa bo ktoś kogoś wkurzył ale dlatego dodałem że od jakiejś rangi lub od czasu tutaj aktywnie oczywiście spędzonego

Tylko dlaczego mamy brać wzór z głupich pomysłów? No tak, jeszcze minusy - chyba w celu ostatecznego skłócenia wszystkich ze wszystkimi. Delikatnie mówiąc - jazda bez trzymanki
 

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
TajnyAgent napisał:
Witaj ja tylko dałem pomysł
bo działa to na innym forum
fakt niektórzy przesadzają z dawaniem minusa bo ktoś kogoś wkurzył ale dlatego dodałem że od jakiejś rangi lub od czasu tutaj aktywnie oczywiście spędzonego

Tylko dlaczego mamy brać wzór z głupich pomysłów? No tak, jeszcze minusy - chyba w celu ostatecznego skłócenia wszystkich ze wszystkimi. Delikatnie mówiąc - jazda bez trzymanki
ok napisze ci te forum bo to nie są głupi ludzie

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Więc bez obrazy ale dużo ludzi jest mądrzejszych od ciebie i mnie :klawik.
Można przecież jakieś ograniczenia zrobić itp po to w końcu są zakładane takie tematy żebyśmy podejmowali jakieś decyzje i dali jakiś pomysł wspólnie :klawik.
 
Do góry