Konkursy, Konkusy, Konkursy.

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
ktośtam napisał:
Jeżeli o głupie posty chodzi, to przecież wiadomo zawsze nagrodę zgarnie pogromexe :szydera
A jakże... :dziwak Właśnie odezwał się jeden z faworytów, o których wcześniej wspominalem. :szydera
 
A

Anonymous

zeno06 napisał:
Czy ma być nadal otwarte na nowych użytkowników, czy też ma zamieniać się w bardziej zamknięte ze stałą liczbą wiernych - zasłużonych użytkowników, gdzie każdy ewentualny nowy użytkownik spotka się z (mniej lub bardziej dosadnie wyrażaną) podejrzliwością, ze jest albo "sępem"

Jestem za tym, żeby forum pozostało otwarte na świeżą krew, bo dzięki temu będzie ciekawsze jako platforma wymiany poglądów i silniejsze na zewnątrz. Nie sprzyjają jednak temu czasami (jest to jeszcze wyjątek, pytanie czy na długo) pojawiające się (deprymujące dla nowych użytkownikow, którzy nie zorientowali się w kąśliwym stylu niektórych z nas lub w strukturze forum) komentarze typu "(...)tu trzeba myśleć, to nie DB(...)"
Oczywiście,że sępy aktywują się przy wszelkiego rodzaju konkursach dlatego primo : trzeba tępić dziadów,secundo : ograniczyć liczbę konkursów do max jednego w miesiącu.
Co do dp.pl to faktycznie u nas trzeba myśleć (przynajmniej okazjonalnie) bo u nich myślenie wyłączone jest na stałe :szydera .
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5477
Reakcje/Polubienia
3995
Miasto
Polska
zeno06 napisał:
...Przy okazji konkursów i tekstów moze fajnie byłoby (przynajmniej zglaszam taki pomył) zrobić stały "Konkurs na złote strofy forum", gdzie każdy mógłby zgłaszać zabawne (albo głupie) posty użytkowników lub ich fragmenty w formie np. linka do postu. ...
Zeno, proszę Cię, zrób to.
Ja mam faworyta, filozofem zwanego. Wygląda jak milion dolarów i brzydzi się swojego imienia i nazwiska. :dziwak :dziwak :dziwak
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
antbil007 napisał:
zeno06 napisał:
...Przy okazji konkursów i tekstów moze fajnie byłoby (przynajmniej zglaszam taki pomył) zrobić stały "Konkurs na złote strofy forum", gdzie każdy mógłby zgłaszać zabawne (albo głupie) posty użytkowników lub ich fragmenty w formie np. linka do postu. ...
Zeno, proszę Cię, zrób to.
Ja mam faworyta, filozofem zwanego. Wygląda jak milion dolarów i brzydzi się swojego imienia i nazwiska. :dziwak :dziwak :dziwak
:hi
Dzięki antbil007 za poparcie. :dziękuję To jest nas dwóch, którzy formalnie popierają pomysł. To na razie trochę za mało, żeby zawracać głowę i prosić o błogosławieństwo OXYGEN THIEF . :papież Ja jestem małym pikusiem, żebym cokolwiek z tym zrobił. :zawsty Nie mialbym żalu, gdyby ktoś ze "starszyzny" przejął i pociągnął temat (deklaruję pomoc). Było by przy tym trochę roboty. Pytanie, czy któryś z Modów miałby czas i ochotę ogarniać temat. Bo konkurs, jeżeli miałby mieć sens, musiałby by być gdzieś na forum podpięty na stałe. Zgłoszenia powinny z automatu kolejno numerowane, żeby potem można na nie powszechnie głosować. W celu zapobieżenia, aby konkurs nie przerodził się w jedną z form toczenia prywatnych wojen na forum :lanie , użytkownicy mogliby zgłaszać propozycje np. raz na tydzień. Kto by tego pilnował? Czy dałoby się napisać jakiś skrypt do tego celu? Co ile rozstrzygnięcie edycji: 3 m-ce może 6 -m-cy. Jak nagroda? Może tytuł "Złotousty Forum PZD" z jakiś emblematem pod rangą do czasu rozstrzygnięcia kolejnej edycji. Jest parę pytań. Przydałyby się propozycje, ale najważniejsze byłoby poparcie. Konkurs mógłby być zabawny. :D Temat myślę jest rozwojowy, o ile pomysł zyska uznanie jeszcze trochę członków forum. Nie będzie zainteresowania, nie będzie sprawy.
:francuz
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
antbil007 napisał(a):

zeno06 napisał(a):
...Przy okazji konkursów i tekstów moze fajnie byłoby (przynajmniej zglaszam taki pomył) zrobić stały "Konkurs na złote strofy forum", gdzie każdy mógłby zgłaszać zabawne (albo głupie) posty użytkowników lub ich fragmenty w formie np. linka do postu. ...


