Kaspersky Free i niedziałające przeglądarki

virophage

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
199
Reakcje/Polubienia
19
Miasto
Pomorze
Witam

Zainstalowałem na próbę Kaspersky Free i nie działa mi żadna przeglądarka :facepalm po prostu nie chce się uruchomić, pytanie dlaczego ?
Jak wyłączę ochronę jest to samo , dopiero jak wyłączę ikone w trayu Kaspersky, działają przeglądarki :zaciesz
Testował ktoś ten nowy darmowy produkt Kaspersky Free i miał podobny problem ?

503619Przechwytywanie.png
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35568
Reakcje/Polubienia
24598
Miasto
Trololololo
Program jest przeznaczony na rynek Rosyjski także obstawiam że by śmigało jakbyś miał przeglądarkę w tym jęzorze.
 

virophage

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
199
Reakcje/Polubienia
19
Miasto
Pomorze
OXYGEN THIEF napisał:
Program jest przeznaczony na rynek Rosyjski także obstawiam że by śmigało jakbyś miał przeglądarkę w tym jęzorze.

Już sobie poradziłem :) tak chciałem go sprawdzić i na razie zostaje , wydaje się "leciutki" zobaczymy jak się będzie sprawował :zaciesz
Na początku tez tak myślałem ale dzięki za info :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35568
Reakcje/Polubienia
24598
Miasto
Trololololo
virophage napisał:
OXYGEN THIEF napisał:
Program jest przeznaczony na rynek Rosyjski także obstawiam że by śmigało jakbyś miał przeglądarkę w tym jęzorze.

Już sobie poradziłem :) tak chciałem go sprawdzić i na razie zostaje , wydaje się "leciutki" zobaczymy jak się będzie sprawował :zaciesz
Na początku tez tak myślałem ale dzięki za info :)
Więc napisz jak sobie poradziłeś, przyda się innym :bea
 

virophage

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
199
Reakcje/Polubienia
19
Miasto
Pomorze
OXYGEN THIEF napisał:
virophage napisał:
OXYGEN THIEF napisał:
Program jest przeznaczony na rynek Rosyjski także obstawiam że by śmigało jakbyś miał przeglądarkę w tym jęzorze.

Już sobie poradziłem :) tak chciałem go sprawdzić i na razie zostaje , wydaje się "leciutki" zobaczymy jak się będzie sprawował :zaciesz
Na początku tez tak myślałem ale dzięki za info :)
Więc napisz jak sobie poradziłeś, przyda się innym :bea

Ściągnąłem ruski plik online (wersja elektroniczna) :zaciesz Kaspersky , zainstalowałem i zacząłem zabawę z aktywacja proxy i ustawianiem , musiał coś rusek (albo ja) u siebie przestawić bo przeglądarka nie wstawała :zaciesz wyrzuciłem wsio, znalazłem nowy tym razem cały plik offline softu , odnowa cały proces i poszło :)

Jakby ktoś chciał sie pobawić :)
aktywacja i reszta WAŻNE AKTYWOWAĆ Z RUSKIEGO PROXY IP POTEM ZMIENIAĆ LITERY Z RU NA EN .

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
plik Kaspersky Free

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
A

Anonymous

To jeszcze zdradź, adres tego pliku offline, bo znalazłem tylko to
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
a to chyba online ?
Widzę, że masz to w angielskim, coś tam trzeba grzebać, żeby to u nas poszło, np. z IP ?
 

virophage

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
199
Reakcje/Polubienia
19
Miasto
Pomorze
Hornet napisał:
virophage napisał:
wydaje się "leciutki"
W porównaniu z ??
Witam :)

Chodziło mi bardziej ze "leciutki" dla mojego systemu :) Jakiś czas temu miałem fscure anti virus , który po jakimś czasie stał się wielka "kobyłą" ale zaznaczam ze tu może być podobnie zobaczę :) , na dzień dzisiejszy jest OK .Dobrze integruje się z przeglądarka na high , nie chce jakiegoś inter security , zależy mi tylko na tych modułach które on posiada , mam do tego jeszcze Tiny wall , appguarda ,WinAntiRansom i zemanke na razie starczy :zaciesz
 
Do góry