AppGuard - alternatywa?

Tomasz Bielski

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
325
Reakcje/Polubienia
31
Miasto
Szczecin
Szukam godnej alternatywy dla AppGuard. Obecnie mam Bitdefender IS ale myślę o takim dodatkowym sofcie do malware. Czy wystarczy darmowy malwarebytes antimalware czy lepiej jednak zakupić AppGuard lub inny soft? AppGuard jest bardzo drogi 170zl :(
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Napisz do suportu AppGuard i poproś o rabat 50%,może Ci uwzględnią.Ja kiedyś i wielu innych osób z tej strony skorzystali z takiej ulgi.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
a czy twój zestaw niespełnia swojej roli że chcesz tego AppGuarda ??
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
12825
Reakcje/Polubienia
43173
Napisz do suportu AppGuard i poproś o rabat 50%,może Ci uwzględnią.Ja kiedyś i wielu innych osób z tej strony skorzystali z takiej ulgi.
Ostatnio pisałem właśnie w tej sprawie, chciałem koledze kupić ,niestety odpowiedź przyszła,żeby czekać na jakąś promocję ?? no i czekam ????
 

Tomasz Bielski

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
325
Reakcje/Polubienia
31
Miasto
Szczecin
OXYGEN THIEF napisał:
a czy twój zestaw niespełnia swojej roli że chcesz tego AppGuarda ??

Słyszałem że warto do zestawu np Bitdefender Internet Security dołączyć jakiś dodatkowy w stylu AppGuard i tak się nim zainteresowałem. Czy jednak nie warto i Bitedefender wystarcza?
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Jak chcesz coś na siłę dorzucić to nikt Ci nie będzie bronił bo to Twój komputer i Twoje pieniądze ale BIS w zupełności wystarczy.

Jednak jak chcesz to może NoVirusThanks EXE.... powinien kosztować około 80zł.
 

merkaba

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Grudnia 2012
Posty
163
Reakcje/Polubienia
14
polecam adfender i admuncher korzystam z tych 2 programów
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
merkaba napisał:
polecam adfender i admuncher korzystam z tych 2 programów
To programy do blokowania reklam i z AppGuard nie mają nic wspólnego. Pewnie pomyliło Ci się z Adguard :)
 

marek7001

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
266
Reakcje/Polubienia
44
Miasto
Ostrołęka
Bardzo często są promocje na Iobit Malware Figter Pro.../może jakaś jeszcze działa/. Kiedyś różnie o nim pisano ale, może...Jeśli koniecznie coś chcesz ;)
 
A

Anonymous

Polecam Zemana Antimalware (Premium Beta) - masz ochronę w czasie rzeczywistym, lekki i skuteczny, klucze 90 dniowe cały czas do wzięcia (zrób sobie ze 4 i rok masz za darmo).
 
A

Anonymous

Chłopcy ważcie trochę słowa....bo to Forum czyta kilka czy kilka tysięcy osób...i trochę wstyd.
Zefirku-nie myśl za dużo tylko napisz w jaki sposób korzystasz z internetów...wtedy się zastanowimy czy coś zmienić,czy zostawić czy dodawać etc.
 

divinenews

Świeżak
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
34
Reakcje/Polubienia
133
Miasto
Juneau, Alaska, (U.S.A.)
Take a look at SpywareBlaster. I have used the free version for years to protect against malware.

You can find info and download links on
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
.

If you do not know english, then check out "SpywareBlaster" on
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
A

Anonymous

al_arsen napisał:
Jak chcesz coś na siłę dorzucić to nikt Ci nie będzie bronił bo to Twój komputer i Twoje pieniądze ale BIS w zupełności wystarczy.

Jednak jak chcesz to może NoVirusThanks EXE.... powinien kosztować około 80zł.
A czy ERP nie przeszło czasem na model donationware?
 
A

Anonymous

A ja bym sie zatrzymał z tymi odpowiedziami, i zadal podstawowe pytanie koledze zefirkowi :guma czy kolega w ogole wie co to jest AppGuard
Bo czytajac pytanie i uzasadnienie,mam wątpliwości
 
3

3e6-16hn

You should try SecureAplus. It is good whitelisting software with built-in real time Universal Antivirus .
 
Do góry