Test programu Zemana Anti-Malware 2011

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Test programu Zemana Anti-Malware 2011

 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Jak zwykle kawał dobrej roboty zrobiłeś SE7EN. Test pokazuje że nowa Zemana sprawuje się świetnie jako dodatkowy skaner. :D
 

Likwis

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
1007
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Okolice Krk
Nie wiem czy na podstawie 1 zagrożenia choć najwyższej półki można stwierdzić,że klon Hitmana Pro posiada bardzo dobrą metodę leczenie/usuwania malwar'u. Tu spisał się wzorowo . Nie jeden Av by się zapewne na tym zagrożeniu wyłożyło :) Ciekawi mnie jakby Zemana A-M poradziła sobie na zagrożeniach z każdego rodzaju: na typowych trojanach, robakach, wirusach, backdoorach , adware czy spyware , chociaż po 1 z każdego typu :) Wykryć a usunąć to 2 różne rzeczy :)
 
A

Anonymous

Dobra robota SE7EN :D
BTW. Czy czas od zainfekowania do próby usuwania ma jakiś wpływ na pomyślność tej akcji(oczywiście w tym przypadku z testu) :??
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Fakt Likwis, zainfekowałem jednym, ale tym z trudniejszych w leczeniu, szczególnie że to był najnowszy wariant z którym nie radził sobie nawet Hitman Pro build 119. marsellus tu specjalnie trochę poczekałem i nawet zrestartowałem komputer żeby wszystko zaskoczyło co miało się włączyć, ten malware znika z listy procesów w chwile po tym jak zniknie sam uruchomiony plik :)
 
Do góry