Wykryto poważną lukę w zabezpieczeniach Adobe Flash.

A

Anonymous

O wiele poważniejszą luką i to nie w zabezpieczeniach tylko w sposobie myślenia jest używanie Flasha...który jest całkowicie zbędny.
 

alco

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
1571
Reakcje/Polubienia
648
Skoro tak to napisz łaskawie jakim sposobem mam oglądać cokolwiek bez flash playera. Oczywiście pomijając youtube.
 
A

Anonymous

alco napisał:
Skoro tak to napisz łaskawie jakim sposobem mam oglądać cokolwiek bez flash playera.
Dziwne pytanie zadajesz :dziwak zainstaluj sobie odpowiednią przeglądarkę i będzesz oglądał wszystko a nie cokolwiek bez konieczności używania tego shita.
 

alco

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
1571
Reakcje/Polubienia
648
Dziwne pytanie zadajesz :dziwak zainstaluj sobie odpowiednią przeglądarkę i będzesz oglądał wszystko a nie cokolwiek bez konieczności używania tego shita.[/quote]

Czemu dziwne ?? Zapytałem grzecznie czy może jesteś w posiadaniu jakiejś tajemnicy w temacie jak oglądać bez. Zmiana przeglądarki na tą chwile raczej nie wchodzi w gre, chyba że masz jakąś propozycje, firefox, chrome odpadają.
 
A

Anonymous

alco napisał:
Czemu dziwne ?? Zapytałem grzecznie czy może jesteś w posiadaniu jakiejś tajemnicy w temacie jak oglądać bez. Zmiana przeglądarki na tą chwile raczej nie wchodzi w gre, chyba że masz jakąś propozycje, firefox, chrome odpadają.
I ja też odpowiedziałem grzecznie :) . Jak zmiana przeglądarki nie wchodzi w grę to męcz się dalej i łataj dziury.
 

alco

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
1571
Reakcje/Polubienia
648
Hornet napisał:
I ja też odpowiedziałem grzecznie :) . Jak zmiana przeglądarki nie wchodzi w grę to męcz się dalej i łataj dziury.

No faktem jest że ten flash mi piane bije już od dawna, zero alternatywy. No ale jak to napisałeś jeszcze się pomęcze chwile, chyba.
 

prenrzyk

Wygadany
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
41
Reakcje/Polubienia
9
Hornet napisał:
alco napisał:
Skoro tak to napisz łaskawie jakim sposobem mam oglądać cokolwiek bez flash playera.
Dziwne pytanie zadajesz :dziwak zainstaluj sobie odpowiednią przeglądarkę i będzesz oglądał wszystko a nie cokolwiek bez konieczności używania tego shita.

To poprosze o informacje bom nie jest za mocno zorientowany.
Jaką przeglądarkę zainstalowac sobie ,zeby odtwarzała bez flasha ?
 

alco

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
1571
Reakcje/Polubienia
648
firefox mozilla. Nie wiem jak tam opera ogarnia ten temat.
 
A

Anonymous

Z tego co widzę to oni nie tylko łatają samodzielne wtyczki ale też to co jest zintegrowane w chromopodobnych i W 8.1/10...dramat.Ale...ale w chromowatych ta wtyczka odpala się razem z exe. więc z natury rzeczy jest bezpieczniejsza.
 
Do góry