Zeno, proszę Cię, zrób to.
Ja mam faworyta, filozofem zwanego. Wygląda jak milion dolarów i brzydzi się swojego imienia i nazwiska. :dziwak :dziwak :dziwak


:hi
Dzięki antbil007 za poparcie. :dziękuję To jest nas dwóch, którzy formalnie popierają pomysł. To na razie trochę za mało, żeby zawracać głowę i prosić o błogosławieństwo OXYGEN THIEF . :papież Ja jestem małym pikusiem, żebym cokolwiek z tym zrobił. :zawsty Nie mialbym żalu, gdyby ktoś ze "starszyzny" przejął i pociągnął temat (deklaruję pomoc). Było by przy tym trochę roboty. Pytanie, czy któryś z Modów miałby czas i ochotę ogarniać temat. Bo konkurs, jeżeli miałby mieć sens, musiałby by być gdzieś na forum podpięty na stałe. Zgłoszenia powinny z automatu kolejno numerowane, żeby potem można na nie powszechnie głosować. W celu zapobieżenia, aby konkurs nie przerodził się w jedną z form toczenia prywatnych wojen na forum :lanie , użytkownicy mogliby zgłaszać propozycje np. raz na tydzień. Kto by tego pilnował? Czy dałoby się napisać jakiś skrypt do tego celu? Co ile rozstrzygnięcie edycji: 3 m-ce może 6 -m-cy. Jak nagroda? Może tytuł "Złotousty Forum PZD" z jakiś emblematem pod rangą do czasu rozstrzygnięcia kolejnej edycji. Jest parę pytań. Przydałyby się propozycje, ale najważniejsze byłoby poparcie. Konkurs mógłby być zabawny. :D Temat myślę jest rozwojowy, o ile pomysł zyska uznanie jeszcze trochę członków forum. Nie będzie zainteresowania, nie będzie sprawy.
:francuz

Popieram również inicjatywę - i myślę, że można to będzie uprościć - tak może ... za - :ok , przeciw - :fakolec
Każdy może dać 1 raz przez 3 m-ce np od publikacji. Co na to "Morderatorzy i Nas wszystkich "Czerwoni zarządcy" ? Jeśli można technicznie to niech się dzieje 'ku chwale Forum i wasali Jego" ... :klawik.
A może ktoś nie chce dalszego rozwoju forum ??? :pala :k...... :lanie
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
415
Reakcje/Polubienia
457
Miasto
szczecin
Rozumiem, że główny temat jest aktualny i tylko odbiegł lekko w bok. Wraca jak bumerang po konkursie, który okazał się atrakcyjny. Po takiej "burzy w szklance z wodą" przychodzą kolejne losowania, do których trzeba wielokrotnie namawiać forumowiczów. Po co tworzyć nowe zasady/algorytmy, skoro w warunkach konkursów już są ; ilość postów, czas bycia na forum, pochwały. Forum jest fajne , bo jest jak żywy organizm. Zawsze się coś dzieje, ale czy tym razem dobrze? Nie wiem. Tym bardziej, że to OXY włożył kij w mrowisko. Ciekawe jak to się tym razem skończy.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35554
Reakcje/Polubienia
24589
Miasto
Trololololo
hocik napisał:
Rozumiem, że główny temat jest aktualny i tylko odbiegł lekko w bok. Wraca jak bumerang po konkursie, który okazał się atrakcyjny. Po takiej "burzy w szklance z wodą" przychodzą kolejne losowania, do których trzeba wielokrotnie namawiać forumowiczów. Po co tworzyć nowe zasady/algorytmy, skoro w warunkach konkursów już są ; ilość postów, czas bycia na forum, pochwały. Forum jest fajne , bo jest jak żywy organizm. Zawsze się coś dzieje, ale czy tym razem dobrze? Nie wiem. Tym bardziej, że to OXY włożył kij w mrowisko. Ciekawe jak to się tym razem skończy.
To nie ja :bea , ktoś się włamał na moje konto i założył taki temat :szydera
 
A

Anonymous

hocik napisał:
Po co tworzyć nowe zasady/algorytmy, skoro w warunkach konkursów już są ; ilość postów, czas bycia na forum, pochwały. Forum jest fajne , bo jest jak żywy organizm. Zawsze się coś dzieje, ale czy tym razem dobrze? Nie wiem. Tym bardziej, że to OXY włożył kij w mrowisko. Ciekawe jak to się tym razem skończy.
Nie nakręcajcie się tak tymi Konkursami :dziwak ...wyjdźcie od czasu do czasu z domu...wiosna za pasem.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
ToGor napisał:
Nie nakręcajcie się tak tymi Konkursami :dziwak ...wyjdźcie od czasu do czasu z domu...wiosna za pasem.
W nocy ?? :eek:
Chmmm... Da się zrobić... Trzeba tylko znaleźć powód... - długie nogi, smukła talia, duże oczy... :zawsty
Kurcze :scratch .... czyżbym pomyślał o żyrafie.... :facepalm
:zaciesz
 

