Podsumowanie i rezygnacja

A

Anonymous

Witam :klawik. jestem na forum od kilku lat , prawdopodobnie dla tego iż jego forma ludzie którzy to forum tworzą była cholernie ciekawa, a wręcz w jakimś sensie uzależniła mnie od codziennych odwiedzin i czynnego udziału w tym przedsięwzięciu :buziakk
nie mniej wszystko z biegiem czasu powinno w jakimś sensie ewoluować bo dotychczasowa forma się najzwyczajniej wypala
przyczyn tego jest kilka
natomiast generalnie jest to naturalny proces który zachodzi zawsze ,w każdym aspekcie życia i aby nadal to "żywo" funkcjonowało i skłaniało ludzi do jego rozwoju potrzebne są pewne dość istotne zmiany
w momencie otrzymania funkcji Admina ochoczo w jakimś sensie zacząłem je wprowadzać , jednak okazało się iż nie wszystkie odebrano na plus , do tego pewne moje decyzje zostały cofnięte , co nijako burzy mój autorytet jako Administratora tego forum , i sprawia że jestem nim tylko "papierowo" , co mi prywatnie, nie odpowiada i nie widzę już sensu aby nadal piastować taka funkcję
dla tego zdecydowałem się na rezygnacje(wychodzę z założenia iż każda decyzja jest lepsza, niż jej brak)
proszę Cię Oksygen o zdjęcie mnie z tego stanowiska :buziakk
(jeśli mogę to proponuje na swoje miejsce fluida , bo bezsprzecznie jego wrodzona inteligencja oraz szacunek jakim darzą go forumowicze zapulsuje dla forum

Szczerze dziękuję za ta przygodę i życzę powodzenia :friends
ze swojej strony... nadal będę działał i dokładał swoją cegiełkę do rozwoju tego forum, dopóki się da... :guma
pozdrawiam zwolenników jak i wrogów mojej "forumowej polityki" :hippie


ps- proszę o nie kasowanie mojego postu... chciał bym aby choć cześć ludzi wiedziała czemu podjąłem taka a nie inna decyzje
 

fiodor99

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Listopad 2011
Posty
870
Reakcje/Polubienia
86
Miasto
25° 47' N 80° 13' W
276a80ead5f16db7aa78006b6896e6e02642.jpg

Dzięki za kawał dobrej roboty :dziękuję
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24602
Miasto
Trololololo
Ok, Przerzuciłem Ciebie jorn do fąfli, dzięki za wkład w forum :francuz
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
:piwko wypijmy za Twój powrót do niebieskich, Jorn :)
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Dzięki za włożoną pracę na rzecz forum :piwko
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Chmmm... Delikatna sprawa i nie wiem, czy aby nie nazbyt emocjonalne podejście... :scratch
W każdym razie dzięki za zaangażowanie i powagę z jaką podszedłeś do nowych obowiązków. :dziękuję
Witam zatem nowego - starego moda. :) :piwko
Ps. Szkoda tylko, że o ludziach i atmosferze napisałeś w czasie przeszłym... Zazwyczaj można przecież dostrzec jakieś światełko w tunelu... :klawik.
 

ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
jorn napisał:
proszę Cię Oksygen o zdjęcie mnie z tego stanowiska
OXYGEN THIEF napisał:
Ok, Przerzuciłem Ciebie jorn do fąfli, dzięki za wkład w forum :francuz
Zeno napisał:
Witam zatem nowego - starego moda.
To się podziało! :eek: Ale przynajmniej można pogratulować Jornowi popołudniowego awansu z Fąfla na Moda. spox
A na poważnie: dzienks, Jorn - za Twój czas i trud, jaki włożyłeś w w rozwój Forum pełniąc funkcję Admina. :dziękuję
I szacun, że nadal chcesz tu aktywnie działać jako moderator. Wszystkiego dobrego! :piwko
 
Do góry