Wszystkiego najlepszego dla BestiaZBagienMyśli

BestiaZBagienMyśli

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
31 Grudnia 2014
Posty
126
Reakcje/Polubienia
4
Dziękuje Wam Wszystkim bardzo serdecznie za życzenia :dziękuję To bardzo miłe jak tutaj mnie przyjeliście i generalnie że zawsze można na Was liczyć.
Odniosę się tylko do trafionych życzeń dwóch Kolegów:
Artoor: Boże Błogosławieństwo jakiego mi życzysz to na chwilę obecną coś bez czego nie wyobrażam sobię w swoim obecnym stanie przeżyć nawet dnia.
Zeno: od Ciebie Fortuny to mi się skojarzyło z dwoma kuponami u buka:eek:bydwa za skromne 2 złote opiewały na 1200 złotych (12 meczy)-sprawdzałem po kolei i 11 "weszło"-zawalił ostatni :Stelmet Zielona Góra podparty handi a na drugim ukochana Barcelona w kosza miała wygrać 11-stoma punktami co najmniej i się nie wysiliła. A trafione z tego względu że akurat w dniu urodzin podwyżkę dostałem (60 groszy :facepalm ) i z tego powodu że nie pokrywa się ona z trudem jaki ponoszę na pracę prawie w każdy weekend a także wielu innych niezależnych od kasiorki szukam i w modlitwach zanoszę Panu swoje prośby o lepszą pracę.
Dobra tak się rozpisałem więc na koniec chciałbym Wam Wszystkim życzyć samych dobrych myśli dziś; dużo optymizmu i cóż-miłego dnia. Dziękuję!
 
Do góry