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
ToGor napisał:
antbil007 napisał(a):

zeno06 napisał(a):
...Przy okazji konkursów i tekstów moze fajnie byłoby (przynajmniej zglaszam taki pomył) zrobić stały "Konkurs na złote strofy forum", gdzie każdy mógłby zgłaszać zabawne (albo głupie) posty użytkowników lub ich fragmenty w formie np. linka do postu. ...


Zeno, proszę Cię, zrób to.
Ja mam faworyta, filozofem zwanego. Wygląda jak milion dolarów i brzydzi się swojego imienia i nazwiska. :dziwak :dziwak :dziwak


:hi
Dzięki antbil007 za poparcie. :dziękuję To jest nas dwóch, którzy formalnie popierają pomysł. To na razie trochę za mało, żeby zawracać głowę i prosić o błogosławieństwo OXYGEN THIEF . :papież Ja jestem małym pikusiem, żebym cokolwiek z tym zrobił. :zawsty Nie mialbym żalu, gdyby ktoś ze "starszyzny" przejął i pociągnął temat (deklaruję pomoc). Było by przy tym trochę roboty. Pytanie, czy któryś z Modów miałby czas i ochotę ogarniać temat. Bo konkurs, jeżeli miałby mieć sens, musiałby by być gdzieś na forum podpięty na stałe. Zgłoszenia powinny z automatu kolejno numerowane, żeby potem można na nie powszechnie głosować. W celu zapobieżenia, aby konkurs nie przerodził się w jedną z form toczenia prywatnych wojen na forum :lanie , użytkownicy mogliby zgłaszać propozycje np. raz na tydzień. Kto by tego pilnował? Czy dałoby się napisać jakiś skrypt do tego celu? Co ile rozstrzygnięcie edycji: 3 m-ce może 6 -m-cy. Jak nagroda? Może tytuł "Złotousty Forum PZD" z jakiś emblematem pod rangą do czasu rozstrzygnięcia kolejnej edycji. Jest parę pytań. Przydałyby się propozycje, ale najważniejsze byłoby poparcie. Konkurs mógłby być zabawny. :D Temat myślę jest rozwojowy, o ile pomysł zyska uznanie jeszcze trochę członków forum. Nie będzie zainteresowania, nie będzie sprawy.
:francuz

Popieram również inicjatywę - i myślę, że można to będzie uprościć - tak może ... za - :ok , przeciw - :fakolec
Każdy może dać 1 raz przez 3 m-ce np od publikacji. Co na to "Morderatorzy i Nas wszystkich "Czerwoni zarządcy" ? Jeśli można technicznie to niech się dzieje 'ku chwale Forum i wasali Jego" ... :klawik.
A może ktoś nie chce dalszego rozwoju forum ??? :pala :k...... :lanie



ToGor koleżko spójrz na datę to było dokładnie rok temu ostatni raz o tym pisane :klawik.
Więc nie potrzebnie odgrzebałeś stare i już nie ważne sprawy :piwko
Pozdrawiam
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
angellomichel387 napisał:
ToGor napisał:
Popieram również inicjatywę - i myślę, że można to będzie uprościć - tak może ... za - :ok , przeciw - :fakolec
Każdy może dać 1 raz przez 3 m-ce np od publikacji. Co na to "Morderatorzy i Nas wszystkich "Czerwoni zarządcy" ? Jeśli można technicznie to niech się dzieje 'ku chwale Forum i wasali Jego" ... :klawik.
A może ktoś nie chce dalszego rozwoju forum ??? :pala :k...... :lanie
ToGor koleżko spójrz na datę to było dokładnie rok temu ostatni raz o tym pisane :klawik.
Więc nie potrzebnie odgrzebałeś stare i już nie ważne sprawy :piwko
Pozdrawiam
Hej angellomichel :hi - skoro "Nic w przyrodzie nie ginie", my jeszcze jako tako żyjemy, a Forum istnieje, to każdy temat może stać się aktualny, o ile będzie poparcie... W dodatku od wczoraj zamiast 2 zrobiło się 4 głosy poparcia... :yhy a nawet jeszcze nie zaczęliśmy lobbować. :zaciesz
:hippie
 
Do góry