KONKURS !!! Diskeeper 15 Professional

Status
Zamknięty.

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dzięki uprzejmości Spencer Allingham z Condusiv do wygrania jest 5 licencj lifetime Diskeeper 15 Professional

Diskeeper-logo.gif

Icon-Diskeeper-Product.png


Everyone knows the frustration of a WindowsR system becoming progressively slower the longer it is used and burdened with more software and data.

Condusiv's DiskeeperR 15 prevents degradation in Windows performance and associated storage by preventing fragmentation from occurring at the Windows level in real-time, before files are written in a performance-penalized state.

Key Benefits

. Keep physical servers and Windows PCs running like new
. Eliminate SAN storage performance degradation
. Proactively eliminate performance-robbing fragmentation
. Easily deploys across the network with a central management console
. Improve productivity by ensuring applications run at peak performance

Diskeeper 15 Professional zapewnia zwiększoną wydajność komputera z systemem Windows poprzez rozwiązaniem problemów związanych z defragmentacją plików. Podstawowym zadaniem oprogramowania Diskeeper jest defragmentacja plików.
Kluczową cechą programu jest wyeliminowanie spadków wydajności pamięci masowej SAN i zwiększenie wydajności pracy serwerów i komputerów z systemem Windows. Program wyposażono w szereg dodatkowych narzędzi i technologii, które sprawiają, że komputer działa szybciej i jest bardziej stabilny. Aplikacja dynamicznie monitoruje dostęp do plików w celu określenia, które są najczęściej używane i wymagają natychmiastowego dostępu.
Diskeeper zapewnia defragmentację szybszą 300-500 razy od aplikacji dostarczanych wraz z systemem operacyjnym. Umożliwia utworzenie harmonogramu, który pozwoli na automatyczne przeprowadzanie konserwacji komputera. Bezpieczeństwo naszemu systemowi zapewni opcja FragShield, która pozwala na defragmentowanie pliku stronicowania oraz tablicy MFT. I/O Smart jest usługą zapewniającą aplikacjom dostęp do dysku podczas defragmentacji. Tryb wydajności plików automatycznie przeszukuje dysk pod kątem wąskich gardeł i natychmiast je usuwa. Diskeeper umożliwia ustawienie priorytetu oraz rodzaju defragmentacji indywidualnie dla każdego woluminu. W przypadku zastosowania komputerów przenośnych, program wyłącza działanie w tle gdy urządzenie aktualnie pracuje na baterii.
źródło

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

4132d469ac69d64b5a7072f7430a266e2015-03-20_20h53_22.png


strona domowa i info
http://www.condusiv.com/home-use/diskeeper/professional/overview/

Zasady konkursu
1.Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić Diskeeper 15 Professional
2.Komentarz w języku ojczystym
3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed Prima Aprilis 2016 ! :dziwak
4. Zakończenie konkursu 21.05.2016 godz.22

Zwycięzców wyłoni portal Random i będę mieli 48 godz. na potwierdzenie wygranej na PW
do uzyskania licencji ,będą potrzebne imię i email.
Powodzenia
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
dzięki za konkurs na ten soft chcę wygrać ten program poniewaz ten program leczy i zapobiega fragmętacji plików skraca czas rozruchu systemu nie wymaga interwencji uzytkownika oraz działa w tle i nie wpływa na zasoby systemowe.Program który wart jest naszej uwagi .
 

qwer0

Świeżak
Dołączył
17 Wrzesień 2015
Posty
31
Reakcje/Polubienia
1
Używałem kiedyś starszej wersji, bardzo dobrze ją wspominam. Przydałaby się najnowsza to od razu bym zainstalował i powierzył mu swoje dyski. Uznany pedant :)
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Próbowałem kiedyś triala i podpasował mi. Diskeeper 15 Professional zapewnia zwiększoną wydajność komputera z systemem Windows, cow moim przypadku ma ogromne znaczenie. Nigdy jednak nie było na niego konkursu, a teraz jest okazja, żeby go wygrać. Bardzo za to dziękuję koledze andyxa! :england
 

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1120
Reakcje/Polubienia
5063
Używałem wielokrotnie wersji testowych tego programu.
Moim zdaniem jest to jeden z najszbciej działających programów tego typu. Posiada też opcje działania automatycznegoi w tle. Aktualnie mam na komputerze ponad 1000 programów i Diskeeper 15 Pro zaoszczędził by mi wiele czasu i pomógł utrzymać komputer w dobrej kondycji.
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Thanks for the giveaway.

I run multiple VMs on my laptop and can say that it's most clutterd, hence performance lag. Hope Diskeeper will help run the defrags in the background and in real-time to speed-up the system and prevent any data loss.
 

Cebion

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Marzec 2014
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych programów tego typu.
 

wlodeusz

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
142
Reakcje/Polubienia
7
Miasto
Warmia i Mazury
Ja nie wiem, czy jest najlepszy!. Nie wiem nawet, czy jest dobry?. Chcę się osobiście przekonać, co lepiej zainstalować na swoim podwórku, Diskeeper czy O&O Defrag?. TO wszystko!....
 

jasonX

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2015
Posty
149
Reakcje/Polubienia
987
I like the new Instant Defrag™ engine wherein any file fragmentation that wasn’t prevented with IntelliWrite® fragmentation prevention technology will be defragmented within milliseconds of occurring thus performance-robbing fragmented files is prevented. Also Efficient Mode intelligently determining which files, folders and free space to defrag, your PC will be optimized for peak performance and efficiency at all times. You set it and then you forget and let it maintain your system always!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
116
Miasto
Wrocław
Testowałem kiedyś Diskeeper Professional i bardzo dobrze spisywał się jako defragmentator dysków. Podoba mi się interfejs jak i działanie samego programu, który znacznie przyspieszył mi start systemu operacyjnego, przez defragmentację plików systemowych i potrzebnych do startu systemu. Chciałbym wygrać licencję, ponieważ jest to jeden z najlepszych na rynku defragmentatorów. Dziękuję za konkurs. :ok
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks for the giveaway andyxa and thanks to whom it may concern for changing the rules in order to allow more users to participate in this exceptional giveaway. :hi Mądry i szacunkiem decyzji! :yahoo :papież

This is undoubtful the best defragmenter on the market, very good for every PC or laptop running any kind of applications, its technology allowing us to have a smooth operating PC.
:england :yahoo
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Świetny program który dba o wydajność komputera i dysku, ważna jest tutaj automatyczna defragmentacja.
To co cechuje ten program to szybkość i skuteczność oraz łatwość obsługi,biorę udział w konkursie zwłaszcza że licencja na ten program jest lifetime :ok
Dzięki za kolejny fajny konkurs :dziękuję
 

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Dzięki za wspaniały konkurs andyxa :)
Program jest rewelacyjny
najlepszy defragmentator dysków
dlatego mam nadzieje że szczęście mi dopiszę
i będę miał te cudo
Pozdrawiam
 

Sorgi

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
142
Reakcje/Polubienia
58
Jeden z najlepszych w swojej klasie programów.Bardzo chciał bym być posiadaczem Diskeeper Professional ze wzgledu na jego funkcjonalność i możliwości .Dziękuję za konkurs.:)
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Dzięki za konkurs andyxa!
Diskeeper sprawia, że defragmentację można przeprowadzić 300-500 razy szybciej niż systemowym. Nie do przecenienia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry