Z jakich przeglądarek korzystacie ?

Z jakich przeglądarek korzystacie , i dlaczego akurat tę wybraliście

  • Firefox

    Głosy: 179 47,4%
  • Pale Moon

    Głosy: 14 3,7%
  • Internet Explorer 6, 7, 8, 9, 10

    Głosy: 36 9,5%
  • SlimJet

    Głosy: 21 5,6%
  • Opera

    Głosy: 114 30,2%
  • Chrome

    Głosy: 99 26,2%
  • Chromium

    Głosy: 12 3,2%
  • Maxthon

    Głosy: 15 4,0%
  • SRWare Iron

    Głosy: 18 4,8%
  • Inne

    Głosy: 40 10,6%
  • Edge

    Głosy: 6 1,6%

  • Głosujących
    378
G

Galaxy2000

Before I used Internet Explorer but after due to many frequent crashes,

I changed to Firefox. and the crashes reduced considerably.

I feel Firefox is good browser! Thanks.
 

Human

Świeżak
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
17
Reakcje/Polubienia
0
Lis długo, potem Kmeleon, jakieś cuda. Avant browser, następnie Opera równolegle z lisem (a w zasadzie nie lisem ;) no i znowu Opera chociaż średnio przekonuje mnie ta Chromoda...
 

genes

Świeżak
Dołączył
4 Grudnia 2012
Posty
18
Reakcje/Polubienia
2
Przetestowałem kilka przeglądarek najczęściej używanych, każda ma jakieś zalety i wady. Chrome wg mnie za bardzo inwigiluje użytkownika oraz jej częste automatyczne aktualizacje mi przeszkadzają, z czasem rośnie jej objętość a co za tym idzie długo trzeba czekać na uruchamianie się jej, ociężale też działa. Slimjet jest bardzo do niej podobna (ten sam kod) ale jest bardzo lekka i szybka, nie inwigiluje użytkownika, aktualizacje nie są dokuczliwe, nie spowalnia systemu. Używam też Vivaldi - jest znacznie lepsza od Opery. Czasami też używam bardzo prostą ale super szybką Maxthon Nitro.
 

krktch

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
19
Reakcje/Polubienia
7
Od kilku miesięcy tylko Firefox.
W rezerwie wersja portable Slimjet
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
Przeważnie używam Firefox 64-bitowego stabilnego, zainstalowanego i do wyboru mam jeszcze jego różne wersje portable. Wolę Firefoxa, bo używam go od lat i zainstalowałam w nim rozszerzenia zwiększające moje bezpieczeństwo, np. Disconnect, no script, Dr.Web Anti- Virus Link Checker, McAfee Web Advisor, itp.

Mam też w systemie Pale Moon, oraz Cyberfox, ale rzadko ich używam.

Zainstalowałam również Google Chrome i jego wersję Canary, ale prawie wcale go nie używam.

Oraz mam dwie przeglądarki, które kiedyś lubiłam czyli SlimBrowser i SlimBoat. Powinnam je albo zaktualizować albo odinstalować. No tak, muszę je odinstalować, bo nie są już wspierane.

Może wobec tego zainstaluję SlimJet...

Okazało się, że miałam zainstalowany SlimJet, ale bez żadnych rozszerzeń... Potem w nim zainstaluję Scriptsafe, oraz kilka rozszerzeń.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
jababad dużo dziś pytań zadajesz... :)

Cyberfox jest dobry, ja jednak z tych bazujących na Firefox preferuję Palemoon ze względu na szybkość, niskie zapotrzebowanie na RAM i możliwość personalizacji interfejsu.
Będziesz bardzo eleganckim gościem, jak się jeszcze tu przywitasz... :)
http://programyzadarmo.net.pl/przywitaj-sie-say-hello-f2/
 
Do góry