[Posiadam] Konto Steam z grą Counter Strike Global Offensive

A

Anonymous

Re: [Zamienię} Konto Steam z grą Counter Strike Global Offen

Sir PainKiller napisał:
Co niby konta na PSC nie masz i historii transakcji? Poza tym po kupnie mailowo potwierdzenie się dostawało od steam więc coś ściemniasz :szydera

Nie mam Ryszardzie :buziakk , konta paysafecard,za to mam powierdzenie zakupu ze Steam (mail) i myślę że na tym skończ swoje animozje :szydera :friends
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1078
Reakcje/Polubienia
41
Re: [Zamienię} Konto Steam z grą Counter Strike Global Offen

Powiem tak - mój syn ma parcie na tą grę ale ja trochę "ściemniam" i oczekuje większego zaangażowania w to co ma w szkole. Proszę o małe wyjaśnienie - jeśli kupię produkt kałasznikowa to mój syn będzie musiał logować się jego loginem i hasłem na Steam?
No i oczywiście jako produkt używany musi być odpowiednio tańszy - proste zasady rynku. Tym bardziej że nie jest to produkt pierwszej potrzeby.
 
A

Anonymous

Re: [Zamienię} Konto Steam z grą Counter Strike Global Offen

PiotrN72 napisał:
Powiem tak - mój syn ma parcie na tą grę ale ja trochę "ściemniam" i oczekuje większego zaangażowania w to co ma w szkole. Proszę o małe wyjaśnienie - jeśli kupię produkt kałasznikowa to mój syn będzie musiał logować się jego loginem i hasłem na Steam?
No i oczywiście jako produkt używany musi być odpowiednio tańszy - proste zasady rynku. Tym bardziej że nie jest to produkt pierwszej potrzeby.

Otrzymasz Login i hasło,będziesz musiał zainstalować aplikacje Steam,i pobrać grę.Aktualizacje pobierają się same.
 
A

Anonymous

Re: [Zamienię} Konto Steam z grą Counter Strike Global Offen

Główny zainteresowany się rozmyślił,więc temat wciąż aktualny :klawik. .
 
Do góry