Konkurs! CyberGhost VPN Premium Plus

Status
Zamknięty.

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Re: Konkurs!CyberGhost VPN Premium Plus

Dla mnie osobiście również najlepszy program VPN. Używałem go i polecam innym. Nie udało mi się go wygrać wcześniej, może teraz się poszczęści. Zgłaszam się do konkursu.
 

mdfire

Świeżak
Dołączył
1 Październik 2015
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
Re: Konkurs!CyberGhost VPN Premium Plus

Niedawno skończyłem czytać książkę "Zero" autorstwa Marca Elsberga i muszę przyznać, że otworzyła mi ona oczy na kwestie bezpieczeństwa danych. W związku z tym zacząłem się rozglądać za dobrym rozwiązaniem VPN i po przeanalizowaniu kilku programów doszedłem do wniosku, że CyberGhost VPN Premium Plus spełnia wszystkie moje wymagania - zapewnia niezłą szybkość połączenia, duże bezpieczeństwo i co równie ważne ma też serwery zlokalizowane w Polsce.
 

scypion

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Grudnia 2015
Posty
5
Reakcje/Polubienia
6
Re: Konkurs!CyberGhost VPN Premium Plus

świetne rozwiązanie dla lubiących prywatność.
Od dawna zastanawiam się czy usługi tego typu umożliwią dostęp do serwisów typu hulu. (opera vpn jest dla przykładu wykrywana i papa). chętnie spróbuję czegoś nowego.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Re: Konkurs!CyberGhost VPN Premium Plus

Jeden z lepszych VPN obecnie. W nowej wersji dodano wymuszanie połączenia poprzez https i wykrywanie niebezpiecznych stron. Zmieniła się też szata graficzna. W wersji Premium Plus dużo serwerów do wyboru i anonimowość na wysokim poziomie. Do kwietnia miałem jeszcze Norda a teraz nie posiadam żadnego VPNa, więc konkurs jak najbardziej na czasie :ok Mam nadzieję, że uda się go wygrać. Dzięki za konkurs :dziękuję
 

tommyusa2000

Wygadany
Dołączył
18 Październik 2015
Posty
42
Reakcje/Polubienia
17
Re: Konkurs!CyberGhost VPN Premium Plus

Przydało by mi się takie narzędzie, które zapewni mi anonimowość w necie :) nigdy nie korzystałem ale chętnie biorę udział w konkursie. Dzięki dla organizatora :) może się uda wygrać :)
 

Sakha

Wygadany
Dołączył
8 Styczeń 2016
Posty
75
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Tu i Tam
Re: Konkurs!CyberGhost VPN Premium Plus

Na dniach skończy mi się aktualna licencja więc nowa byłaby jak znalazł a progs wart tego aby go mieć na kompie .Dzięki organizatorowi jak i darczyńcy za konkurs :dziękuję

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
Re: Konkurs!CyberGhost VPN Premium Plus

Nigdy nie miałem tego VPN w wersji premium te darmowe serwery były dość zapchane i często były wyłączane ze względu na maksymalną liczbę użytkowników - dlatego zrezygnowałem z wersji darmowej, jestem jednak ciekawy co oferuje wersja premium, czy rzeczywiście serwery premium są dużo lepsze - dlatego chciałbym wygrać w tym konkursie.
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Re: Konkurs!CyberGhost VPN Premium Plus

CyberGhost VPN Premium Plus to solidny VPN, którego można używać na różnych urządzeniach. Jego atutem jest możliwość korzystania z niego pod różnymi systemami operacyjnymi. Ponadto dostępność wielu serwerów, ich szybkość oraz polityka prywatności stawiają rozwiązania zespołu CyberGhost w ścisłej czołówce tego typu rozwiązań.
Dlatego biorę udział w konkursie.

Dziękuję za zorganizowanie konkursu :england
 

remmak

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
17
Reakcje/Polubienia
9
Re: Konkurs!CyberGhost VPN Premium Plus

Różnorodność opcji, bardzo dużo serwerów w wielu krajach na całym świecie, wysoki poziom anonimowości. Miałem przed kilku laty i chętnie znowu przytulę.
 

ahmet100

Nowy użytkownik
Dołączył
12 Kwiecień 2016
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Re: Konkurs!CyberGhost VPN Premium Plus

I need cyberghost VPN because;
1- My ISP is throttling the bandwith for youtube, so to watch movies over 360p you need to use vpn, once I have tried
cybergost and its youtube performance was awesome
2- VPN is a must if you use the public hotspots, and I use them frequently
3- Again cyberghost VPN is very usefull if your ISP restricts access to certain social media sites.
 

guardian

Bardzo aktywny
Administrator
Dołączył
7 Luty 2015
Posty
262
Reakcje/Polubienia
12
Miasto
Cyber Space
Re: Konkurs!CyberGhost VPN Premium Plus

CyberGhost Premium VPN offers access to many many servers in lots of countries, including some in Oceania and East Asia,
so yeah this offer is very exciting to have an opportunity to win a year of premium access….
Popular countries for streaming and torrenting, such as the USA and Netherlands are extremely well represented..

so angellomichel387 in one word to describe CyberGhost Premium ... AWESOME! :hura

thank you for hosting a fabulous giveaway opportunity :friends
 
3

3e6-16hn

Re: Konkurs!CyberGhost VPN Premium Plus

I want to win Cyberghost Vpn Premium Plus because its the best VPN provider for me. I like the feature in premium plus version where we can use it on 5 device simultaneously. The new cyberghost has also includes built in adblocker ,website tracking blocker and It can also prevent WebRTC detection. I also like the faster speed of its servers . Thank You!
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Re: Konkurs!CyberGhost VPN Premium Plus

W dzisiejszych czasach coraz trudniej o zachowanie prywatności. Takie narzędzia jak VPN niewątpliwie nam w tym pomagają. Zaletą tego rozwiązania jest bezpieczeństwo naszych danych bo cały transfer danych jest szyfrowany. Dużo podróżuję i logowanie się różnych Hot-Spotów to dla mnie normalka, ale żeby zalogować się np. do banku musi być zachowany najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dlatego też CyberGhost to przodujące narzędzie w swojej klasie z bogatą bazą serwerów. W wersji darmowej liczba serwerów jest bardzo uboga ale wersja Premium daje nam niesamowitą swobodę wyboru. Wielkie podziękowania dla angellomichel387 za koleją bardzo dobrą propozycję oraz Teamowi CyberGhost za licencje.
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Re: Konkurs!CyberGhost VPN Premium Plus

CyberGhost VPN Premium Plus jest najlepszym programów VPN, chroniących prywatność użytkowników - nie pozwalających śledzeniu ich aktywności online. Wersja Premium Plus umożliwia wykorzystanie programu na 5 urzadzeniach, co jest dodatkowym powodem, że warto go mieć. Program posiada dużą ilośc serwerów umieszczonych w rożnych stronach świata. Bardzo prosty w obsłudze - mało funkcji do konfiguracji. Zapewnia ochronę przed szkodliwymi stronami oraz posiada opcję blokowania reklam.
Dziękuję za konkurs angellomichel387.
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
340
Reakcje/Polubienia
159
Re: Konkurs!CyberGhost VPN Premium Plus

Thanks for the Giveaway !
There is one interesting feature in CyberGhost VPN Premium Plus in the Privacy Control tab where it is possible to enable some settings to cloak the browser fingerprints and to block requests to tracking websites. That's why I like to win this software to have a test on it.
 
Status
Zamknięty.
Do góry