Comodo Cloud Antivirus 1.0 Final

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24594
Miasto
Trololololo
Niestety nie jest to test :(
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Przepraszam zapomniałem dodać drugiego linku.
Jeśli chodzi o test to proszę uprzejmie :hi :szef

 

luger

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Styczeń 2011
Posty
169
Reakcje/Polubienia
32
Miasto
Poznań
A

Anonymous

Testy na wybranych samplach to jedno a ociężałość starej kobyły to drugie.
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Hornet napisał:
Testy na wybranych samplach to jedno a ociężałość starej kobyły to drugie.

Nie używam Comodo ale myślałem że należy raczej do lekkich AV :scratch
Czy możesz coś więcej napisać o wydajności Comodo: IS, Firewall, AV i jak obciążając system? Ewentualnie porównać jego obciążenie systemu do innych programów?
 
A

Anonymous

Andy napisał:
Nie używam Comodo ale myślałem że należy raczej do lekkich AV :scratch
Czy możesz coś więcej napisać o wydajności Comodo: IS, Firewall, AV i jak obciążając system? Ewentualnie porównać jego obciążenie systemu do innych programów?
Andy-ja nie piszę o IS tylko o Cloud :) .Comodo IS ostatni raz miałem zainstalowany w 2009r.A ten nowy wypuścik w chmurce zainstalowałem z ciekawości bo myślałem,że to rywal Webroota.I na myśleniu się skończyło...Webroot jest kompletnie nieodczuwalny a chmurka od Comodo już tak.Zauważalnie opóźnia otwieranie folderów & plików i ssie dużo więcej zasobów.
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Hornet napisał:
Andy-ja nie piszę o IS tylko o Cloud :) .Comodo IS ostatni raz miałem zainstalowany w 2009r.A ten nowy wypuścik w chmurce zainstalowałem z ciekawości bo myślałem,że to rywal Webroota.I na myśleniu się skończyło...Webroot jest kompletnie nieodczuwalny a chmurka od Comodo już tak.Zauważalnie opóźnia otwieranie folderów & plików i ssie dużo więcej zasobów.

Dzięki za konkretną odpowiedź :england
A myślałem że to będzie rozwiązanie godne uwagi. Ciekawe zatem jaka będzie wydajność najnowszego pakietu od Comodo pod względem wydajności skoro wersja Cloud tak obciąża system :scratch
 
A

Anonymous

Bez żartów mam CIS,nic się nie tnie,może jak ktoś ma 512mb ram tak,to możliwe :szydera pierdoły.

Mam procesor intel core i3 3217-U 1.80 GHZ , 4GB RAM
 
A

Anonymous

Kalashnikov napisał:
Mam procesor intel core i3 3217-U 1.80 GHZ , 4GB RAM
Kałaszku-nie bzdurkaj bo to nie jest Gimnazjum i koleżankom nie zaimponujesz.Testowane na : i7-5700HQ + 8GB RAM-u.
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
CIS jest spoko ale z ciekawosci zainstalowalem sobie tego CCA i faktycznie mul straszny.Bitdeffender tak mi nie zamulil jak comodo.Dziwne to jakies... moim zdaniem na tym etapie raczej niewart zainteresowania, zdecydowanie lepiej juz zainstalowac CIS , jakby ktos sie upieral przy Comodo.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24594
Miasto
Trololololo
A

Anonymous

Cóż z tego,nie uwierzę że program w chmurze pobiera więcej zasobów.
 
A

Anonymous

Kalashnikov napisał:
Nie obrażam tylko dyscyplinuję :). I na co to jest dowód ?? Strasznie jesteś dzisiaj rozkojarzony przez co nieuważnie czytasz...przecież napisałem wyraźnie :
Opóźnia otwieranie folderów,plików,muli przeglądarki,. Hello ! Wake up !
 
Do góry